• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ták táta nám odešel do práce, Nellda už tady bulíkuje od 6. :confused:
A už je po snídani, sbouchla 1 a 1/2 koláče. Půjdem důle a já se vrhnu na tu dortu, ať pak nemám fofry :wink: .
23. říj 2009 v 07:16  • Odpověz
Bré ráno,

Zuzi,já se někdy v 5:30 stavím na kafčo :grinning: ....po cestě do práce :grinning:

Já ani nevím,co mám dneska začít dělat dřív.byla jsem kuchařkám dát na oběd a teď přemýšlím,jak si to uspořádat,abych co nejdřív vypadla.Příští týden bude taky mazec-sanitární dny a uzávěrka :confounded: ..bojím bojím....Jestli mě to nevýjde,tak tu budu čučet i ve ČT :confounded: ,né-li v pátek...

Kdepak je Makelína? :confused: ...Marky,schovala jsi mě ty gaťule????

Posíláme Michálkovi pusinku,ať je brzo o.k..

Davídek je dneska doma,a´t se z toho vyhrabe..taky dostal antibiotický kapky do nosu-pamycon,zdá se mě za ty 2 dny mnohem lepší....za to já mám kašel :unamused: .Má dojet ségruša,tak se těším,jak si pohladím břišounka :dizzy_face: ,třeba už mě synovec i kopne :slight_smile: ..mohl by..už mají 28tt...SO máme slavící-synovec Tomík má 2 roky,tak si dáme dorta a něco dobrého :slight_smile: .Koupila jsem mu tu vrtačku od playscool bo jak se to píše,s těma očima--je super :slight_smile: ,tak jsem zvědavá,co na ni bude říkat,bo je to takovej bo je to takovej montér...machruje,že u nás bude spát :sweat_smile: ,tak jsem zvědavá.Minulej týden,když šla k nám Kristýnka,tak ječel a nechtěl se mě pustit,chtěl jít s náma..bylo mě ho tááááák moc líto..Pak ho ségra ukecala,že já nemám "cuca" :grinning: :grinning: ,tak se mě pustil,ale jak jsem zalezla za dveře,tak řval jak tur.Tak jsem říkala,že to zkusím si ho vzít,možná už dneska :wink: ..akorát nevím,co mu dám,když se v noci vzbudí na "cuca"..asi flašu s čajem?????

No nic,jdu něco dělat,smradi mě budou beztak otravovat ze stravenkama,měli na to celej týden :angry: :angry: :angry: .2.11. se budou vymlouvat,že na to zapoměli a budou škemrat oběd :rolling_eyes: .Do držky dostanou a ne oběd.

Tak zatím pá.ještě nakouknu.
23. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahojky, teda Leni, ty seš drsná, mlátit dnešní mládež :grinning: ale správně, zapomněli, nebudou žrát...já když si neuvařím, taky nejím :grinning: :grinning: :grinning:

Tak vy budete všichni slavit, jo?? se máte...já budu dneska asi sama doma, Mates má firemní bowling, doufám, že pro něho nepojedu, bo mám v plánu se nastlat do obýváku a čučet na DVD...tak snad to klapne....
odpoledne musím do banky, nevzali mi příkazy, že jsem je měla špatně napsaný, šmejdi, akorát že kvůli každé tyčovině mi volají, jestli nechci půjčku, nebo kreditku, ale že by mi nějaký chytrák zavolal, že si je musím podat znova, to ne...jenom doufám, že mi odejdou do konce měsíce.... :angry: :angry: :angry: :angry:
23. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Hola hou dobrý den... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
To nic už mis slušně hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dort se chladí, ještě ho potáhnu kupovaným marcipošem a dozdobím a šlus.
Venku je hnusácky :confounded: , snad nebude pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Leni, jasně buď tvrďák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: .
23. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Čao ženy .. Miky je vzhůru od 7:00 .... ael i tak je to pro mě mazec ... jak mě bolí ty oči tak mi do rána strašně natekly a potřebovala bych je mít zavřený ... což nejde, že.

Zuzi .... nedělej mi chutě s tím dortem .... mám uplně brutální chuť na sladké ... ale vydržím .... pak dej foto tvého vítvoru.

Zuzi ..budeš hodná, když se po něm koukneš ... tak asi do 200,- ...a v holčičích barvách ...červenej ... žlutej ... no uvidíš ....

