• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zdáááááááááááááááár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
2. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jako ženy, to vám řikám, nes.rte mě :angry: , opovažte se nepřijet :angry: . Se na vás tak těším i počasí přemlouvám, ať nám vyjde.... tak snad to vyjde :wink: .

Jitu, kde couráš???? :confused: Jsem myslela, že jsi se zalekla té předchozí diskuze :grinning: .

To počasí mě tak naštvalo, že jsem v půl 4. jela Slávovi naproti autem a dala jsem mu na výběr Svitavy nebo Prostějov, mu to bylo jedno, tak jsem vybrala Prostějov a přijeli jsme před hodinou. A to jsem už stihla i uvařit na zítra :grinning: - kuskus s kuř. masem na houbách a smetaně. Ale je to jakési bez chuti, tak si na to kdyžtak dáme kečupa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Nic moc jsme nepokoupili, akorát jsem si koupila v Tescu slevněný rifle, takový obyč za 200. Na tyto vedra jak dělaný, fakt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme se tam najedli, dala jsem si gyros brambory se sýrem a bylo to táááááák úžasný, že nic tak dobrýho jsem tam ještě nejedla. :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jani, vypadá to úžasně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , na kolik vás to teda vyjde? To ubytování?
2. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
vyjde to na necelých třicet tisíc, pro čtyři dospělé a dvě děti, na deset nocí, takže šest tisíc na osobu a trojku na každý dítě, ještě jsme dostali 5% slevu, jako stálí klienti...
2. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
no jsem zvědavá, ale prý by ta vila měla být nově zrekonstruovaná, protože na netu jsem našla i fotku před tím, ne že by to byla nějaká hrůza, ale teď to vypadá líp..... :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
JAni,jeste nevim,ale manza ma volnaska,tak rikal,ze muzu jit,ze pohlida a dojede pro me :grinning:

Mic,ahoj-no,zatim ziju,ale nevim jak dlouho............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
to stejně musí být prča když s váma otočí takovou loď vzhůru nohama :confounded:
2. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jani, tak to je fajn, ta cena, Sláva říkal, že to není drahý :grinning: . To je na té Makarské?
Jitu, tak se tam zítra potkáme, ne? :wink:
2. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jakou loď??? :confused:
2. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
je to asi 3km od Podgory na Makarské riviéře, od Makarské to může být tak 30 km na jih....my už byli v Podgoře, ta je vedle a v Živogošči, to je zase pod tím, takže to tam známe, hlavně je tam klid, není tam moc lidí, třeba v Podgoře bylo strašných lidí, to byla hrůza a malé pláže, když jsi si lehla a natáhla se, tak jsi měla hlavu na silnici a nohy ve vodě..... :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
v televizi, Poseidon...e to nějaká Pikačovina,starej Poseidon je daleko lepší...tohle je nějaká slátanina...
2. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky...

Jani koukala jsem na tu dovču hned bych taky jela, to jsi vybírala ty nebo nějak dohromady??

U nás byl pěknej chlejsták to odpoledne, naši dokonce měli vodu v koupelně i v kuchyni, nevíme kde se tam vzala, jestli tím jak sousedi přistavují a je tam čerstvý beton a nestačilo to pojmout tu vodu, tak tam měli mírné kaluže, asi potom silném děšti, teď už je to ok a snad se to nebude opakovat, by mě jeblo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Zuzi,ceho jsem se to mela zaleknout???Nechapu to????JAke diskuze??
2. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Poslala jsem kámošku do cestovku, kterou vlastní naše společná známá, takže nám to doporučila, protože její dcera je přímo tam a věděla, že je tam volno....
2. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jani, fakt to vypadá super :dizzy_face: .
Jitu, myslela jsem, že jsi četla ještě starou diskuzi. Ale jestli ne, tak to ani nečti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , nestojí to za to :grinning: .

Taky byl taky chlejsták jak blázen :angry: .
2. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jo, Leni, to je super, ten zítřek :dizzy_face: .
2. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
No hovidíme, zítra jo? :wink:
2. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
taky se mi líbí, tak jenom doufám, že nebudu zklamaná, ale snad ne, kdykoliv jsme někdě s touhle cestovkou byli,t ak naprostá spokojenost, tak doufám, že to tak bude i letos...
2. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
jak to Marky vidíš ty? s tím zítřkem.....
2. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jo, Marky, taky by mě zajímalo, jak to vidíš s tím zítřkem.
2. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Posloucháme Očko a teď tam hrají 2 Unlimited :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to bejvaly čas :dizzy_face: :dizzy_face: :frowning2: :cry:
2. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tý jo to by se pařilo :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
A vy nikde.... :frowning2:
2. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
hmmm, tak já Očko nemám...mám prd, jenom jedničku, dvojku a Novu...a satelit na střeše a spřijímač nefunguje....sakra....
2. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
já jedu v deset pro drahouše, pánové si ho zde vyzvedli, včera se otevírala znova hospoda, měnil se hospodský, tak to jel okouknout....
2. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
no a teď tady nejsi ty...tak už je konec....
2. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jani, vy veškerý technický věci máte jaksi na prdlačku, co? :unamused: :wink: .
2. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Já su tady a už mám po ptákách, MM sleduje Markízu - tam je Krimoška . :unamused:
2. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
ZAse budeš dělat řidiče? :fearful: Já se bych poaala strach po tmě sama :pensive:
2. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.