• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Houby jsem udělala - byly jsme s našima ve Třebové :stuck_out_tongue_closed_eyes: v Peňouru :grinning: .
16. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ty jo, že tě to furt baví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jsem tu ... táta už nám v poldne přijel ... takže před odjezdem , jak už bude odevzadnej Mikeš, tak proj mi odpustí ten adrenalin :grinning:

pro změnu už je zas na baráku a Mikeš spí.

Mám tu uplně nehoráznej bordel, mastnou hlavu, smrdím .... ale nic se mi nechce

Tak aby jste něřekly ...já vm řeknu co ostanete ..... je to velký, , blemtaví, hnědý avcelku to zapáchá .....co to je? :grinning:
16. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak já mám v plánu jít spát, hned jak dojedu z práce, pak hodím lachtana do vany, oberu srst a pokusím se namalovat obličej na ksicht, vymyslet nějaký normálně vypadající oblečení a budu čekat až mě drahý můj odveze :grinning: jo a mezitím musím dát vařit guláš, abych nemusela zítra fungovat u sporáku :grinning:
16. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ty jo ... zas mě to vynechává písmenka ... ta klávesnice má zas baterky v prd ... ... nedělám nic jiného, než je viměňuju .. si koupím normální drátovou.
16. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ty voe, tak odpusť adrenalin a pak dojeď, třeba dřív, ať pokecáme :wink:
16. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ty jo Jani a jak to chceš všechno stihnout? :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Uffffffffffffffffff, to bylo maso vás dočíst - jsem se toho dověděla :grinning: .

Micino, ty hovado, jak jsi mohla řezat colou to báječný růžový vinisko????? :astonished: :astonished: :astonished: :pensive:
16. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Makel v pohodě, maximálně budu smrdět, nebudu mít oholený nohy a kačenu a budu mít mastný vlasy a namalovaná zůstanu od rána :grinning:
16. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Správně Zuzi, do ní, ona vůbec nemůže vědět, jak to víno bylo dobrý :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Teda fuj, Nellda teď udělala takovýho hovňouse :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ani starej chlap by se za něj nemusel stydět :grinning: .
16. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Holt Micina dostane nějakej druhojakostní odvar, kterej si řízne colou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

ALe nebudou tam mít třeba burčák? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teda nechcu vidět jak bych se z něj zeblila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tý jo, tak na svoje dekorování asi prdím, když Micina, Mak i Janča píšou jak smrdí a budou špinavý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Hele ženy, jako já vím, že vám přijdu asi na hlavu padlá, ale každá si asi berete kabelku, což? Když já se s ňou tak nerada tahám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jani kačenu si nehol, to je zbytečný :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Zuzi ... já i taky nerada tahám .. veźmu asi jen nějakou malou mrchu.

Burčák nepiju ...a vío vůpbec nemusím mít nějaký kvaitní ...ale taky jsem to nikdy netvrdila, ta pořá nevím, o všechny máte .... prostě to piju tak a rozhodě s toho špatnej pocit nemám ...ani žádné trauma ...
16. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Burčák nebrat, blbě se blije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem nepsala, že budu budu smrdět i večer, ale že ještě se nekrášlím, takže začnu až kolem 5 hodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuz tak si vem do kapsy občanku a prachy a je to :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Mak, já bych klidně dorazila dřívějc, ale musím počkat jak může Leňouch bo nás poveze Sláva :wink: .
16. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
já mám večer taky v plánu vonět

občaku neber ..... vem jen prachy
16. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Hlavně, až vyjedete, tak mi dejte vědět, jo? :wink: ať tu nelítám v županu, jak ve středu, když jsem šla otevřít Jaňouchovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já si občanku beru, už jsem tu s tím měla problémy, že jsem ji neměla, když mě zastavovali policajti, takže občanku si určo vemte!!!

Micino seš prostě kazišuk vína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Mám chuť na polejváka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
16. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
16. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
16. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
16. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Pobolívá mě škopek :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo, to budu muset rozpit :grinning: .
Mak, než vyjedem, ozvu se - teda pokud nezapomenu :grinning: . Kde bude Tobik?

Mic, se nečil :wink: .
16. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
já mizím :sunglasses:

Zuzi,tak to je bájo.....tak si napíšeme,jo?Já budu ready tak kolem půl 7????????Vyhovuje????Dříve to nestihnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Já si kabelku neberu!!!Jen peněženku,telmobil a kapesníčky :grinning:.Tak páááááá večír Blaženky moje!!!!
16. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
16. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
už mi vůbec nechce jet ta klávesnice ...můžu odpovídat jen smajlíkama ... tak když budete chtít na něco kdyžtak podpovědět tak napište .. pokud jo tak dej toho spamjlíka ..pokud ne ..tak toho ... teď se mi zase krapet rozjela ...chjo to je práce
16. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
jsem si už nalakovala nehty ... jsem borka, hlavně že nám umyté nádobí .... :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Stejně jseš kazišuk aj s tím kurvením toho vína
16. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.