• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jééé romantiká .... já chci taky ... víno :grinning: ... teď co dietím tak ani nepařím :grinning: a to mi vadí nejvíc .... bych si dal třeba 2dc bílího ... jneže já tak po malím množství neumím pít.

Já budu při žůžovce balit dárky pro Mirka .... ať už jemůžu dát bokem jako nachystané ... to jsou ty věci z Alpinka ...
20. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak já si dám taky romantiku malý spí a já si udělám kakao a k tomu ořechový duetky a zalezu si k růžovce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jsem tu zase sama a už mě to vůbec nebaví, pořád všechno dělat sama, nervačit se sama...

jo a samo že ten flek z toho potahu nešel dolů, tak nevím zítra ráno to paní napíšu a mohla by nahodit alespoň 100vku slevu...i když to ničemu nevadí....myslím ve funkčnosti
20. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
nemluv předemnou a kajaju a duetkách ... fakt mám strašný chutě .....
20. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
20. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Luci nejde mi to otevřít ... co to je ?
20. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
tak co jsem chtěla už mám zabalený ... ty jo .. nevím s čeho, ale bolí mě dneska strašně nohy ...chjo a od rýmy mám dorvanej celej ksicht ... n na mě je pohled.

To zítřejší plavání mě fakt štve :pensive:
20. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
jdu hajat ... pa pááááááá
20. říj 2009 ve 23:48  • Odpověz
Zdarec palec!
Od 5.30 nespím :rolling_eyes: a to jsem spala celkem tvrdě, pak zničehonic jsem se probudila - takovej ten šok :confounded: .
Jo, tak samo, že si SLáva dělal srandu s tou dovolenou :rolling_eyes: :frowning2: . No nic.
21. říj 2009 v 06:09  • Odpověz
No vstávejte máničky! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už jsme s Nelldou po snídani :slight_smile: , venku bylo mínus :confounded: . Dávám si ještě tak hodinu spočinutí a pak jdem něco dělat. I když vysávala jsem včera, dole je celkem poklizeno, tak přemýšlím, co bych dělala :confused: :confused: :confused: .
No Nellda má binčus v hračkách, tak uvidíme :wink: .
21. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Chtěla jsem upéct ségruši dort, měla včera narozeniny a v sobotu tam nejspíš pojedem - do Ostravy. Ale nemám vajca, tak musím počkat do odpoledne, až mi je Sláva donese :wink: .
21. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ráno, já mám dneska opět odpolední :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dneska jsem si pěkně pochrupčila :grinning: místo v 7.30 jsem vstávala v 8.10 :grinning: :grinning:
Zuz kdyby jsi to řekla dřív, tak jsi se mohla pro vaja zastavit k nám, máme jich docela mraky....

Mic, to je blbý, že nejdete plavčit, ale hlavně ať se Mikeš brzo uzdraví...a co dlahy? Už je znát nějaký pokrok? Když se s tím musí chudáček tak trápit
:frowning2:
21. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky ženy.

Tak Mikeš byl z dlahama až do 6:00 ... za to jsem moooc ráda.

Zuzi ... čekáš až ti Sláva donese vajca ....chudák malej ...ať mu z nic něco zbude ..

Jani .. no vidíš jak se vám holky rozjely .... pokud jich máš hodně, tak klidně domácí koupím od tebe .... :grinning:
21. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Tak to je Mikeš borec, že to zvládá až do rána, já jsem nad tím přemýšlela dneska, když jsem spala v té své zamotané poloze, já bych s něčím na nohách nevydržela ani minutu :sweat_smile:

Jo holky se rozjely, ale čekám, že jak dojedou tety, tak budeme zase bez vajec :grinning: ale já mám už asi 14 dní děsnou chuť na mícháný vajíčka, nejedla jsem je snad rok, tak furt přemýšlím, že si některý den udělám míchaná a chlebík s klasickým máslem...jo ať žije dieta :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Ty jo .. mám zas takovou alergii v očích ...děs běs ... no jo ... je zde podzim ...jen doufám, že se mi rapidně nezhorší ekzoš ... jak každej rok. :pensive:
21. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Tak právě obědvám - krupicovou kašu :slight_smile: . Nellda zas pro změnu nechce spat :unamused: , teď dělá bobek.
Já právě čekám až Sláva donese vajca od tchánovců - domácí, mohla bych si tam skočit sama, ale..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Byly jsme venku, objednat tu kyťu a za SLávou, je tam zima :confounded: , vytáhla jsem pro sebe rukavky, aby mi neumrzly pacenky, jak jsem vezla kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
To my jsme z Miškem zalelí ... v noci kašlala .. teď zas ne . no tak nevím ....

