• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
jo mic a vem mi prosím tu flašku pro toho malýho at má z čeho bumbat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
tak já jsem ještě doma Luc se mi někde zasekla,doufám že se ji nic nestalo.
16. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
vyrážím a bolí mě pěkně škopek ...pááá
16. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
tak micina už vyjela tak snad tu bude každou chvilku jdu ji čekat ven papa
16. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Kde ste zdechliny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak my jdem pařit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Ty woe, to byla jízda :sunglasses: :grinning: . Na víc nemám sílu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
17. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Zdar babuchy .... ty jo ... nemůžu se hejbat ...normálně mě bolí žaludek ...dneska mě bolí nožičky a hlasivky ...ale táááák
Jdu volat Evě, zda nechce adoptovat mišku do večera ... to by bylo božíííí

Chtěla jsem jít na Horní skládat dřevo, jenže pršelo, takže taťka nemá nic nařezaný ....škoda

Jinak byyla to bombáááá a zjistila jsem, že nejmenší pařmen je Jaňpouch ... máš co dohánět .... :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Teda tady je mrtvo. Bylo naprosto mega perfektní :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: až na to vstávání v osm, ještě jak jsem přišla tak jsem krmila Kubíka.

Teď jsme byli juknout na výlov, kočár zasratej jak prase takže mám o činnost postaraný...

Dnes budu doma samotinká MM jede do toho sklípka do Velkých Bílovic tak nechcete něco podniknout??????
17. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
jééé tak Eva si nechá Mikše do veečera ... asi půjdu chrápat a vůbec neviužiju den ničím duchaplným
17. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak asi chrápat nepůjdu ... půjdu na to dřevo ..Mirek že mám po obídosu přijet .....hm ...co budu obědvat .... Mirek jede na oběd k Evě ....asi nic .... tím pádem, nemusím nikam jezdit, jelikož nebudu mít po obědě :grinning:
17. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Teda Micino to je chytrá úvaha.....
17. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Jak jste vůbec dojely domů??
17. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Ty seš pako Micino :grinning: .

Hele já nemůžu mluvit - bolí mě v krku, nemůžu chodit, moc hýbat hlavou a ohýbat se dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
ALE! Byli jsme nakoupit a udělala jsem obídek - vepř. játra na cibulce :dizzy_face: , tak jdem na to :dizzy_face: .

A su pěkná mánička, ale to vám napíšu až pak :grinning: .
17. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
17. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak vám napíšu proč su mánička :grinning: .

Sláva zatopil v krbu a šel do garáže, začalo to dohořívat, tak jsem mu šla říct ať přiloží a on mi řekl, že to mám udělat já. Tak jsem to udělala. Ale to dřevo bylo mokrý, tak to začlo čudit a všechno šlo do obýváku (blbec jsem měla zavřený klapky, takže to nešlo do komína). Než jsem přiložila, tak z krbu vypadl binčus - popel atd. Tak jsem to rychle přibouchla. A že vysaju ten binčus, tak jsem vzala normoš velkej vysavač, vysála to a pak strašnej smrad, tak se dívám co se kde pálí a dívám se na vysavač. Z něj se kouřilo jak blázen, jsem nevědla co jako. Tak jsem ho rychle otevřela, vydělala papírovej pytlík, kterej měl vypálenou ďuru, která se zvětšovala a furt se z něj čadilo :grinning: , tak jsem to rychle hodila SLávovi a ten to venku polil vodou :grinning: .
17. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
A normálně zjišťuju, že jsem furt pod vlivem :grinning: . Doufám, že Nellda usne, abych mohla taky zalehnout :sweat_smile: .
17. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Zdarec,žiju...ale teda tak tak...
Moje celodenní činnost-spaní do 13hod.,pak blinkání,koupando,blinkání,oběd,blinkání...takže super.Jsem byla ještě v tu 1 nažraná,až to hezky nebylo.David je s malym u švagrové od rána,tak jsem měla možnost se z toho dostat.

Teda Zuzi :grinning: ,ty voe :grinning:

Jinak včerejško dnešek byl bomba :dizzy_face:,zase jsem se ujistila v tom,že už nebudu pít :grinning: .

Jdu něco dělat,musím naládovat pračku,vysát bo je tu bordel jako prase a pak půjdeme popřá ségře k narozkám,až se kluci vrátí.

