• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahoj babuchy,

v práci mě nefachá net,tak nemůžu nakouknout.Včera jsem vytuhla s malym snad o půl 8,malej měl teplotu a má rýmu,tak byl ukňouranej a já brutus unavená.Taky mě chmatl kašel,tak je mě na houby.Dneska jsem zdrhla z práce 13:45,tak aspoň něco.

Příští týden se nevaří,tak v PO mám sanitární den,v úterý budu dělat uzávěrku a ST,ČT a PÁ jsem doma.Teda v PÁ budu muset jít převzít zboží,ale domluvím dodavatele na stejnou dobu,tak doufám,že do hoďky to budu mít vyřízeny :wink: .

Jdu si hrát s malym.zatím pá
21. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
já furt u těch fotek nechápala ty věty o dírkách :grinning: jsem si říkala, kde má Kubík třetí dírku :grinning: Luc, já ti asi vůbec neporadím.....
ale je fakt, že jsem ti projela celý album a taky jsem naznala že je to mazec, ještě v Mikulově Kubík jenom ležel a už chodí za ruce a sedí sám...já si kolikrát říkám jestli by ten první rok nešlo natáhnout aspoň na dva :dizzy_face:
21. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Leni, ty se máš...to já budu mít volno jenom v tu středu, ve čtvrtek začneme chysta inventuru a v pátek začneme, doufám že v sobotu zde nebudeme nějak dlouho a pak je listopad...děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
No a o inventuře mě ani nemluv :rolling_eyes: .Ředitel dal time do konce listopadu,ale to je max.termín...se z toho poseru,jsem vyfasovala v PO brutus štos seznam na x miliónech papírech a teď to musím všechno najít...chjo...to je práce na ho.no,bordel v tom je jako prase :rolling_eyes: .

Mám jít večer cvičit,ale nevím nevím,jestli se tam neudusím,bo mě ten kašel strašně dráždí :angry: ...

Jani,jj,budu doma,ale za cenu toho,že tam PO a ÚT budu min.12tku a to si mám vybírat se srpna nějakých 100hodin!!!!!!,ktery mě nikdo neproplatí :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Ty jo tak to je mazec, 100 hodin?? NO to je skoro celej pracovní měsíc...u nás je štěstí, že je všechno v PC a ty jenom jdeš a počítáš a dáváš to do PC, ale záleží taky jak dobře si to předchystáš, musíme rozlišovat dobu použitelnosti, suroviny v labině se musí převážit a nejlepší je, když ti v sobotu vyleze seznam, co jsi tam nedala a ty lítáš a prohledáváš celou lékárnu a pak jsou i takový haluze, že se ti každá desátá věc neuloží a ty to kontroluješ znovu, ale za ty roky to máme docela vychytaný, tak snad v sobtou v jednu vypadnu, akorát nevím jak sem pojedu, když nemám auto, že.... :confounded: :angry:
21. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
No,to je...byla jsem tam 10 dní a pod 10 za den jsem nešla :confounded:
21. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
No fuj :confounded: já už chci jít domů...něco mě kouše v oku, sakra....bych ho potřebovala vytáhnout a umýt :grinning:
no ještě pět minut a mažu :dizzy_face:
21. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
hmmm ... tak Miky dneska tátu neuvidí :pensive: ...Mirek volal že až tak za 2 hodiny vyjíždí ... chjo
21. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Nazdar máničky, jsem jakási bez nálady :pensive: . K tomu MS za dveřma :confounded: :rolling_eyes: .

Mic, tak ho uvidí zítra, hlavně, že už bude Mirek zase s vama :slight_smile: .

Jani, :grinning: si ho zkus vyloupnout - jako to oko :grinning: .

