• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No nic, Nellda asi neusne, tak půjdu asi dolů žehlit :unamused: .
19. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Mic to je v poho budu to zkoušet dál ona je totiž nekapající tak je to lepší když bude pít z ní...

Jestli chceš tak ti ji koupím v babycentru nebo jestli tam budeš mít cestu...zítra tam mám cestu...jede tam kamoška s malou tak půjdu prubnout tu autosedačku do světlušky a když bude ok, tak ji koupím a hned valím na pojišťovnu ji nechat proplatit, kamoška mi to už na zítra domluvila...a rovnou ji můžu odvézt jejím autem...pojedeme dvě maminky s dvěma miminky..ona jede na půlroční kontrolu a já přemýšlím jestli nejít na tu v 10.ti měsících a jsem zvyklá jít přesně v termínu což je příští pátek abych viděla jakou měl kuba váhu přesně v kterém měsícu, asi jsem trhlá...
19. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Mikeš taky nespí a před chvilkou mě zas rafl :angry:
19. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
jo včera jsem dostala ještě jedny od Jitky :grinning: takže jsem celkem dostala čtvery...docela dobrý, na jedny narozky, ale Martin si dělal srandu, že bychom si měly dávat nějaké inteligentní dárky...např. vrtačku, tu bych prý stopro využila víc než naušnice :grinning: :grinning: takže ženy, příští rok chci vrtačku, jasný :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Jani a aku nebo do elektr. :grinning:

Ty jo ... jsem uplně na sračka a otřeb¨vala bych si elhnout ...a Mikeš pořád nic.
19. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Mic, to je buřt, ale asi aku, abych se neoběsila na šňůře :grinning:
19. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
ok tak příští rok dostaneš aku :grinning:
19. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
jdu skusit další pokus ....
19. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Mic, zkus odvar z makovic :grinning: ne to si dělám srandu, ale třeba se Mikeš unaví sám a půjde večer spát dřív...uvidíš...pevné nervy...

No to jsem zvědavá, co z vás příští rok vyleze :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Tak malej právě vytuhl tak se můžu naobědvat...

Jani ještě řekni že se Ti letošní dárek nelíbil...jsem koukala, že v té Olympii otevřeli i Alpine nebo se pletu??
19. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
ne líbil, akorát je škoda, že teď v Alpinku neprodávají ty šatičky, co si koupila Makel, ale vydržím do jara, nebo se zeptám v prodejně, jestli by mi to nemohli objednat...uvidíme, ale když nebudou, tak mám vyhlídnutý kalhoty, takový sportovní, stojí přes litr, tak si doplatím....jo je tam Alpinko, včera jsem tam byla, mají hafo milionů bund...tu zrovna nepotřebuju, i když... :grinning:
jéé já si chtěla sníst zbytek polívky...no nic, nechám si ji na zítra....
19. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
tý jo se se všechno nedá sehnat...

http://www.babysport.cz/zimni-sporty/bob-baby/

jani ten kupon je jen na půl roku nějak do dubna tak aby ti nepropadl... :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Si myslím, zda to nemá od zubů ... i když dostává i rýmu ... má vyrostlí akorát jedničky a dvojky ...a te´d jsem zahlídla že tam má i čtverku, nebo pětku ... nechi mu tam kouka´t ... pak se zase moooc číílí ...ale slintá jak baryn
19. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Snad to bude mít od zubů a ne tu blbou stomatitidu :frowning2: .

Já jsem konečně dožehlila tu haldu prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Sláva strašil na střeše a dával tam cosi na tašku se střešním komínem.

Ani jsem vám neříkala, jak je Nellda strašně rozjezená po té nemoci. Pěkně to dohání. Včera měla na snídani kašu, pak mi snědla půlku chleba se šunkou a pak malej krajíček chleba s nutelou. Je teda pravda, že na oběd snědla asi jen 5 kousků masa. A to je takto podobný každej den. :sweat_smile:
19. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Zuzi .. tak to Mikeš j pořád jak po nemoci :grinning:
19. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
:grinning: Nellinka předtím jedla jakžtakž, aji jsme ju museli "nutit" do jídla a teď by furt jedla.
19. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ty jo , on si teď tak pěkně hraje ... snad nepůjde ani spát ... bo co
19. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Buď ráda, že si hraje a není protivnej :wink: .

Normálně na dnešek ukradli neteři v Ostravě nový kolo :angry: :confounded: . Zmetci hnusní, kéž by si na něm chtěli zlámat hnáty! :angry: :angry: :angry:
19. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
No nic jdu se Slávou sledovat TV, tak dobrou nocenku, Mišánkovi a Kubíkovi bez teploty :wink: .
19. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky, koukám nikde nikdo, já si stahovala fotky z emailu na flašku a ze svýho PC, takže budu mít konečně foto z dovolené a taky z Mikulova, bo z toho krámu je nešlo nijak dostat, nejdřív zde nebyla namontovaná CD romka a nefakčil USB konektor, takže super, můžu si nechat fotky vyvolat....a snad se dostanu i k tomu, že vám nějaký pošlu emilem :grinning: a nebo možná bude lepší, bo to jich bude víc, až budu mít fotky vyvolaný, tak vám je ukážu všechny....a je to...