Tak zatím pá
17. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Nazdar ženuchy, normálně nám funguje net :grinning:
ty voe jak vstávat v jednu, já byla v osm vzhůru, ale taky jsem po ránu nesměla dělat prudké pohyby hlavou, to mi nedělalo dobře :grinning:
Zuzi ty jsi fakt pakoš, ale musím dneska pochválit Micinu, že ji to i po flámu takhle dobře myslí, čoveče to mě by nenapadlo :grinning: mě taky dneska mozek moc nefunguje....
JInak mi psala Ivka, že jste všechny moc sympatické, tak si to budeme muset zase někdy zopáknout :grinning: :grinning:
Já se jdu zase válet k telce, máme net na pevno, tak nemůžu pobíhat s noťasem po bytě....
A zétra jedu do Brna, tak omrknu nové obchody v Olympii, doufám jenom, že tam nebude lidí jako hovínek....pa

Jo Leni, že nebudu nikdy pít si říkám pokaždý :grinning:
Mic jak že jsem nejmíň pařila?? To víš, já už raději piju míň, aby mi ráno nebylo blinkavo...stačí, že mě bolí hlava...jo a Lucka se mi smála, jak jsem krásně mluvila, ale dneska je to dobrý,kolikrát chraptím celý víkend....
17. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Tak ... už jsem doma.

po té 12:00 jsem zalehla.. fest mě klepala zima.... vzbudila jsem se v 16:00 .... a valila na Hornís. Sklásala jsem to dřevo a bylo to super ... čerstvěj vzdoušek mi fááákt prospěl ..... a před chvilku jsme si jely pro Mikeše a hned domů ....
17. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Leni ... jsi mi přišla v pohodě ..... a ty tak blinkáš,jo ...
17. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Ty vogine Krejčířová, ty seš hovádko :grinning: :wink: .

Já jsem si taky schrupla :slight_smile: , naštěstí je Sláva v tomto úplně super, když jsem spala, tak žehlil :sweat_smile: :slight_smile: .

Pak jsem upekla buchtičku, hrušánkovou :dizzy_face: . NA to jsme se šli projít, ale byla tak vlezlá zima, že jsme za hoďku byli zpět. Sláva nesl Nelldu na koňovi a ona mu tam usnula :grinning: .
Teď už taky chrupe a já ju půjdu následovat :wink: .

Tož pěknej sobotní večer :sunglasses: .

Jo, už se mi zdá, že jsem plně při smyslech, dala jsem si horkou vanu :slight_smile: , tak alkohol snad už vyprchal :grinning: .
17. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ty jo ... žehlil.. tak to je borec

Mirek se uprd a šel spát.... dobře mu tak :angry:
17. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Já padám na hubu.Ze mě alkohol snad taky už vypršel,už se můžu ohýbat :grinning: .Odpoledne jsem uklidila,dala prát 2 pračky,pak dojeli kluci,tak jsme šli k ségře,došli jsme asi před půl hoďkou i s neteří.Ale pozoruju,že nemám nervy na nějaky okřikování :rolling_eyes: (ktery je bohužel potřeba každou minutu :angry: )..smraďoši malý...

Jdu se převlíct a jdu zahájit protestní spánek...Tak dobrou noc
17. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
ty jo ..... dostávám perfektní rýmu ..... chjo :pensive:
17. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
17. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Tak Miška už má dneska dlahy dole :pensive:
17. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jdu se vykoupat a spát ... pa pááá :dizzy_face:
18. říj 2009 v 00:37  • Odpověz
nazdar,Matysek spinka a jedu do Brna.Cekam na Misu a jedeme.Tak peknou nedeli vsem.pa.
18. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Nazdar Janouchu tak třeba se tam potkáme, táta má dnes volno tak jsem si sehnala auto a aspoň si uděláme válet do Brna, sice jen na jukandu, ale chci jít občíhnout vedle chicca ty autosedačky...a pak možná do Olympie jen na čučandu, kupovat není za co tak max. něco pro Kubíka na zimu
18. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Tak si to užijte!!! :dizzy_face:
Pochybuju, že Slávu dneska překecám na něco takovýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

P.S. Holky, co jsem vyváděla v pátek??? Nemůžu vůbec pohnout hlavou, jak mě bolí krční a šíjový svaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
18. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.