• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak hoď foto ...
23. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
ještě nemám :slight_smile:
23. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
Tak, já jsem jela kolem Makelků a nestačila jsem se divit, ty voe, jste si koupili nový auto, ne?? :grinning: :grinning: ale hýbe se vám to pěkně...
23. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
pěkný co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Počkej až pojedeš do práce v pondělí a neuvidíš střechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
23. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
to nepojedu...bo já jezdím do práce na druhou stranu :grinning: ale řeknu Martinovi ať vás zkontroluje...ty jo, barák bez střechy, to je mazec.... :confused:
23. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
tož já snad jdu na ty vajíčka :dizzy_face:
23. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
To si piš, to bude hrůza, mám z toho úplně hrůzu :confounded: :confounded: :confounded: Musíte se všichni modlit, aby nepršelo :pensive:

JInak jsem to zkusila jít vyfotit, ale dokud tam stojí kamion a jeřáb, tak nejde nic vidět, tak až odjedou, hodím foto :wink:
23. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Tak kuk :wink: http://makelka.rajce.idnes.cz/Rekonstrukce/#PA230164.JPG zatím jen trocha fotek, zbytek až odjedou auta :wink:
23. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Když jsme jeli kolem tak to vypadalo, že vám ten barák dojeli zbourat :grinning: jsem si říkala, co se tam děje...kamion, jeřáb, takový veliký auta a ty pošleš Tobiho pryč, z toho musel být jak u vytržení, ne??
23. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Fotky super :wink:
23. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
tak jsem právě dojedla míchaná vajíčka, mňam, ale zase je rok nemusím :grinning:
23. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Ty jo ... tak aspoň někde budete mít střchu ... jak ty auta odjedou , tak hned hlásit nové foto ... i když ona asi bude tma, že .....
23. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Už to mám vyfocený, panely jsou položený, ale jdu prvně zatopit, jinak tu umrznu, pak hodím fota :wink:
23. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
ho kej ... hoš sa těším ...
23. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Zduř buřt krasavice :wink:
23. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Mic, prď na vrásky - stejnak je budeš mít aji bez toho sajrajtu :unamused: , hlavně, že se ti uleví :wink: .
Mak, ať vám výjde počásko :dizzy_face: , snad jo, máme na zítra objednaný sluníčko :slight_smile: .
Jaňouchu, tak vajec se ti zachtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Luc, ať seš brzo ok :wink:, nesnáším rýmu :rolling_eyes: .
23. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Su pěkně hotová, Nellda je dneska prudička první třídy :angry: :confounded: :rolling_eyes: . Na pěst.... :rolling_eyes:

Koupila jsem v Kaufu boxy na kolečkách pod postel - Nelldě na ty její krámy :stuck_out_tongue_closed_eyes: za 109,-Kč jeden :dizzy_face: . Pak zas jen běžnej nákup a 1.000Kč v perdeli :angry: .
V Takku jsem koupila Nelldě napůl oteplený kalhoty a podkolenice :dizzy_face: , jinak přebraný jak blázen :rolling_eyes: .
23. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Dneska má to naše třeštiprdlo 2roky a 2 měsíce :fearful: . ZA chvilku už pošupe do školky. :rolling_eyes:
Já jdu ještě zabalit dárky ségře, ale vůůůůůůůůůůůůůůůůbec se mi nechce.

Jsem vám ani nenapsala, že včerejší večer jsme trávili porcováním kuřat - dostali jsme jich 10 :grinning: , 2 vezmem ségře, 3 jsme dali našim a zbytek už máme v mražáku :grinning: .
23. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Mic, já už jsu na film 2Bobule nadržená jak sfiňa :fearful: :fearful: :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Taky máme jeden lístek zadáčo, tak se těším jak blázen - už jen ukecat Slávu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
23. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
čoveče Zuz,z tebe bude kuřecí královna ne?? :grinning: nestraš ze školkou, ještě si berušku pár měsíců užiješ doma :dizzy_face: půjde až v září? Nebo ji budeš dávat na zvykačku už dřív??
23. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
kufa že bych šla taky do kina....no nic jdu zjistit co dávaji
23. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Dneska u nás dávaj Veni, Vidi, Vici aji bych šla, ale MM to neláká :unamused: .
O školece ještě nevím, začnem řešit na jaře.

A jdu balit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
MM uklízí Nelldě v pokojíku a dává jí hračky do těch novejch boxů :slight_smile: .
23. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Zuzi ... už teď mám hodně vrásků ... je to fakt svinstvo ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pokusím se Mirka ukecat na zítřek na ty Bobule ..... platí to jen do 28mého a je mi jasný, ž ev týdnu nepojedem ... nebo v nedělu ... ale spíš tomu nevěřím.
23. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Tak jsem koukla a v Brně toho dávají docela hodně...ale pochybuju, že se Matesovi bude chtít, no uvidíme, ještě mrknu co dávají v Bozaku....
23. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Mě by se to líbylo ... už jsme fakt dlooouho takhle nikde nebyli .... ale asi počkám až po dietě ... bych si to kino bez té dělané bagetky co prodávaj před kinem neužila :grinning:
23. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Tak znova mrkněte do toho albika na rajčeti, už je to tam komplet :wink:

My se domluvili, že když bude v neděli střecha dole, tak pojedem odpoledne do Brniska na 2Bobule, přemlouvala jsem na to Vaška celý týden a dneska se nechal ukecat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se třeba potkáme. ALe nevím zda to stihneme, je to fakt hoooooooooodně práce :pensive:
23. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Tak super, jedete jak fretky...já zjistila, že zítra dávají bobule na nově, tak asi budeme doma a zkusím přemluvit Matesa na kino na neděli, ale nevím, nevím...
23. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
ženy asi vám umřu, od rána mě strašní bolí na hrudníku, jako kdybych si skřípla nerv, ale bolí to jak sviňa,nemůžu pořádně hýbat rukou, ani nádobí jsem nemohla utírat...do pytle....asi stárnu :astonished: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :confounded:
23. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Jani to chce asi rozhýbat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nějakej pohyb nahoru a dolů :grinning: :grinning: :grinning:

Dík, docela to jde, ale ještě nemáme zcela vyklizenej vrch a Vašoun teprve vyjíždí ze Svitav, mě z něho jebne :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.