• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Makouši .. se mi věnuj, neeeeee
15. říj 2009 ve 23:28  • Odpověz
Nesmutni, zítra přijede a dáte si před odjezdem jedno číslo, aby odpustil adrenalin a pak ještě jednou po příjezdu :wink:
15. říj 2009 ve 23:28  • Odpověz
Dyť jsem tu ty joudo :confounded: :confounded: :confounded:
15. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz
My .. tak prostě třeba jen usnul ..to Mirkovi když je odjetej se stává velice často.
15. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz
to je zbytečný, nechci aby si od 3let hrál s počítačem, fakt ne :wink: na to má ještě čas :wink:
15. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz
no před odjezdem .. to by nám k tomu asi dirigoval Mikeš ... zjištuju, že mi ta samota fakt začíná líst na mozek
15. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
ale má ho sestřenka ..a je to boží .. příjde mi to takoví naučný .. je tam poznávání čísel, písmenek , zvířátek .... a Mikeš a počítač ..stejně mi pořád krade Myšku a mlátí do klávesnice
15. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz
začíná s emi chtít nějak spát ...... jsem asi v přechodu ... nebo nevím
15. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz
kde seš
15. říj 2009 ve 23:34  • Odpověz
si myslím dáme 7000
15. říj 2009 ve 23:35  • Odpověz
Luci ... už slez a pojď si povídat ...
15. říj 2009 ve 23:36  • Odpověz
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...... :angry: :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz
Však proto říkám, že se nikomu vnucovat nebudu :wink:

Možná příští rok, teď to ještě nechci řešit, zvířátka umí, písmenka ani čísla ho nezajímají a on se vším navíc hrozně tříská, chci aby byl ještě aspoň rok takový to díťátko, uteče to a pak se od PC nehne a to nechci :pensive: Noťas fakt ještě ne :wink:
15. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz
Půjdu se vysprchovat a ještě příjdu :wink:
15. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz
Marky .. jdu spát ...Michálek pláče, tak jdu za ním .. pa páááá zítra
15. říj 2009 ve 23:45  • Odpověz
Já jdu taky,

dobrou a zítra :wink:
15. říj 2009 ve 23:59  • Odpověz
Zdarec :dizzy_face: ,

venku je fuj tajbl...už tu straším od půl 6.....David mě vzbudil,ale příjemně :wink: ,tak už jsem pak rovnou vylezla a šupajdila do fachy.Dneska toho musím moooooooooc udělat a atradá dom!!!!Pak mám v plánu hodit spočinek,bo bych byla ve 20hod.k.o.a ve 21 bych uřž spala :grinning: .
Já mám šílený dilema,co na sebe :confounded: .Jestli podzimní boty nebo zimní,jestli slabou bundu nebo zimní,jestli triko s d.r. nebo s k.r. :confounded: ..co si berete????Jak je to vůbec v plánu?To budeme pařit celou dobu ve sklípku???

Mě se táááááák nic nechce!!!!

Jste měly zase téma :grinning:¨.

Zuzouši,jak teda pojedem??jede bus 18:07 a v Bozaku je myslím že 18:50.Já bych spíš řešila odvoz dom :sweat_smile: ..se v autobuse poblinkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. říj 2009 v 06:48  • Odpověz
AHojte,

fujtajbl tam je, ale já pro vás musím nakoupit nějaký to mastný jídlo a chlast, Micina furt prudí s polejvákem a já tu na něj nic nemám :angry: :unamused: :unamused:

Leni volila bych určitě teplejší bundu, ale klidně tríčo s k.r., na to mikču, aby bylo teplo, to si svlíkneš :wink: Budem ve sklépku a pak asi vyrazíme projet všechny piškotéky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aj na Maják půjdem, věřím tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Micina je už nadržená, po těch 4 dnech sama doma, tak tu témovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hele a nezjišťovaly jste třeba, kolik stojí taxák k vám? Že by to třeba nemuselo bejt tak drahý, kolem 3stovek, to je 150 na jednu, to zas není taková pálka :wink:
16. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Kde se flákáte máničky? :confused: :confused: :confused:
16. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno,

včera jsem šla na zoufalky a samo že jsem vytuhla :angry: :angry: :angry: sex nebyl bo proč nevím ale teta dorazil a 5 dní dříve tak byl MM akorát nasratý :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Hoj ženy, než jsem vás dočetla, tak jsem musela nahoru...vy teda máte témata...holky, nevím jak moc velké teplo tam bude, ale spíš počítejte, že bude chladněji, Hanka tam sice má nějaký přímotop, ale raději si vemte aspoň mikču,kterou si potom vysvlečete....Mic, Kudlička už nikde nehraje.
NO a já od rána řeším jestli si vzít dlouhý rifle nebo 3/4...tož uvidím odpoledne jak v čem budu vypadat..asi žádná hitparáda to nebude :grinning:

HOlky k nám stojí taxi asi tak 250,- takže já jedu taxálem, jak je to daleko do Oplatek z Bozaka?
16. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
No a navrhuji aby ten co je nemladší pil nejvíc :grinning: bo to je Makelína...pokud si to dobře pamatuju, ale myslím, že jo, Makelína je nejmladší a nejstarší bude Jituš ze Sebranic :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Ty voe, jsem četla Kundička míto Kudlička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Luci tomu nevěříme, určitě jsi šla sexovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Jako já nemůžu pít nejvíc, to bych byla jak tágo už v 10 :grinning: :grinning: :grinning: a pak bych musela jít pěšky :grinning: :grinning: :grinning: a blila na záchodě, kde je zima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak, mám nakoupeno, nějakej salámeček, klobásečku a uzený, udělám obloženej talíř, kupila jsem jetě nějakej chlast na rozjezdy pro hvězdy, tak se na vás už těším :grinning: :grinning: nechcete přijet už v 6??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Hele, ale kdo chce přijet dřív než na tu třičtvrtě na 7, klidně ať přijede :wink:
16. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Sakra Makelíno nepruď, nebo dojedu taky k vám....teda takový dobroty...no totok....já se těším na sýrečky, mňam, vždycky se jich přežeru a slunečnicových semínek taky :grinning:
16. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
JJ, na sýry se těším taky, ale my se naládujem mastným, aby nám nebylo zle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A klidně dojeď :wink: Vždyť Míša za náma třeba dojede později ne? :wink:
16. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Já musím ještě vzít v Sebranicích Jituš a mám pocit, že mi psala, že dojede z práce až po šesté, tak by se nestihla nachystat a Míšu beru protože bude mít po basketu mokrou hlavu, tak aby nám někde nenastydla...nic, jenom se pěkně napapejte, pak toho sníte míň a na mě zbyde :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Škoda Kužílku, tak zas zaskočíš na kafí a já ti něco upeču, jo? :dizzy_face:
16. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.