My jsme byly naproti Slávovi, pak jsme makali do půl 6. venku - sázeli jsme před plotem další skalníky. Ještě nám jich asi 12 zbývá zasadit :unamused: . Pak jsem pekla ten korpus na dort - zaručeně vysokej nehrbolalatej - hádejte jak dopadl :rolling_eyes: . No něco s ním v pátek musím stvořit. Zítra jedem na plavčo, naši jedou s nama, pak asi pojedem do Prostějova..
21. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Jsem jakejsi mimoň, tak jdu zalehnout. Dobrou :wink: .
21. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Já sem totál nasraná ... ty jo ... zůstat tady ještě dýl ....ani náhodou ...ale to vám pak někdy řeknu osbně ....

chce se mi řvááát pi.a pi.a pi.a pi.a .........chjo

Zuzi ...dobrou
21. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj ženy....Mic proboha co se stalo??? To jsi jako myslela, zůstat dýl tady s náma nebo doma???
Já jsem dneska docela hotovo, takže jdu hupsnout do sprchy a zalehnout...nebo usnu na klávesnici....dobrou...
21. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
doma na PPořiču ......... co bych si bez vás počla
21. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
dneska to balím ... jdu spát ... mám náladu pod 20 psů :pensive:
21. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
Čavec babuchy,

Mic, copak, copak? :unamused:
Mám umytou škebli, ale ještě vyfoukat, snad dneska v plavču nepůjdu pod vodu :unamused: , nic se mi nechce - lemra dál pokračuje :rolling_eyes:.

Nellda přesun v 4.30 k nám :unamused:, nemohla jsem skoro hodinu zabrat :unamused:.
22. říj 2009 v 07:08  • Odpověz
Vy jdete plavčit? Kufa, proč já musím sedět v práci...je mi zima, v celým špitále se topí o stošest a mě tady v jediné místnosti nefunguje topení, zatím to přežiju, ale jestli to neopraví, tak tady v lednu zmrznu, pokud venku nebude 20°C :grinning:
já zase nemohla usnout, pořád jsem se převalovala...děsný a to jsem v osm usínala u telky....
22. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojda ženy.

Tak já dneska na 14:00 valím k Dr. ....Miky dostal brutus kašel, tak potřebuju , aby mi něco na to dala .... chudák malej chrchlě jak starej chlap. .... chjo ... nemám ráda tohle počasí ....

Holky .... nemají někde u vás takovej ten dětskej kufřík z krtečkem ... zháním ho pro neteř k marozeninám .... na natu ho maj za 119,-kč ...ale nechce se mi dávat dalších 65,- za poštu ...
22. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Mic jestli pojedem zítra do Boskovic nakoupit jídlo tak se Ti juknu v hračkářství, ale jestli ho tam mají to nevím :confused: :confused:

Jinak u nás noc opět nic moc, předevčírem jsem mu na noc dala nurofen a byl klid a včera se zase budil, tak jsme leželi v posteli a kubík spal až do desíti a já jsem uklízela...
22. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Dneska mi došla nabídka od Bati mají tam dobré slevy

http://www.bata.cz/kategorie/web-katalog-detska-obuv-pritelske-ceny
22. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Luc, už jsem ségře poslala objednávku, bude mi objednávat troje boty, sobě jedny a Míši dvoje...takže k našim asi dojede rovnou náklaďák se sedmero botama :grinning: :grinning: ale jako boty za 399,- bych byla blbá kdybych si je neobjednala a kozajdy za litr....zadarmo :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Jani jako od toho Batě a ty si je objednáváš přes net nebo jsi si je vyzkoušela v tom Brně a teď si je objednáš??? :confused: :confused: :confused:
22. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojda,

zdravím jen v rychlosti z práce.

Mic,kupovala jsem Davídkovi tady u nás s krtečkem,žlutej a myslím,že stál 170,-..nebo tak nějak.Můžu ti kouknout,jak půjdu z práce..chceš??Kdyžtak mě písni SMSku,nevím,jak se sem ještě dostanu.Musím spěchat domů,bo pojedu s Peggy na veterinu do Letovic.