Zuz, taky jim přeju aby si na tom kole zlámali hnáty...ségře taky v Bozaku z garáže ukradli kolo, ale to bylo vytipovaný, bo otec měnil kola a nějaký boreček se pořád ochomýtal kolem, tak viděl, že v garáži je kolo, tak so svině šlohli...
19. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Zuzi . s tím kolem to je mazec

A ta klávesnce mi proste blbe fakci...mirek bymel dovist novoiu .... tohle pisu 1o inut
19. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Zdarec palec!
Venku opět chcandí :angry: :confounded: . Nellda už je vzhůru bo ju MM vzbudil, že cosi potřeboval na půdičce :unamused: . První co řekla, bylo - já chcu kašu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Na dnešek opět nemáme nic v plánu, takže to vidím na nějaký poklízení a snad se nám podaří zajít do obchodu.
20. říj 2009 v 07:08  • Odpověz
Ahojky ženy.
Tak dnešní noc vcelku ready ... ikš měl dlay do 2:00 ... v 23:00 jsemšla za ním spát jelikož plakal ... tak jem pustila na hoe telku a za chvilku pěkně spinkal, tak jsem jí vypla a spinkaly jsme ... no a ráno v 6:00 mě vzbudila telka ...Miky našel ovladač a pustil telku .....

Mirek možná přijede už zítra ... jupííí

To je počasí ... hnus
20. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Tak právě obídkuju :sunglasses: - jatýrka na kmíně :dizzy_face: a k tomu pidi řízeček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Nellda snad usne, když vstávala tak brzo.
Byly jsme v obchodě, naštěstí neprší, poklízela jsem, ráno jsem teda seděla na netu do 9.hod. :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
A bobeš už nemá horečku? Aspoň ses taky jednou pořádně vyspala :wink: .
Kdepak couraj ostatní???
20. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Zuzi .. mě neva jít pozdě spát ...ale když mě vzbudí v 6:00 tak umírááám i když jdu spát v 11:00

teplouše pořád má ...akorát nevím, co bude s tou rýmou ... v noci šlo slyšet, že v tom fifá¨nku něco má ... včera mu em tam tekla vodička a dneska nic .. kromě té teplotky .. doufám, že se mu to nezarazilo .. ty teplota fakt může bejt i od těch zoubků ... dneska už jsem ho jednou převlíkala, jak má dožgryndlí tríčo ...

Jdu ho skusit dát spát ... doufám, že to nebude jak včera ...
20. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak já to mám přesně naopak se spaním, když jdu spat brzo - cca do 22.hod. tak je mi taky jedno kdy vstávám - jestli v 5 nebo v 8. hod. :grinning:

Ta malá prudička prostě nechce spat :angry: , už je zas nakýblovaná v naší posteli :angry: .
20. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Mikeš hraje na klavír :grinning:
20. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Otázka: Čo je to globalizácia?
Odpoveď: Smrť lady Diany.
Otázka: Na základe čoho ste tak usúdil?
Odpoveď:´Anglická princezná so svojím egyptským priateľom
Havarovala vo francúzskom tuneli, na nemeckom aute, v ktorom
bručal holandský motor, ktorý šoféroval belgičan, čo slopal
škótsku whisky, ktorého prenasledoval taliansky paparazzi
na japonskej motorke. Následne sa ich snažil
zachrániť americký doktor indickými liekmi.
A toto všetko poslali tebe, Čechovi, kokotovi, ktorý oblečený
Vo vietnamských šatách čumíš do taiwanského monitoru a v ruke
máš
čínsku myš. A navyše si to čítaš v slovenčine. :slight_smile:))))))
20. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
S tím Mirkem to máš fajn, jestli dorazí už zítra :wink: .

Sláva mi dneska udělal radost :dizzy_face: . Nejenom, že ráno zatopil, poklidil dole, vyklidil myčku, ale hlavně utřel poličku v koupelně! Já jsem ju nechávala schválně už víc jak týden neutřenou, zacákanou atd., jestli si toho všimne a utře ju a dneska ráno byla utřená :dizzy_face: . A ještě mi udělal radost, když jsme byli všichni v obchodě, tak jsem se ho ptala, jestli si nechce vzít dovolenou příští čtvrtek, pátek (má ju naplánovanou jeho kolega, ale ten to nikomu nenahlásil, jen to napsal SLávovi do kalendáře :angry: ), tak by mě zajímalo, jak by to jejich šéf rozhodl :stuck_out_tongue_closed_eyes: . NA to mi Sláva řekl, že přemýšlel o dovči v pondělí-úterý :slight_smile: . Ale nedělám si iluze a vím, že to skončí tak, že žádná dovča nebude :frowning2: . ALe stejnak mi s tím udělal radost. :wink:
20. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.