• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zuzi .. bylo by to fajn auž by asi nešel do konce týdne do práce .... jako stejně bych ho viděla jen večer ... ale dělal by na baráčku .... takže by jsme byli o kus zase dopředu.

Chce teď o víkendu pokládat dlažby .... hned to zas bude vypadat jinak :dizzy_face:

Ty jo .. utřel poličku ... to by Mirka nikdy nenapadlo .. no mě by to teda taky nikdy nenapadlo, že by to udělal :grinning:

Pokud bude mít dovču, tak to budete mít fajn ... on je teď taky nějakej ten svátek, nebo kdy, že .... 28.říjny bude 4 roky co jsem se nechala pokérovat :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Dobré odpoledne,

tak u nás noc na zabití, než usnul to byla doma, pak řval snad do půlnoci jen nevím čím, teplotu neměl, tak jsem mu zkusila odsát něco málo tam měl a pak spal až do rána asi do půl deváté, i když se párkrát vzbudil..večer nechtěl ani papat jedl až nad ránem :pensive: :pensive: :pensive:

Ale vstával s úsměvem, jely jsme s kamoškou pro tu autosedačku...tak zrovna jak jsme tam dojeli tak Kubík usnul, tak ji testoval ve spánku...pak jsme letěly na město samo že mi to neproplatí, protože tam mají v názvu bazárek u světlušky, takže paní mi musí vystavit jiný doklad ( teď mi psala na icq že to tam budu mít nachystaný)..samo že nemůžu mít nic jednoduchý sedačka má u hlavy nějaký špinavý pruh tak snad to půjde vyprát, protože měli poslední v té mé barvě a navíc jsme tam byli autem kvůli tomu, tak jsem ji vzala a teď nevím jestli to vyprát a nebo počkat až ji Kuba více zašpiní a vyprat ji až poté, jsem totiž zvyklá všechno nové nejdříve vyprat než to začnu používat..

jak budu mít nabité baterky tak sem hodím foto...pak jsme lítali s vajíčkama po městě šly jsme do dm a do lékárny ale byla to rychlo akce, pak kamoška na to očkování s malou a hurá domů...malý je po obědě a je unavený tak snad brzo usne, to dopoledne spal úplnou chvilku snad 15 minut...
20. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
čao Luc ... pak sem teda hoď to foto ... jdu skusit dát do pelechu Mikše
20. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jsem ho dala do postýlky a on normálně hned vytuh :grinning:
20. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak já mám malýho na klíně a čekám jak usne...
20. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak Nellda teď sedí na nočníku a má v ruce malou látkovou slépku - nevím kde na tom byla, asi u tchánovců bo já říkám slípka :grinning: .
20. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
zuzi ... já říkám slepice :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak ze spaní nic není kubík si hraje a já demontuji potah z autosedačky. je to trochu složitější..

zuzi taky jsi to prala na 30 stupnů, alespoň tak mi to psala ta paní, jde mi o ten pruh špinavý a sundat z toho ten puch té novoty...
20. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Luci, hezky růčo fůčo :sunglasses: , ve vaně :wink: . Ale myslím, že na 30° nějekej krátkej program je taky ok.
20. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
no já to šupnu do pračky, tak snad se s tím nic nestane, jen nejkratší program mám 50 minut :pensive: :pensive: dám to na nějakej ten na ty záclony či co to je...a ždímání asi míň otáček...
20. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
tak jsem tam vložila ty fotky...jak je ten nápis to caretero nad hlavou tak vpravou od toho je ten pruh špinavý,paní říkala, že to půjde vyprat tak běda jak ne...

jdu demontovat potah...
20. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
jak jsou tam ty červený úchyty pro tu generaci 15-36 tak zespodu je to přiděláno křížovým šroubem... :grinning:
20. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Luci, fotky pěkný, Kubajz je borec. Sedajda taky vypadá pěkně. :wink:

Jsem jakási bez nálady :pensive: , tak jdem s Nellinkou dolů.
20. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Luci ..Kubík je boží .. přijde mi na té fotce v autosedačce, že je strašně veelikej ...

Barva autosedačky dobrá ... lepší než ta zelená ...
20. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak malej konečně vytuhnul a mě se nic nechce, venku je to taky tak na spaní, potřebuji vlítnout do obchodu ale nějak se mi do té zimy nechce...

Jinak včera už jsem vyndala fusak, Kubík tu děku pořád skopával, ale stejně je ta zima na nic, než se oblečem, to je s brekotem a pak v kočárku sice vydrží ale moc dlouho ne...navíc jak má u krku ty bundy na zip tak mu to asi vadí, i když mu dám šálu tak jak se hýbu tak má zip kolem pusy...no ať už je jaro, tohle nevím jak budem snášet...

jinak potah už peru, ale jestli tu autosedačku dám znova dohromady tak to bude zázrak zlatý vajíčko to bylo fik fik, ale tady jsem musela šroubovat a odělat plasty, pásy a nevím co ještě..a co je pod tím no je vidět, že je to výrobek ve své ceně, vylisovanej plast na tom nějaký cosi jako polystyren aby to bylo měkký a na tom ten potah...