Leni, tu vrtačku jsem koupila Mikymu v spárkys jak jsem byla z Makel v Brně ... prvně jsem chtěla tu Black&Decker ...ale když jsem viděla tuhle .... že ještě povídá :sweat_smile: no jsem zvědavá za se bude Míšovi líbyt :dizzy_face:
23. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Hoj, dovez laskavě na ochutnávku, jo??!!
Mě se nic nechce, uvařila jsem si pseudokafe....karo :grinning: poslední dobou do sebe leju moc kafe, tak to kombinuju a tomuhle říkám psudokafe...ale zajímavý je,že to chutná skoro stejně...teda doma mám Davidoff a to je luxusní kávička, ale třeba klasický nesco s mlíkem mi přijde stejný :grinning: :grinning: asi už mám tu tlamičku zpotvořenou :grinning:
a nic se mi nechce....jenom doufám, že Martin pojede se mnou z práce a odveze mě do té banky,nechce se mi v tom hnusu šmatlat pěšo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj ženy,

tak jsem taky marod, mám teda jen rýmu,ale jsem z ní celá otrávená, v noci jsem nespala, do toho krmit malýho ještě že mi asistoval Tomáš...včera jsem to proležela, dneska ráno jsem aspoň vyžehlila bylo toho hodně,ale teď jsem znova zralá na postel...

počasí venku je hnusný, ale zítra má být pěkně ne??
23. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Fáákt hs brutus ...

Dneska mám na dietku rybu ... tak ji dostane i Miriam ....akorát z kašulí ,,,, bych si ji taky dala ...
23. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Nazdar mařky,

tak jsem se uklidnila a už zas můžu koňovat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Tady je teda nálada, jak tak čtu, já furt vyklízím vrch, zítra se má bourat střecha, kolem 3 nám přivezou stropní panely, takže docela masakr. Tobeš jede odpolko s tatíkem na víkend do Lipasu, tak budu mít aspoň klid. Musím uvařit zítra pracantům, ale netuším co, asi to jistí guláš, mám velkej hrnec, tak snad se zadaří, koupím jim k tomu dvě knedle a zdar :sunglasses:

Tobouš mě od rána serinká, ale už to vydržím, už enom chvíííííííííííííííííííílu a bude fuč :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi co to máš za kopr? Copak mrcha dorazila? :confounded: :confounded: :confounded:

Luci tak se brzy uzdrav :wink:

Leňouchu, nepracuj tolik, víš že to není zdravý :grinning: :grinning: :grinning:

Micino a ty val k doktorce ne? Se zavřenýma očima se blbě vidí :confounded: :sweat_smile:

Jani ty máš doma Davidoff jo? A že si nenabídla :angry:
23. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Mak, protože když jste u nás byly, tak nebylo, Míša mi ho dovezla až o víkendu, když se za mnou zastavovala a už je vybumbaný, musím koupit nový :grinning:
23. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jo a je mi blbě, dostala jsem mrchu a pěkně mě bolí břicho, ale fakt brutálně....grrrrrrrrrrr :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
kde jste??
ženy chodí vám z fejsu upozornění na email, když vám dojde nějaká zpráva nebo něco?? mě to totiž očividně přestalo chodit...a nevím proč a ségře taky,....
23. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
jo jani teď jsem koukala, že mi to už taky nechodí...měla jsem tam zprávu od kamošky ale na mailu nic...tak nevím jestli to nějak změnili nebo si to musíš nastavit...
23. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jo jani chodí a pěkně mě to prudí :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ty jo ... zas mi nefachá kůň

Marky ... doufám, že vám víjde počasí ...... zatím to tak nevypadá ...ale hlásí pěkně ... budem držet palce.

