• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jasný, akorát minule napečeno nebylo :frowning2:
16. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
ale mohla jsem sníst ten Tobíkům jogurt, že??!! :grinning:
16. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Cha ať žije dieta....šéfová má v pondělí narozky tak dovalila chlebíček a zákusek....si po obědě dám do nosu :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
a ještě chvilku si tady budu povídat sama se sebou a dám si sedm tisíc :grinning:
i když předpokládám, že Makelína s Micinou jsou někde za rohem a nestihnu to :angry:
Jo Marky bereš si nějakou velkou tašku na ty mega dárky, co dostaneme??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Tož kde jste??
ještě tři :grinning:
jdu papat :grinning:
16. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
tak teď jsem se pobavila, koukám na těhule a tam je téma odtok plodové vody po amniocentéze a poslední příspěvek Makelina...si říkám co je to za blbost....a ona je to jakelina :grinning: :grinning: :grinning: a přitom ta naše je Makelka...asi mi hrabe...
16. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Zdar ženy ..... škrábe mě v krku ... doufám, že budu večer plna sil.

Makel ... dřív bycvh klidne dorazila ať máme dobrej základ , ale nevím jak to budu mít z hlídáním ... v kolik si Mikeše vemou ataky mám brát Lucku, takže jak to má z hlídáním ona....

že už bych přijela te´d z Mikešem :grinning:
16. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Jako že by se zrumpal i Mikeš, jo?? :grinning:
žádný nemoci, pěkně kloktej slanou vodu....nepřemýšlej nad tím, že by jsi nedojela
16. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
ženy,mě taky škrábe v krku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ..kloktám jak o život,ředitel se mě tlemí :grinning:,že už mám růžovy zuby od kloktadla :grinning: (samo že nemám,ba naopak :grinning: )
16. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Jani asi ti fakt hrabe :grinning: :grinning: :grinning: Jasan že si beru velkou tašku, čekám veledary :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Klidně dojeď Mic, akorát si pro něj Mirek bude muset dojet :grinning: :grinning: :grinning: A to asi nebude mít moc radost :grinning:

Krejcul ani otom nepřemýšlej, dojede aj s chřipkou :angry: :angry: :angry: :angry:
16. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
holky, al evím, zda vám bude taška stačit ...... zda by třeba Vašek neměl pro to přijet, aby jste to sebou netahaly ... je to i dost těšký
16. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jéé super, já konečně dostanu toho novýho chlapa, že jo?? :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Já taky jo? :confused: :confused: :confused: :confused: Tak to se těším, doufám, že má velký svaly a nevadí mu velryby :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Voe....jaký velryby??
hele já z toho mám docela strach, bo já vím, co dostaneš ty, ale tím pádem se děsím toho co dostanu já, protože nechápu, na co velkou tašku...ale předpokládám, že Micina si dělá srandu :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jako mě ty joudo, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hele a ty ještě nevíš, že ty potvory to změnily a prej dostanu něco jinýho a dostanem stejnej dárek, takže se toho děsím a ty tím pádem už nic nevíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Micino, ty jsi už vyrazila k nám, bo co? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
to si děláš srandu?? NO nazdar, to se jim ty mozkovny musely zapotit :grinning: tak to jsem fakt zvědavá,co z toho vyleze...hele ženy, zvířátka mám doma tři, jiný nechcu, jasný!!!!!!!!!!!!!
Beztak kecají a dostaneš to co chtěli koupit původně, však ti to pak řeknu :grinning:

a vůbec kde jsou?? Jako bambule doufám, že už nesedíte u zrcadel neděláte fasádu, já na to budu mít málo času, tak aby jste nebyly všechny hezčí než já....
16. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
no teď jsem to chtěla napsat taky.... :grinning:
16. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Veget, já su zatím špinavá a smradlavá od kotla, takže mám čas, začnu až tak kolem 5 :sunglasses: nejdřív :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ty woe, vás nedočtu ani do Vánoc! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
No jo, se flákáš, tak se nediv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jináč nazdar všem! :slight_smile:
Včera začal net opět stávkovat :angry: , neměla jsem na to nervy, tak jsem to zabalila :confounded: .
Dneska pro jistotu nejel vůbec :angry: .
16. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Se neflákám :angry: , prostě to nešlo! Zmetek jeden! :angry: :rolling_eyes:
16. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
A ty jsi toho určitě mooooooooooooooc udělala co? :grinning: :grinning: :grinning: To mi ani neříkej, ženy mám tu bordel, tak se na to připravte a žádnej grandhotel to tu není, tak se prostě dívejte jen před sebe, až příjdete, dám vám do ruky panáka a hned bude líp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.