holky kde přesně by teď měl kubík mít ty pásy u hlavy nevím kam je přesně dát aby ho to netáhlo..někde těsně nad ramenama, někde jsem to četla a nevím kde..
20. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se sem dneska celý den nedostala...chjo. je toho moc, kolegyně má nemocný děti, příští týden bude inventura, takže se musí přeběžně všechno zkontrolovat...
Ještě ke všemu mám dneska odpolední a zítra taky, no aspoň se ráno vyspím....
a přišla jsem o Karla, dneska ráno jsem ho musela odstěhovat k babičce :pensive: :frowning2: tak je mi smutno, bo na mě doma nikdo neřve :grinning:
20. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Jani a proč jsi ho musela dát k babičce??
20. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
protože včera jsem za ni došla a byla špatná z toho, že je doma sama a že se nudí a že je hnusně, tak se nemůže jít ani projít...no takže mého drahého milovaného muže napadlo, že ji ho tam doneseme a ona bude mít společnost....a tak se ji šel rovnou zeptat a babička vyloženě pookřála, tak se ráno stěhoval a babi si mě ani pomalu nevšímala, bo si vykládala s Karlem, tak jsem na jednu stranu ráda, že má společnost, tím, že na něho mluví, tak trénuje mluvení a nenudí se a až ji začne vadit, tak si ho odnesu...a Mates je rád, že má klid :angry: :angry: :angry:
20. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahojky Jani ... aspoň budeš mít místo na stole.

Mikeš je zas jakejsi ... pořád se mazínkuje ... takže mě sem ani nepustí pomale ... jdu za ním ...
20. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
no nazdar :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Já vím, ale když tam je tak hnusný ticho, když ta modrá potvora neřve...to je děsný, asi budu muset točit Matesa, aby na mě řval aspoň on :grinning: :grinning:

Marky zdar :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Čau Kuželko, nepracuj a poď pařit, jdu právě žehlit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Chudák Karel, aby si ho bábi jednou nespletla a nehodila ho na pánvičku :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
No musím říct, že jsem se původně lekla, bo ho postavila vedle sporáku, tak jsem si říkala ajé to dlouho nepřežije, ale pak mě poprosila ať oddělám mikrovlnku, že ji nepoužívá, tak jsme ho daly tam :grinning: no Karel je taky spokojenej, bo doma byl sám a takhle může celej den na někoho vyřvávat :grinning:

fuj, nežehli...já žehlila v neděli a docela mi to stačilo...já mám dneska brigádu na zahradě...doufám, že nezačne pršet, bo musím konečne zlikvidovat zbytky rajčat a paprik a taky jahody, fakt to už vypadá divně :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Hele ženy, teď jsem na volné diskuzi našla téma o vánočních dárcích....máte vymyšleno něco pro rodiče a tchánovce?? A švagrušata? Já bych letos měla vymyšleno asi stopadesát milionů dárků pro Matesa...mít na to ovšem tolik peněz, ale třeba pro ségru a Nudlu, nebo pro švagrovou s přítelem nemám vymyšleno vůbec nic ale tam se toho dá namyslet mraky, ale třeba tchýně s tchánem je docela oříšek...co máte vymyšleno...raďte a pojďte sem....
20. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Tchýni mám vyřešenou .. to něco vymyslí švagrová a já ji na to přidám, tchýně má stejně radost jen z brambůrků ... ale našim ...a všem ...ani pořádně Mirkovi vůbec nevím....
20. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
jako z brambůrků jako chipsů? To je dobrý....sestřenky a bratránci, dávají fotky dětiček, to já můžu maximálně dávát fotky nás dvou s Karlem :grinning: hlavně nevím, co mám koupit babi do Kunštátu...asi vlastní andulku :grinning:
našim jsem to vyřešila, mají v koupelně ještě tu příšernou zastaralou zrcadlovou skříňku, na kterou se nemůžu ani dívat a ještě ke všemu je stopro starší než já, ta je tam snad od začátku...tak koupíme zrcadlo a potom poličku do rohu k vaně, mamka by teda chtěla renovovat koupelnu, ale s tím jí moc nepomůžeme, ségře koupím nějakou poukázku někam ale jejímu příteli fakt netuším, loni dostali věž, ale letos se bude šetřit....nejsou kačáky....ale hlavní průser je tchýně s tchánem, tak prostě fakt netuším, leda že bych se nechala zbouchnout, z toho by fakt měli radost :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Jani ... jo, jo ... z chipsů :sweat_smile:

Fotky taky nedávám, kdybych dělala kalendář, tak by naši dostaly 4 .... holt mám sourozence a Mirek taky :sweat_smile:

Mojí mamce už jsme dárek dali ....je to teda i 60tinám ... koupily jsem jí do kuchyně plastové okno ... takže taky peněz jak za krávu ...
20. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
to je fakt, když je těch kalendářů moc,tak co s nima....kdyby tchýně aspoň chodili do kina nebo do divadla...ale to ne...grrr...budu muset víc namáhat šedou kůru mozkovou..... :angry:
20. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Tak jí dej kupon do Alpinka :grinning: ... ale né ten náš ... to chcem pak vidět, co si koupíš :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Jsem ospršená, Nellda pije mlíko, snad usne brzo jako včera, tak čekám až se osprchuje Sláva a dáme si šampáňo :wink: , teda šumivý víno, na šampáňo nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Ad Vánoce - :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nevím co komu a nevím za co :rolling_eyes: .
20. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.