jéé krup. kašulu ... ňamíí .. to bych si ala ...

joa dneska je to třetí den diety a mám dole 2,5kg ... vím že ty rychlí nejsou dobrý ...ale je mi to fuk ... dobrej pocit mám
21. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Mic, když moc nejíš, tak kila půjdou dolů :unamused: . Já ti věřím, že máš z toho radost, to ale budeš muset jest furt takto, protože jak se vrátíš k původní stravě tak to půjde zas zpátky :pensive: , nerada ti kazím radost. :zipper_mouth:
21. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ale to ho zas není tak málo na jídlo ... ke snídyni mám čaj a rohlík ... k obědu flák masa se zeninou a k večeři jogurt a ovoce nebo zeleninu ... nebo šunku
a mluvila jsem z 2 lidma co to držely a právě po téhle to prej spátky nenabraly .... noco .. v nejhorším to aspoň vyskouším.
21. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahojky,

tak jsem zpět byla jsem na pojišťovně proplatit ten nový paragon...

mic..gratuluji k úbytku a jakou dietku držíš toho štefana??

Teď už Kubík může cestovat o 106, holky kde mají být přesně ty pásy někde těsně nad ramenama??
21. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
a v obuvi na náměstí už měli vystavenou dětskou zimní obuv tak jsem šla juknout měli tam značku Peddy to byla nádhera, hned jsem se do těch za výlohou zamilovala ale 850,- Kč a má to na chvilku no nevím nevím... :pensive: :pensive: :pensive:
21. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Luci... jo, jo ...toho Štefana.

Luci , ale připrav se... holt dětské boty takhle stojej ...ale dokud malej nechodí, tak bych to zas tak neřešila a koupila je až by chodil .. je to peněz jak za krávu. Miky než začal chodit, tak měl třeba ty nextové capáčky ty sněhulky.

Já si říkám že ze zimníma ještě chvikku vydržím ... jen pak ještě aby nějaké byly ... Miky má ty podzimní ...no uvidíme v mrazu ho v nich chodit nenechám ...
21. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ty pásy by měly být u ramínek, max. kousek tak 1 cm nad, hlavně aby nebyly jakoby za ramínkama. Dali ti nějakou slevu za ten nevypratelnej flekanec?
A s těma botama - jak psala Mic, dokud Kubík nechodí, je zbytečný vyhazovat peníze za tak drahý boty.
21. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ty woe ja mám kopr :rolling_eyes: a zas na mě leze jakási depka :confounded: .
21. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
No já mu zatím nový kupovat nehodlám, mám tu dvoje po ségře, tak bude nosit ty a až začne chodit tak kouknu po nových, já jen že ty dětskké boty jsou k sežrání ...

slevu mi nedala myslela jsem že ji to to trkne, já ji chtěla vyměnit už včera ale už ji neměla nikde skladem musela bych čekat...a teď jsem na to koukala, že kdo o tom neví tak to tam ani neuvidí...

jdeme papat kubík už se hlásí...
21. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Luci .. nebo se koukni na mimáč po nějakejch starších .... když na ně nebude došlapovat ...

TZuzi ...ani mě nemluv ...mám zas osypanej obličej .. hlavně kolem očí ... tím pádem mě všechno řeže a chce se mi spát, jelikož mě s toho svědí celí očičany ...
21. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Hoj, tak já se k tomu kopru přidávám....jsem totálně mimo a ještě jsem si něčím hrábla do očí, tak jsem na tom jak Mic, řežou a pálí mě očička :rolling_eyes: :frowning2: auuu.

Ty voe, 850 za dětský boty...to už abych začala šetřit teď, vždyť když jsou u Batě slevy, tak za ty prachy mám jedny boty já :confused: :confused: :zipper_mouth:
21. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak jsem si teď zavzpomínala :cry: :cry: :cry: balila jsem to vajíčka pro úschovu na půdu, Kubík mi asistoval a já vzpomínala jak jsme si ho vezli z porodnice a jak byl malinkej, ten čas tak neúprosně letí až je mi z toho do breku.... :pensive: :pensive:
21. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ty jo ... Miky spal jen hoďku .. to zas bude protivnej jak hovňajs ...
21. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
hele hodím sem foto a vy mi řeknete jestli je to ok nebo to mám dát ještě níž má to na druhé dírce...
21. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Luci .. možná to jen skresluje fotka, ale mě příjde , že to má všude nísko.
21. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.