• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
jo tak to máš pravdu, tady snad nefunguje vůbec nic, klasika...MM už asi dva měsíce řeší satelit a ještě nezačal...chjo...ledničku nám kámoš opravuje od té doby co je koupená,nejdřív se vymlouval že je v záruce a teď ho nemůžu nahnat a ještě ten stejnej borec mi slibuje už rok, že mi doplní plyn do klimy....grrrr.....ještě něco, nic mě nenapadá, zatím.... :angry:
2. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
jani, tak jíá na toho poseidona čučela taky a měla jsem celou dobu tevřenou hubu :grinning: ...ale naštavalo mě , že je to na díle
2. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Krimošku miluju, hlavně Las Vegas a Nicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten je ouplně božíííííí :grinning:

jj opět se projedu, ale jedu jenom asi tři kiláky, a MM mluvil, dojeď pro nás, takže čítám, že povezu akorát kámoše do Újezda, toho od ledničky a klimy a druhého...můj vrchní opravář aut...tak toho frknu v Rudce akorát do kopce...s Audinou mi nevadí jezdit po tmě, světla svítí snad aji za roh, ale třeba u Opla nepoznáš rozdíl mezi dálkovýma a normálkou...mazec....jo to taky Mates šteluje pokaždý když sedne do auta a ještě to neopravil
2. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
jdu se oblíct ať nejedu nahulatá :grinning:
2. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Micino, něco jsem ti chtěla, ale nevím co... :rolling_eyes:
2. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ty jo Jani, že se na to nevybodneš mu pořád takhle dělat vola :confused:
2. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jani, ty máš asi svatozář, to tě musí přeci Martin na rukách nosit :wink: , když ho i jeho kámoše furt někam vozíš. :wink:
2. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Zuzi .. a co :grinning: ...povídej ... teda písej :grinning:
2. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Mic, jak jste si dneska užili rodinnej den i s Mirkem?
2. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
mě to nevadí, já jsem ráda že se projedu, protože jinak u nás řídí Martin, vždycky si dělá srandu, že ho můžu vozit jenom když je pod vlivem, aby se nebál :grinning: :grinning:

na druhou stranu, zase když potřebuju já, tak pro mě jede bez řečí...no i když občas nezapomene utrousit, že já pro něho jezdím do půlnoci,kdežto on pro mě až po půlnoci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
No Mic, to právě nevím... co jsem chtěla :confounded:
Škoda, že zítra nedorazíš :frowning2: , ale vynahradíme si to jindová :dizzy_face: .
2. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
jééé 700 :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Mirek zas ve 16:00 valil na stavb .. ale byli jsme v Jedovnicích na Olšovci na papu a poprvé jsme byla sklamaná .. 108,-kč za svíčkovou .. sldká jak sviňa a Mirek taky nadával .. jo a35,- za vívar .. no mazec. Kdyby to bylo aspoň gutoví ..ale fákt nic moc.
2. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jak jsme jeli z Prostějova, tak jsem nadávala na cykulisty a MM spustil, že si musíme koupit kola a vyrazit někam dál na víkend i s Nelldou :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: . Už vídím, jak veškerý věci, co Nellda potřebuje veze na kole :grinning: .
2. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
no tak to je haluz...já jsem si myslela, že tu větu o tom, že někdo čučel na Poseidon s otevřenou pusou, byla Luc a ona to byla Mic, tak to je dobrý, pak jsem nechápala, proč Zuzka najednou píše, že chtěla něco napsat Mic a neví co, když já jsem myslela, že Mic tady vůbec není :grinning: :grinning:

to jsou ty fotky s černým pozadí :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
jedu...pááááá
2. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jani, mě by spíš sralo, že pořád pro něj jezdím do hospody .. to bych už já z mojí povahou z Mirkem nebyla :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak to je na prd, když je jídlo drahý a není dobrý :angry: . Já bych se chtěla někdy stavit v Lasákově Mlýně, prubnout jak tam vaří. :slight_smile: Tady u nás to stojí za prd :angry: , dřív to tady bylo o 10000% lepší, ale teď.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jani, já jsem barevnější než Luc :grinning:
Jani, čágoš a opatrně... :wink:
Jani a za fotkou je nápis micanek a vypadá to jinak než Luca30 :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi .. ani nevíš, jak mě ten zítřek mrzí ... to ještě dnes přišla švagrová at v sobotu příjdem na oslavu, že má Lukášek 4 roky ...hm ..a my jsme ve Valmezu. :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Zuzi-vy jste me tam drbali bo co??? :angry:
2. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jitu, co blázníš :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Občas nám zamáváš z rychlíku, tak nemáme co drbat :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: .

Mic, občas se to tak nakupí, že nevíš kam dřív, pak je zas nuda jak blázen - to znám :unamused: .
2. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Bambule, jdu chrnět :wink: . Chce se mi spáááááát :wink: , jak překvapivé takhle večer. :grinning:
Jen mi dejte vědět, zda to nemíníte zrušit, ten zítřek, ať se kvůli vám nesnažím zbytečně - uklízet a něco ukuchtit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: .
2. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tož dobrou s kobrou :wink: :sunglasses: .
2. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Zuzi .. brou nocinu. :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj.....zdravíme všechny mamči i mimísky! :slight_smile: Z Drválovic i okolí :grinning:
2. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
Mám dožehleno, jdu hodit sprchu a s MM spinkat,

dobrou a zítra :wink:
2. črc 2009 ve 23:36  • Odpověz
Narky .. ty už jsi s tím žehlením SKORO jako já :grinning:

čučela jsem na ten film z Loézovou .. moooc pěkné .. měla jsem dnes TV večer .. po hooodně dlouhé době jsem fáákt čučela na telku.¨
¨
Musím se jítz ospršit a vzít si na noc Dithiaden .. mám strááášně mateklej obličej .. asi ze včerejška ze psa ..Kimíka ... to zas budu totál mrtev .. Dithiaden na mě fááákt působí. Mirek mi říkal , ať už jsi h vezmu přes den , ale při pomyšlení, že bych s ním měla fungovat, tak to ani náhodou :sweat_smile:
3. črc 2009 v 01:02  • Odpověz
Narky mělo bejt Marky .. to je jak nějaká narkomanka .... :grinning: ....soráč
3. črc 2009 v 01:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.