• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tý jo Mic, ty už nechlastej :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kecáš nesmysly :grinning: .

Mak, předběžně dorazíme s Léňou kolem 18:30 :wink: .
16. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
na nohách si je lakovat nebudu ... usoudila jsem, že se asi nikde vysůlíkat nebudu
16. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
tak až vás to s tím vínem přejde, tak napište ......
16. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
S Vaškem doma, ale zítra jede Vašouch pryč, takže se o něm budu muset postarat, to bude super :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:

Leňouchu tak pozdě? Jak kolem půl 7, ty jo, namaluješ se v autě, vlasy máš hned a holit pipku si nemusíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Micino nedělej VLastu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! však my víme jak to je a to stačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ok Zuz, aspoň víc zbyde na mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Mak, já bych dojela klidně ve 4 :sunglasses: :grinning: , ale Leňa nestíhá :fearful: .
16. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Tak zítra pustíš Tobikovi pohádky, třeba ti dá pokoj :grinning:
16. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jo, ještě jsem vám nenapsala, jak mám brutálně volezlej ksicht :confounded: :angry: , takže večer bez poznámek, jo?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Já si vlakuju nehty teď :grinning: , ale stejnak to bude katastrofa bo si je ještě nejmíň 100xněkde otřu než zaschnou :rolling_eyes: .
16. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jééééééééé já mám olezlý kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Hele, hlavně abys je večer neměla vylezlý, to nevím, co by to udělalo s Micoušem :grinning: .
16. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Já si teda nehty nelakuju, na to serinkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Micouš už asi upouští adrenalin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ta bude v klidu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdu umýt nádobí a nachystat konečně tu mísu, jaksi jsem se k ní ještě nedostala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Mak, vybodni se na mísu, rozbalíš papír a mrskneš to na stůl, jakýpakcopak :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jen jestli se Micouš neurazil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , na upouštění ma ještě čas, ne? :wink:

Já teda taky nejsu žádnej odborník na víno - má ráda sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: .
16. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ty voe vy jedete jak fretky...no nic, tak spát nepůjdu a půjdu si lakovat nehty, ať netrhám partu :grinning:
a kabelku si beru, já jak ji nemám, tak jsem jak bez ruky, ale je to asi zvyk, bo ji tahám každý den do práce a z práce....já si taky musím někde vybrat nějaký kačáky.... :grinning:
Marky, jak můžeš vědět, že vrcholné číslo dnešního večera nebude můj striptýz na sklípku na stole :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Micino už jenom 9 příspěvků a máš 10000 :fearful: . Tak poď do toho :sunglasses: .
16. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
16. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
... už jen 7
16. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jo, to říkáš ty, co má vždycky napečený, navařený, nasmažený a já nevím co ještě :angry: :angry: :angry: Nic, mísa bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jani nelakuj si nehty, já si je taky nelakuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aha, tak to si pipinu ohol, na žádnýho bobra koukat nebudem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Teď jsem volala do obuvi kámošce, co je na Smetance, a prej už nemaj skoro žádný zimní boty :confused: :confused: :confused: :confused: v našem čísle už prej nemá vůbec, no ty voe, tak my snad budem chodit v sandálách :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Dneska na to prdím, nechám to na příští týden, asi se pojedu podívat do Blanska do lékárny a nebo nevim :pensive:
16. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
No joooooooo, vona se nám urazila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
..............................
16. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
VONA :confused:
16. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
ženy, co je??
dobře, nehty si lakovat nebudu, ale měla bych si aspoň odlakovat ty zbytky co tam mám ještě z té svatby :sweat_smile:
a fajn, tak kačenu si oholím :grinning:
16. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Tak na to se těším, až se bude lékárníková striptýzovat. Že bych vzala kameru???? :fearful:

:grinning: :grinning: :grinning:

Hele už jen 5 :slight_smile: .

Normoš mi je zima :confounded: , do hodiny dorazí drahouš, tak zatopí v krbíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera už si od svýho bráchy půjčil jakousi střílečku na playstationa, tak prej bude plejit :stuck_out_tongue_closed_eyes: až jako bude doma sám :wink: teda s Nelldou, ale ta už bude spat.
16. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Mak a vy musíte mít nějaký spešl botky kvůli té klenbě?
16. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
NO to víš Zuzi že striptýz nebude, já jsem hrozný stydlín :grinning: :grinning: :grinning: ale pro jistotu tu srst odhodím...kdyby něco....
16. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Ok, nehty si nelakuj, kačenu ohol a nahoď nějakej krásnej ksicht, jasan? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mám mobil s kamerou a ve foťáku mám taky video :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Spešl ne, ale měly by mít pořádnou klenbu :wink: Třeba v botkách od Bati, co jsem se dívala ve středu v Brně, ty nemají ani jedny, jen ty menší :wink:
16. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Tak asi Deichmann nebo CCC je pro vás na prd, co?
16. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.