• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ty jo . fááákt ž se vám to pěkně rýsuje ... a jak dlouho te´d bude trvat, než půjdete na krov ?

Hmm .. to Mirek asi se překecat nedá :pensive: ... ale hned bych jela taky :pensive: ........ pokud nepojedem, tak se klidně stavte pro ten kupon na 1 lístek zdarma, ale to by se zase asi nevyplatilo :sweat_smile:
23. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Nevím, o víkendu se musí zbourat střecha a doufám, že příjdou hned v pondělí, max v úterý, musí se zalít ten strop garáže, pak se udělá věnec, to prej stihnout za jeden den, hned se na to bude zdít, pak druhej věnec a pak musíme tak 3 dny počkat a už nastoupí tesaři a bude se dělat střecha :wink: Prej bychom do 3 týdnů mohli být znova pod střechou :wink:

To se nám fakt nevyplatí, ale dík, nevím, zda někam pojedem, jak se to nestihne, tak určo nejedem, to byl spíš takovej tip, kdybychom to stihli :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Bych jela hned.. kor když nemáte doma Tobíše a nemusíte zhánět hlídání ... stejně už je večer tma .. třeba na to pozdější vysílání ..
23. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
23. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
No jo, ale pochop, my máme práci, nemůžem vejletovat, když není hotovo, co je potřeba, to není tak jednoduchý :wink: Večer zase jet nechcem, Vašek jede v pondělí už ve 4 zpět do Žamberka a potřebuje se taky vyspat, navíc tma je až po 7 hodině a to už nemá cenu :wink:
23. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
ajo .. tak tokdyby jsme jeli my , tak určo nejdřív na tu půl 8. ... proto mě nenapadlo, že by jste chtěly jet dřív :sweat_smile: . dřív by to u nás nehrozilo vůbec.
23. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
já mám obavu, že to asi nerozhejbám...ty voe,já už nemůžu ani pořádně psát, jak se vyspím, to teda nevím..no nic, jdu najít nějaký dryák na uvolnění svalů, auuu, ty jo, teď jsem kýchla a málem jsem si cvrkla, to bolíííííí :cry: :cry: :cry: :cry: ještě že srdce je na druhé straně,jsem si jinak myslela, ž je to infarkt :fearful:
23. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jaňouchu, stárneš :unamused: :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale věřím, že to bolí :fearful: .
23. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Asi jo, už se mi to párkrát stalo, že se mi skřípl mezižeberní sval, ale vždycky to třeba do hodiny přestalo, teď je to ještě horší než ráno...kufa a nikdo doma...doufám, že pojedu pro Martina, nevím jak bych motala volantem :confounded:
23. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jééé, tak to su zvědavá, kdo z nás ty 2Bobule uvidí dřív :grinning: . U nás víkend nehrozí - zítra Ostrava a v neděli nevím - dle počasí, já s taťkem bysme chtěli jet do Jedovnic na výlov, Sláva o tom ještě neví a mamča se na to netváří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Původně jsem si říkala, že ve středu v ten svátek, ale SLáva půjde určitě do práce :rolling_eyes: :confounded: .
Tak uvidíme :wink: .
23. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
No jo, já holt nemám chlapa doma, tak je to o to těžší.

Ty voe ženy, mě je furt zima, jsem zatopila, topení hřeje, ale já jsem zmrzlá jak sfiňa :confounded:
23. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak mu preventivně napiš sms, že dneska pro něj nejedeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: . Nelliša přišla z pokojíčku, že jako spat nebude :angry: . A já nemám sílu se s ní hádat a jak sleduju Slávu, tak ten taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Zítra vstáváme v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Se vsadím, že jak na potvoru se mi nebude chtít vstávat. :rolling_eyes:
23. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
No a já se jdu zatím nastlat k telce, ale PC mám v ložnici, tak v reklamách budu odbíhat, jdu si uvařit čaj a snad to přejde...zatím. pa
23. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak se hezky usádli :wink: .
23. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
V 5? To by mě ranilo, Já čekám na Vašoucha a jdem pokračovat ve stěhování :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Já si jdu taky uvařit čaj, Jani snad to přejde :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Já su dneska mrkvoň, tak jdu do betle.
Mak, tak plno sil do stěhování :wink: , až to bude hotovo, tak to bude super bydleníčko :dizzy_face: .

Všem dobrou noc. :sunglasses:
23. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
No už aby to bylo :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě je to v nedohlednu :unamused: Teď se spíš furt demoluje :grinning: :grinning: To je něco pro mě, furt plním popelnice krámama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak dobrou buchty a Zuzi, užijte si to zítra :wink:
23. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Naši jedou zítra do Jedovnic na výlov ....sem taťkovi říkala, že bude mít na stavbě Áčko :grinning:

Zuzi ... dobrou ... užijte si to.

Mikeš tu ještě lítá jak o život.
23. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Mirek taky jde na svátek makat ... ani nevěděl, že nějakej je :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
U nás se hraje jenom na Štědrej den a Silvestra, jinak svátky nejsou :grinning:
23. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
No , mezi svátkama jsme loni byli taky spolu, takže letos doufá .... vlastně doufat nemusím ... budem .. jedem na hory :grinning:
23. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
ty jsou pěkný http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26262467&tab=2 . nebudete někdo objednávat ... paní by měla mít víc velikostí, že by jsme udělala grupen balík .... samotná na to prdím .. kuli pošta
23. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
23. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
23. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
tady něco pro Zuzku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26701393&tab=8

ta paní má fakt mooc pěkný vecičky ...
23. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Mic škoda, že jsi neřekla dřív, ty tepláčky s tygrem jsem objednala před měsícem všechny tři a máme je doma, jsou super :slight_smile:

My furt stěhujem, jaksi to nemá konce, už to nemáme kam dávat, ty voe, mě jebne a to jsou nahoře ještě skříně, dvě křesla, 4 židle :confounded: asi to poletí do kotla :rolling_eyes:
23. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
Mic ale ona tam nikde nemá uvedený poštovný :confused:
23. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz
jééé to je škoda .. právě pro Mikyho zháním a jsou i za super cenu ... ta vydržím co holky zítra a stejně je asi objednám ... hodně se mi líběj ty s tím psem ... kurňa .. jak se ten pes jmenuju ...skuby doo .. nebo nějak tak myslím, ne?

Udělaj ohniště uprostřed pokoje, aspoň budete mít rychle sundanou střechu :grinning:
23. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz
Tak třeba je pošta zadara :grinning:
23. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.