• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já jsem tak nasraná, se zbalím a jedu sama, chlap si přijel ze sklepa v osm ráno :angry: :angry: ho vzbudili až v Boskovicíh tak spal u kamoše, teď tu chrněl a už je v pr...na fotbale, to raději pojedu sama, než se dívat na ten jeho ksicht a kazit si neděli... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
zuzi co jsi prováděla to nevím, ale normálně jsi tancovala...

Holky kdepak máme Makelínu snad jsme ji nic neudělali :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoky Babuchy.
Takže jsem nachcípaná jako sviňa ...a Miky měl v noci teplotu ... takžeto vypadá že budeme maaaaarodit ... tím pádem ani ve středu žádný plačo ... chjo .. kuli Mišovi mě to fakt štve.

Luci .... chudáku .. to by mě taky nasralo.

Makelína? ............ asi ještě pořád trucuje
18. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Ale k něčemu je to dobrý, mám uklízecí amok...koupelna naleštěná... prádlo vyprané a ted půjdu žehlit...malý půjde hajat.... ted je doooosratý to je smrádek.....ted koukám že nám to protíká.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
To já dneska dělám kuře a br.kašu ..... hodím něco na vyprání a víc se mi nechce .. není mi fakt ok.

Večer možná budu žehlit ...
18. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojda,

já od rána vařím,je tady ještě neteř,tak mám nerva,bo se furt mlátí :angry: a ječí..... .

Luci,tak to by mě tady nasralo :rolling_eyes: .

No nic,šla jsem vás jen pozdravit,jdu nachystat prckům obídek..snad se u něho uklidní.Tak zatím pá
18. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Tak manžel už je doma, zase tam měli rychlou, borec jim tam dostal epileptický záchvat :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: tak ho odvezela rychlá, prý to trvalo než dojela, na to že hráli v Boskovicích, tak nevím kde se courali...v těch boskovicíh se vždycky něco semele...že se na to nevyser....i když kalobou i profíci jak koukám v Tv...

Ještě vytřu podlahu, možná vyžehlím a kolem třetí máme jet do toho brna, manžel už je ok, asi ho ten šok trochu více probudil...se mu ani nedivím..

My dnes máme br. salát a smaž. řízek,ale abych pravdu řekla, moc hlad nemám...snad se mi v Brně zlepší nálada..
18. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Holky myslíte si že na tuhle barvu půjdou hooooooooooooodně mušky???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27490649&tab=2
18. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Luci,ty chceš kupovat ještě korbičku a vajíčko? :confused: ...se tam Kubík už nevleze,ne?A nebo to chceš mít pro druhy?S těma muškama nevím....my jsme měli taky světlej(žluto oranžovo khaki)a mušky na nás nešly...

Jsme po obídku a nevím,co budeme dělat.MM je u tchýně a čeká na Policajty,bo mu někdo bouchl do auta a ujel :rolling_eyes: :pensive: .Koukám,že venku poprchává,tak na prochajdu nepůjdeme.Taky bych někam jela,ale pochybuju,že David bude mít náladu někde courat.
18. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak jsem měřila Mikeška ...měl 38,5 bez odečtu .... chjo ... usnul hnedka brouček můj malinkej.
18. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Posíláme pusinu na uzdravení...brouček malej...chjo,už to začíná to bacilovy období :unamused:
18. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jo byl to případný nápad pro druhý... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: paní na tom má supr cenu....
18. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Není to zbytečný to kupovat takhle dopředu? .... za rok se ti může líbit uplně něco jiného ...
18. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Já asi jak jsem v pátek promrzla ..a mám tu brutus rýmu , tak to chudák má odemně ...
18. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Taky mě to napadlo, že za rok může být jiný model teď jde jen o to za jakou cenu, nějak mě to druhé mimi láká až moc rychle že...
18. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Luci,to teda jo :grinning: ...

Jsme byli chvilku venku,malej si vzal kolo..Venku je fajn,ale nesměli jsme se zastavit.

Já jsem taky jakási nachlazená..na víc mě bolí ucho :confounded:
18. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Tak chlapi mi vytuhli, kamoška dojede kolem čtvrté a pak uvidíme co budeme páchat jestli se nám ještě bude někam chtít ale doma se mě být nechce...
18. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
Miška už je taky vzhůru ...Mirek říkal, že dnesk apřijete dřív ... tak jsem zvědavá, zda ho ještě uvidím, než zítra zas odjede.
18. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Babuchy ... kdepak se touláte?
18. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
jo a samo že Mirek přijel zas až teď ....
18. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Mišulka už je v pelíšku ... jdu žehlit a chystat Mirkovi věci na odjezd :pensive: ... že jsem ho viděla za ten víkend ....

Jo a teprve jsem začala prát :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Nazdar Boženky :slight_smile: ,

já jsem na obídek taky dělala br.kašu :grinning: a ještě totok: http://www.mimibazar.cz/recept.php?strana=2&id=833
Je to mooooc dobrý :dizzy_face: , už jsem to dělala jednou a moc mi to chutnalo :slight_smile: .
18. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Mic, já jsem myslela, že Mirek byl jen na ten jeden týden pryč :unamused: . CHudák Míša, snad bude brzo bez horečky :wink: .
18. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Luc, tak to by mě MM taky pěkně vytočil, kdyby udělal to, co Tomáš :angry: .
18. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
A mě teda taky začíná pobolívat v krku :angry: a Nellinka kejchá jak oslík :unamused: .

Mic, to mě mrzí, že je Mišák marod, bo jsem se s vama všema chtěla domluvit na středě, že byste k nám přijeli :pensive: .
18. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jupíííí Mirek mi dovezl baterky do klávesnice z Horního z topení :grinning:

Zuzi, to by bylo super ,a le teď nepojedem ani do plavča .. natož roznášet nějaký bacilusi .. to by musela bejt rapidní změna ... což pochybuju. ...miška až na to že je krapet protivnej tak je v poho ..... až na ty teploty a řekla bych , že se mu spustí rýma ...
18. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Mirek ještě jede tento týden pryč a možná tam ještě dostane práci na jeden tejden ... to se uvidí během tohoto tejdne .... :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tak uvidíme, kdyžtak to přesunem na pátek anebo se domluvíme nějako podle vás :wink: . Chtěla jsem udělat tu žemlovku .... :wink:
18. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
no tak to se musíme určo domluvit ..... ale Zuzi ... já teď 14dní žemlovku nebudu moct :sweat_smile: .... od zítřka k nám přijede Štefan a hubnem :grinning:
18. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
No nic .. musím jit žehlit abych mohla Mirkovi zbalit věci ... jdu ... ppříjdu
18. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.