• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
ty jo žemlovka ... vem ji zítra sebou .. tu miluju a letos jsem jí ani neměla .. :pensive:
15. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Holky nevíte někdo jak se dostat do bytu s normálním fabkovou vložkou když klíče máte uvnitř?? nevíte nějakou fintu jak se tam dá dostat???
15. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
luci ...dá s eto normálně rozšroubovat ... taťka se mi ta jednou dostával domů když jsem zapoměla ...co je .. jdeš někoho vykrást ? :grinning:
15. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
ne potřebujeme se dostat k tom. tatkovi do bytu, jenže nám jaksi nenechal klíče a vrátí se až za dva týdny...jak myslíš že to půjde rozšroubovat??? jinak by jsme tonechali...

jo a ženy taky mě napadlo, že mám ještě ty slevový kupony na Novou do Ráječka, prý se tam sice pohoršili,ale mohli bysme si udělat výletík s drahýma polovičkama, snad by někam 10 lidí dali, toje asi ten velký stůl a nebo můžem jet jen my ženy s dětmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Hele Luci a nebo my ženy bez dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
15. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Mic, asi na zítra večer žemlovka nezbude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ještě ju máme zítra na obídek :wink: .
15. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
já bych to taky viděla bez dětí ...ale Novou mám ráda a vždy mi tam chutnalo.
15. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Tchýně je od včerejška doma z nemocnice, tak ju šel MM s Nell navšívit. Nakonec jí nic nedělali :unamused: , ještě jim chybí jedno vyšetření :unamused: . V úterý byla na vyšetření v Brně, ale tam jí taky nic nedělali bo zjistili, že má na játrech jakousi skvrnu a kvůli ní jí nechcou na žlučník šahat :unamused: .
15. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
jakou skvrnu ???? ...co to jako je ???

Jinak v kolik zítra je sraz u makel?
15. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
No nevím z toho ani hlavu ani patu - tlumočil mi to takto Sláva :unamused: .

Nedomlouvali jsme se na 19:30? Anebo to už máme být ve sklípku a zpařený? :grinning:
15. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj Zuz,

to je dost, že jsi se ukázala a radši mi neříkej, co jsi dělala, bo já jsem nedělala dneska nic. Včera uvařil tchán výbornou hovězí polívku, tak jsme ji měli dneska na oběd a tak jsem měla kopr.

Odpolko tu byla tchýňka, dostala jsem krásnej červenej hrníček a k tomu misku, takovou snídaňovou sadu a ještě svícínek se svíčkou a mooooooooc výborný Brazilský kafe (ona ví, čím mě potěšit) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme dneska nevytáhli paty z baráku, zima jak cip a já topím jak starej kotelník :grinning:
15. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
A zítra bych viděla sraz u nás mezi 18.45-19.00, abychom si nalily nějakého toho panáčka na zahřátí a přežily cestu od nás na ten sklípek :dizzy_face: :grinning:
15. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Makouši , já si místo panáčka objednávám polejváčka :grinning:
15. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
ty voe, ve sklípku nemůžeš pít polejváka ty jelito!!!!!!! :confused: :confused: :confused: :confused:
15. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mak, musela jsem vás nějak poškádlit :grinning: :sunglasses: . Nechceš ze pár hrušek? Našich jich mají dost, tak nás zásobujou a my to neujíme. Samo, že bych vzala i ostaním holkám, ale nevím, jak by to vzaly dom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:.
Ještě odpo jsem byla sbírat shnilý jabka a nemohla jsem se vydrápat na zahradu :angry: , jak je tam blato, tak m to furt klouzalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Pak jsem byla zmrzlá jak hovínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Hrušky mi klidně dovez bobe, když jich máš moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tobi je má rád a udělala bych nějakej koláč :dizzy_face: Děkujííííííííííí dopředu :dizzy_face:

Ty voe, tak to bych tam ty jabka radši nechala :unamused: Já na ty naše na zahradě kašlu, ať shijou, aspoň to bude dobrej kompost a příští rok tam poroste tráva jak splašená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Makouši ... myslela jsem u vá doma ..... néé?

Ale jstejně si to víno budu ředit vodou ... jinak budu celou dobu na nealku.
15. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
U nás jo? Hmm, to abych šla zítra ještě nakoupit, mám trochu coly a to víno ze včerejška, ale mám tu medovinu, nějakou vodku a nějaký lepidlo, možná i rum by se tam našel :wink: :wink: coooooooooooooooooo?

Vodou můžeš joudo, ale colou teda ne :angry: :angry: :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Kde zase ste flákačky, už je po Žůžovce :angry: :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
no tak v nejhorším budu pít jen nealko .....
15. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
jsem si zas u žůžofky zařvala ... :o(
15. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holky v tom sklípku bude teplo nebo zima?? já byla ve sklípku asi 2x a už si to nepamatuji :grinning: :grinning: :grinning:
co strašíš prosimtě, uvidíš, že tam bude dobrý víno, to chce jen zkusit :wink: však to do sebe nebudeš lít po hektolitrech ne? Dáme si nějaký jemný sladký, to ti bude chutnat :wink:
Jo a ani nevím jestli jsem to psala ale kubík bude mít kamoše, kamoška čeká chlapečka a jsou zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Třeba žůžový ne???? :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
mě prostě samotný víno nechutná ať je jak koliv dobrý ....

No s tou zimou .. to je dobrá otázka .. já nebyla ve sklípku nikdy ...
15. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
já i to žůžoví řezala ....
15. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
No vidíš LUci, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Protože ho máš zkažený tou kolou :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
ne ne ... vylepšený
15. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
mám jakousi depku ... ani nevím proč... vlastně vím
15. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.