• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Nedělej Vlastu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

No nic, taky jdu a dneska už nejspíš nepřijdu, tož všem dobrou s kobrou :slight_smile: .
18. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Zuzi ... dobrou ... jen jsem se sem šla kouknout ... tak jdu zas žehlit ....
18. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Holky, jak je v superstar ta Galisová ... ona nafotila nějaký fotky , bo co ? .. že ji tam pořád tak propíraj ?
18. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Jupííí už mám vyžehleno ... teď ještě nachystat tu kabelu ...bléééé
19. říj 2009 v 00:18  • Odpověz
Krásné pondělí! :wink:

Vzbudila jsem se před chviličkou, tak snad páteční nedostatek spánku je dohnán :grinning: .

Po 4.hodině Nellda békala, tak tam Sláva byl a byla durch počůraná :rolling_eyes: , tak šupala k nám :rolling_eyes: .
Dneska mě asi čeká žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , snad se k němu dokopu.
19. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahojky...Zuz...nevím jak pro tebe, ale já pondělí nesnáším :grinning: :grinning:
ale jinak dobrý....
včera letecky Brno, vyrazily jsme ráno v půl desáté a po jedné jsme byly doma, všude hromada lidí, takže jsme koupily boty a šly, já nic nechtěla...teda ne že bych nechtěla, ale nejsou korunky, takže budu muset počkat...
Večer jsem taky žehlila, Martin má dneska jednání, takže oblek :stuck_out_tongue_closed_eyes: košile...fuj....
ale super, dneska dám vyprat ještě jednu pračku, ale to jsou samé ručníky a ponožky, takže to poskládám a bude.... :grinning:
19. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
19. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Dobrou chuť, jestli právě jíte :wink: .

Kde zas couráte???

Já jsem vyžehlila asi tak 1/2 dávky bo přišla mamča, tak jsme prndaly.
Doufám, že Nellouš usne.
19. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Čao Babuchy .. jsem po včerejšku jakási hyn ... není mi 2x dobře, svědí mě celej obličej od týmy ...chjo.

Mikeš zas má 38,1 po odečtu a je mega protivnej ... očička mí jak čínánek ... ale spát nechce .... chjo.

Dělám si k obídosu 2vajíčka špenát ....
19. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Snad se mu brzo uleví, bobkovi malýmu, hlavně mu dávej hodně tekutin.

Hm, tož já jsem měla na oběd ten řízek, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: . :grinning:
19. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ty jo .. myslela jsem, že budu mít hlad a ono to pěkně zasytí ... až na to, že to skoro celí za mě snedl Mikeš ....

To bude asi nějaká viroza ... protož evcelku mě moc pěkně papá ... ale na špičce jazyka mááá oooobrovskej aftík.
19. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
ty jo ...on snad spinkat nebude ....
19. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
jo adneska už mi došla ta bunda ... takže skoro vše už má Michálek na zimu koupené ...... ještě teda zimní boty ....to ještě chvilku počkám .. má ty podzimní baťovky .... nějakou šálu ...chtěla bych jednobarevnou ... včude maj strakamakatý a rukavky na normální nošení ...má jen ty moooc teplí a nepromokaví na sníh.
19. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Tý jo, aby neměl to co Nellda! :fearful:
19. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
a ona to měla přesně jak?
19. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Od úterního rána horečky - skoro 40°C a pak ve středu se jí objevily afty.
Snad to chudáček taky nebude mít. :pensive:
19. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdu se pokusit dát znovu Mikše do pelechu ... příjdu
19. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
hoj, tak já měla dneska k obědu zeleninovou polívku a celozrný rohlajz, snědla jsem toho půlku a teď půjdu zbodnout zbytek :grinning:

Mic, tak snad bude Míša brzo OK....posílám pusinku...
19. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak Mikeš je v postýlcea řve jat tur chjo .... pokud do 2 min. nepřestane, tak ho vytáhnu ..........
19. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak si zkus s ním lehnout.

A Jaňouchu ani ses nepochlubila, čím tě obdaroval tvůj choť. :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tp jsem skoušela .... a řve že ležet nechc e.. no už ho mám zas dole a sedí v křesílku ... :fearful:
19. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Dobré odpoleden,

tak náš Kubík má taky rýmu teče mu to o 106 asi to chytil od Toma, dle mého předmin. týden jim na té ubytovně netopili tak to měli zajímavý a měli tam kosu...

Včera jsme byli na otočku v Brně, Kubík si zkusil autosedajdu moc se mu tam líbilo, tak jsme vlítli do Tesca pro jídlo a na skok do Ikei, mamka tam chtěla nějaký deky a já koupila Kubíkovy koše na hračky měli slevu z 150,- na 49,- neberte to. Je měli už červené ale to mi nevadí.

Mic tak snad bude mikeš brzy v pořádku...my máme i průjem tak nevím zda je to od zubu nebo od čeho..zkusím ho změřit ale jde to velmi těžko..

Mic ty měříš do zadečku, já mu to zkouším držet pod rukou...
19. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Luci u Nelldy jsme do jednoho roku a ještě něco málo přes, měřili v zadečku, je to přesnější. Jak byla Nellda teď nemocná, tak jsme jí tepltou měřili pod paží a byl to teda boj.
19. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Luci .. měřím v prcce, ale už se mu to moc nelíbí .. jako miminku mu to nevadilo vůbec.

hoď mi sem prosím odkaz na tu nuby flašu ......
19. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=870738

nevím jestli jsi to četla, ale sehnala jsem jen náhradní savičku v babycentru za 47 kč. Ale náš malý ji nechce do pusy, je zvyklý na ty od MAM asi teda...
19. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Hlavně že jsem vám v pátek chtěla říct, že tu flašku od Nuby nemáme...no skleroza...
Zuzi, já jsem nepsala, že jsem dostala naušnice??
19. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak máme po odečtu 37,2 měl 37,7
19. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Nepsalas, ale něco teda hodně matně si vybavuju, že jsi říkala ve sklípku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
19. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
janča dostala hafo náušnic ale zl. myslím ne???
19. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Luci ... pokud je to ta stejná savička, tak jí od tebe koupím ... díky za odkaz
19. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.