• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Luci .. tu bundu jsem objednala s toho tvého včerejšího odkazu ... díky
15. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
jo a kdyby jste chtěl někd zítra do toho H&M .. tak ani nepotřebujete kupon .. když tratíte 3000,- tak dostanete poukaz na 1000,- zdarma
15. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Já jsem teda taky ničič vín,ale toje tím, že já se v tom nevyznám a když je piju samotný tak se pak neznám :pensive: :pensive: :pensive: jsme naposledy ještě za svobodna s kamoškou na Mlýnu v Dolní vyžahli dohromady asi 3 litry bílého a dodnes si pamatuju jak jsem seděla venku na rantlíku a zvracela o 106....to jen abyste věděli na co se máte těšit, když to moooooooooooo přeženu...a ne že mě někde necháte leže jasný :sunglasses: :sunglasses:
Vůbec nevím, co si zítra vzít na sebe ... jedině co bude na mě boží tak budou hodinky :sweat_smile:
Luci .. já to řeženu i když to ředím ..... sednem si kdyžtak na rantlík vedle sebe :confused:
15. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
No mic dobrý tak už jen sehnat ty tři litry a můžem valit na nákupy :unamused: :unamused: :unamused:

takže jsi ji nakonec objednala za tu cenu?? ona by se levnější asi o moc sehnat nedala, já za ní dala sice 500,- to byla úplná náhoda....

Kubíkovi jsem dnes dávala i šálu, protože jak má všechno na zip, tak to měl kolem krku červený chůdě moje malý...před chvilkou plakal, tak ho šel táta utěšit...
15. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Mic beru tě za slovo zítra budeš můj drinking partner.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
jo a prosím když budu mít někde tendence si kupovat jegra z jahoďákem, tak mě stopnite , ju
15. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Luci .. nechcuí nic říkat, ale jsem zvědavá zda budeš udržovat semnou tempo :grinning:
15. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jo Mic aby to nedopadlo jak na Vískách, víš jak ti to ta kočena namíchala :grinning: :grinning: :grinning:

Já sice vím v čem půjdu ale jak to bude vypadat dohromady zjistím až zítra, pořád nevím jestli tělový silonky nebo černý v kterých mě bude teplo, aby to nevypadalo hrozně a končně si vezmu i nějaké šperky, když to normálně nenosím...
15. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Luci, já malímu dávam na krk šátky .. to je taky dobrý ... že má pořád něco u krku .. jdou koupit v C&A ..v H&M .. v Tchibu ... ještě někde jsem je viděla .. má je už od narození a fakt na ně nedám dopustit .. myslím že určo ještě příští rok je bude moct mít.
15. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Z dobrýho vína váma le nemůže být zle :wink: Chce to dobře se navečeř, něco mastnýho, asi udělám nějakej obloženej talíř než příjdete, chce to fakt třeba uzený, bůček atd, abyste to vydržely, fakt to pomáhá :wink:

Jak vylepšuješ, jakmile tam dáš colu, absolutně je jedno co piješ, kdybys tam nalila krabicový víno, je to stejný a ani to nepoznáš, proto ve sklípku žádný kurvení :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Já se ve vínu taky nijak zvlášť nevyznám, ale beru to podle chuti a mám ráda Čejkovický vína, jsou moooooooooc dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Mic to rozhodně nebudu já vypiji jednu skleničku a ty dvě a bude to...

A radši už o tom nemluvím, když se na něco moc těším tak akce nevyjde, nejlepší jsou neplánované akce, ty jsou vždycky absolutně gutové...

Tomáš už si domlouval, jak přijde zítra kamoš a budou chlastat, že čekají toho kamoška a pak v sobotu budu já zase pařit s tou kamoškou, i když ona asi bude na vodě když je těhu :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a zapomeňte, že budte blejt, sakra, víte jak to bude drahý, taková škoda :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
tyjo .. tak ta byla brutální ..kolik mě toho nalila do té 3decovka ....2,5deci ...myslím tak nějak ne ... ale to už nevbylo vůbec dobrý
15. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Mic no tak nějak to tenkrát bylo a hlavně ten cech za to to bylo ještě horší... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
A když Micina dvě, tak já tři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci .. při tvým pití bych to dala na moje 4 skleničky :- :grinning: :grinning: :grinning:

makouši .. když mě budeš držet od jegra, tak by to proběhnout nemělo :sweat_smile:
tam bylo jen 500,- za jéégra ... kurňa musím zítra pumpnout tátu :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Makouši ... už se těším, jak budeš o sklinku předemnou ... budu tě hlídat :grinning:
15. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Tak se budeme prokládat bůčkem a Janča mluvila o sýrových mísách, takže se mám doma najest nebo ne? Zrovna dneska jsme koupili kus pořádného paprikového boku nebo co to bylo, má to sebou Tom na příští týden do práce :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
A já bych to dala tak že budeme pít podle věku, ti nejmladší nejmín a ti nejstarší nejvíc a nebo naopak Ti mladší zase více vydrží :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Honí mě mlsná, tak si jdu dát polejváka, ať trénuju na zítra :grinning: :grinning: :grinning:

Já si beru kozajdy, stopro riflíky a pak nevím, asi pytel, protože mi jinak ze všeho leze špek :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Byla jsem na AA

Luci .. ten bok vem sebou :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Já už pařím .. to tvoje vajno jsem vypařila včera ...a dneska valím do sebe bílé ... je to můj spíííning partner :sweat_smile:

makouši ...ale s tím šplouchem u tebe počítám
15. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
mě taky honí mlsna .. já bych si ale dala uzenýýýý
15. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Makouši ... že bych si zítra vzala svoje nové boty? ...ale bojím se , že by mně v nich byla kosssááá :grinning:
15. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Počkej až já začnu pít vodku s džusem nebo colu s rumem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: jsem pak divočák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Hele, už vím co si beru, vezmu si ty nový černý rifle, kozačky a beru si to černý triko Mic, aby jsi mi furt mohla čumět do výstřihu, pamatuješ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ok, dle věku beru, předpokládám, že tam budu nejmladší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hele v kolik teda dorazíte? :confused: :confused: :confused: čekám vás kolem třičtvrtě na 7 :wink:
15. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.