Dr. mi nepomůže ...můžu se doma sama namazat kortikodama ... je to tím, jak mám kolem očí ekzoša ..... jenže po kortikoidech se mi dělaj strašně vrásky ... tak na to zatím prdím ...ale bolí to fest.
23. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jsem navrhla panu domácímu, že by jsme mohly do kina na bobule 2 ... máme do 28.10 že platíme jen jeden lístejk a bobule 1 se mi moc líbyli ..... byla jsem na nich těsně před porodem .........odpověď zněla ..... to bych nemohl bejt do večera na stavbě :pensive: ........ chjo

asi mě to počasí leze mpořádně namaják ... jsem taková pořád smutná
23. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ty jo .. mamka přijela do 10sátého do BK .. to půjde semnou na ortopedii ... takže myslím ji v pondělí , nebo v úterý znásilním na hlídání ... teda podel toho jak Míšovi bude.
23. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky, nemáte někdy pocit, že jste vyšťavněný ... já ho mám teď a dost silnej .......
23. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Mic, já mám někdy pocit, že jsem vymaštěná...ale vyšťavená taky...momentálně na maximum...

Mě ty hlášky na ten mail totiž taky nechodí a já podle nich vždycky došla na fejs a teď jsem tam týden nebyla, že mi nikdo nic nechce...mě to ani tak neva, ale ségra to řešila....
23. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Mě dneska ta kobyla taky krapet klopýtá
23. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Vymaštěná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem dlouho neslyšela :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem momentálně docela ready, musím to zaklepat, ale jak od rána něco dělám, tak se necítím unavená a nepohlcuje mě ta nálada, takže já se tentokrát neúčastním vyštavenkyň :wink:

Micino ser na vrásky, hlavně že ti bude líp ne? :unamused: :unamused: :unamused:

Jéééé, kde je ten tatík, už se chci zbavit dítěte :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Já dneska klopýtám s kobylou :o))

Mirek ještě o tom neví ale asi 21.11. jedeme do Polska ...... jako ví že tam jedem před vánocema, ale ještě jsem mu neřekla datum .. jezdíme tam každej rok a letos si tam jedem pro ten ooobrovskej vánoční stromeček ....budete tam chtít něco vzít ???
23. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Já bych řekla, že se to tam už nevyplatí, teta tam jezdí furt a říkala , že se vše už pohybuje jako u nás, že už to jaksi ztratilo ten efekt levnějšího zboží :wink: TOž my nic :wink:
23. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Maky, tak jsi měla Tobouše dovézt, budu sama doma, můžeme se spolu válet u telky :grinning: uděláme si popcorn a bude :grinning:
23. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
V poho, v Lipasu mu bude líp a přijede až v pondělí, huráááááááááááááá :grinning:
23. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
JO jako tvůj tatík...tož to jo, já myslela, že si ho vezme tchán....tak to budeš mít veget....nemůžu tam poslat i Matesa???
23. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Marky, mi tam taky jezdíme každej rok .... je pravda, že oblečení je tam stejně drahý jako u nás .... ale mívají tam veliký vyber bot .... i když tam protdávaj boty kolem 1000,- ... tak tady ty stejné jsem viděla za 1600,- .... v kamemńném obchodě v Letovicích. nMám už odtamtud troje a jsou fakt dobrý .... ten velikej vánoční stromek tam víjde levněji asi o 800,- než tady ....a proutěné zboží tam taky víjde líp ....ale to už máme myslím vše, co jsme chtěly ....
alwe spíš to máme jako takovej každoroční vílet a mají tam víborný korbáčky ... těch tam talky vždy nakoupíme ... po nich se dělaj boule za ušima.
Jako malá jsem tam jezdívala na hadry ..... už tam fakt nejsou levný ...ale je tam super víběr ....až na to, že je na skoušení kosa ....minulej rok jsem si tam při -10 skoušela ty plesoví šaty, tak to byl mazec .... ale těch tam mají ...a krásnejch ... letos je plán tam jet pro stromek, Mikymu pro velkej traktor z vlečkou, mě pro černej kabát a možná i Mirkovi pro krátkej černej kabát ... jo a taky tam maj teploučký punčošky a moc pěkný tak ty tam chci taky Míšovi koupit.
Akorát doufám, že už budou do té doby doma prašule ....
23. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
No jestli už Mates nepotřebuje na noc plíny, tak ho pošli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
Tak já tam byla jednou a nikdy mě to nějak nelákala, pro mě jsou poláci tak trošku jak rejžožrouti v menší m měřítku, takže mě to zas tak nebere, ale proč ne :wink:
23. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
Kufa, je tu zima jak cip, asi budu muset jít zatopit :unamused:

Jináč máme už 2 stropní panely a na dalších se pracuje :wink:
23. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.