Tak já utíkám.pá
22. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jo Luc, já mám už asi troje boty objednané takhle z netu, buď si je vyzkouším v obchodě a pak objednám až mám koruny, nebo já už vím, že na moji 39 jsou fakt 39 jenom třeba zimní nebo tenisky mám 40...akorát jsem nasraná, měla jsem vybrané krásné červené lodičky a černé balerínky a oni tak mají napsané, že jsou ve všech velikostech, no co myslíte, nemají ani jedny...kufa...ale mám kozajdy, tak aspoň něco.... :angry: :angry: :angry:
22. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Leni, jak pojedu teď do Letovek, tak se podívám tam akdyžtak bych vám napsala .....

Jedu i do Svitav ...Mirek tam potřebuje něco koupit na auti, jakousi matku, boco ..... tak se zrovna mrknu do Tako .. mám tu 50%tku ... tak kdyby náhodou a zrovna teda čučnu i k tomu baťovi Miškovi na ty botky ... ale příjdou mi všechny podzimní a já potřebuju zimní.
22. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak jsem doma .... a kde jste všeckyyy

Tak Miky dostal ty antibiotikoví kapky do nosa na kašel ..... hm .. je to takoví dívný že ... ale dostává to tak pokaždé :sweat_smile:

Ve Svitavech u Batě vůbec neměly pěkneh víběr, ale paní mi říkala, že v každým Baťovi se prodávaj jiný boty ... oni jsou jako kolekce PARK ...a ostatní Baťové zas maj jiné názvy, ale že není problém si je tam objednat přes net ... tam je i vyskoušet a buď si je koupíš, nebo ne ... tak jsme si říkala, že když žádné jiné nekoupím, tak je tam objednám přes net.

V taku ... to bylo strašný .... myslela jsem, že se mezi futrama otočím .... bylo tam tááák narvaný ...koupila jsem si tam jen trííčo a pak hodinu čučela ve frontě na zaplacení ... fakt hnus ... ani žádný pěkný zimní bundy ...a na Míše ... to už vůbec nic.

Ve finále Miky na sebe vylil uplně celou flašu, tak byl durch mokrej ... bodyno jsem měla, ale kalhoty jsem musela koupit ... v kik ...ale jsou zateplené a myslím že vydrží celou zimu ..... ale fakt nikde nic zajímavého ...
22. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Zdarec bambule!
Jsem pěkně uondaná, tak vás jen pozdravím a fičím do betle :wink: .
Plavčo super - hlavně, že jsem nebyla pod vodou :wink: , Nellda byla 2x a pokaždé se napila a pak řvala - ale to je u nás klasika. Jinak to v bazéně miluje :dizzy_face: . Pak jsem to vzali do Prostějova. V Protivanově celkem slušný závěje sněhu :astonished: . Byli jsme v Takku a byla tam nejspíš stejná situace jako ve Svitavách - ale my jsme to vzdali úplně :confounded: . Pak jsme byli v Tescu, koupila jsem si tam 3/4 teploně jen za 93,-Kč :dizzy_face: a Nelldě klasický tepláčky asi za 78,-Kč, slabší. Jinak nic moc. Pak naši ještě chtěli jet do Olomouce do Globusu, tam jsem koupila jen potraviny a jeli jsme dom. Nellda je dneska jak z divokejch vajec :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Zítra dopo musím dodělat dort a pak jedem do Svitav, pak musím zabalit dárky Zdenči a v sobotu hurá do Ostravy.
22. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Mic, sehnalas ten kufřík?
Napiš, pak si to přečtu, jdu zalehnout. Brou brou.
22. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
To malej zas v bazénu pořád řva a když ho ponořím, tak ne :sweat_smile:

Zuzi .. já na ten kufřík uplne zapoměla .....

Miky má ten kašel faáákt hnusnej, ulně se dáví chudáček, te´d zas strašně pláče ...Mirek je u něj :pensive:
22. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Čus bus,
od 5. hodin se převaluju v posteli :confounded: . Nellinka dneska spala celou noc, zlatíčko :dizzy_face: . TO má zas vybraný na hoooooodně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..

Jestli si vzpomenu na ten kufřík, tak po něm juknu.

Opět se mi nic nechce :confounded: .
23. říj 2009 v 05:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.