• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
i když o tom silně pochybuju ...
23. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz
Ne, ale měla jsem to myslím za 43, ty troje tepláky :wink: a jsou v pase na šnůřku, což je super, daj se stáhnout a prala jsem je už asi milionkrát a vůbec to na nich nejde vidět :wink:
23. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz
Ty voe, potřebuju sundat střechu, ne celej barák :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Se ti to machruje, doma v teple co? :angry: :angry: :angry: :angry:
23. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz
teplo tú není ... je mi líto udělat 2 kroky a zmáčknout čuplík :sweat_smile: :grinning:

ty jo ..ale ona tym myslím píše, že je to na gumu .. já bych taky radši na kaničku.
23. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
teď na to čučím ... tak šňůrku mají jen ty s tygrem ... :confused:
23. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz
jdu umejt nádobí ...
23. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
jupííí ... už to mám hotovo

... ale bolí mě strašně ty očičany, tak to jdu zabalit ..... tak pa páááááá a dobrou nocinu
24. říj 2009 v 00:06  • Odpověz
ZDAR ženuchy ... tu nikdo ... no , není možná .....

Miška teď čučí na telku na tu ovečku ...teď zas nevím, jak se jmenuje :sweat_smile:

Mak ... ty máš na jednu stranu štígro, že ti v lednu končí mateřská .. pěkně nám ji od ledna smejknou . zasranci jedni :angry:
24. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Dobré ranko,

tak rýma se mě pořád drží...noc úplně na hov... Kubík se taky budil nevím jestli to ode mě nechytnul... :pensive: :pensive: :pensive:

Mic já myslela že krouhnou jen porodný a PPM oni schválili i ten rodičák?? to bych je byla...

Ty tepláčky bych brala ale jsou až od 92 leda že bych je měla do zásoby, tepláků není nikdy dost jak teď zjišťuji...
24. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
J,yslela, že tym má i menší ... tak kdyžtak napísej zda\budeš chtít, čí ne ....

Luci ... už mě to žíkalo asi 8 lidí, ž emám od ledna niší mateřskou, takže to pravděpodobně schválily :angry: :angry:
24. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
24. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Jsem tak nasra...protože papaláši,potřebují ušetřit peníze ale ne že by šetřili na sobě, oni krouhnou nás daňový poplatníky aby si sobě zase nahrabali je mi z nich k blití :angry: :angry: :angry: :angry: a pak chtějí aby se rodilo hodně dětí....
24. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Zduř,

není čas psát, vařím, jezdím pro borca, co nám odváží suť, chlapi makají, už mají sundanou křídlicu, bourají komín, no je to maso :confounded:

Jsou to kurvy zpuchlý, protože sobě si neuberou nic a nám by sebrali nejradši všechno :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
tak já beru 7 600,- a budu mít 6 840,- .......... fáááákt nááádhera
24. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Marky ... hlavně , že vám neprší .

No a od Mikešovího 22 měsíce , což už je za pár bych měla mít 3 800,- a budu mít 3 420,- ........ no to je sado
24. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
marky taky jsem koukala že máte dobrý počasí akorát tam dost vyfukuje...a kolik jich tam nakonec je??
24. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
jo a doufám, že fotíš už se nemůžu dočkat až to uvidím... :wink: :wink:
24. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Normálně poslední týden přemejšlím o tom, že z druhým ještě počkáme ... i když na druhou stranu rozhodně nechci .... holky, ale já jsem z malího uplně vyřízená a hlavně na nerva .... mám někdy pocit že ho zamknu do koupelkny a tam ho půl dne nechám .. asi mě hrabe stoho sama, sama, sama ,,,,,,,,,,,,, a kolotoče nasadit ponožky, naházet kostky do krabice, nasadit ponožky, vysát křupky, nasadit poinžky, naházet kostky do ktŕabice ... vysát rejžu, nasadit ponožky, ........ vyját knekenbrot ..... to je dnešní můj program ............ ty vole ... on zas vysipal všechny kostky

Holky, měli jste taky z vašema pidižvíkama takoví myšlení, že jste byli na mašlu ??????

Do toho mi řve, když ho dám do postýlky............

Teď jsem řekla Mirkovi, t mi doveze opla a jedu ho uspat v sedačce, jinak vakt už dneska na to nemám .............teď zas vypojil dvd :frowning2: ......... vemu si sebou kočátr a kdyžtak s ním pojedeu do lesa .. jenže on už teď není na kočár zviklej ...chjo
24. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Mic to znám podle mě je to tím že jsi tam sama a máte to tam malinkaté až budete ve velkým tak to bude lepší a Mirek bude s Vámi tak ti bude pomáhat, já kdybych tady občas neměla na návštěvu mamku, tak už by mi z toho taky hráblo.... :pensive: :pensive: :pensive: taky mám někdy nerva,ale říkám si že Kubík za to nemůže...kdyby mohl tak mi řekne co ho trápí...
24. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jenže Miky by se potřeboval pořádně prolítat venku ...no a copak může s tím jak je nachcípanej
24. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak jsme po obědě, jsem jakási hotová a je mi zima, tož si jdu dát druhý ponožky a asi si uvařím kotel kafouše :wink:

Kluci dál pokračujou, tak snad se toho udělá co nejvíc :dizzy_face: :dizzy_face:

Mic nebuď smutná, to je jenom depka, taky je někdy mám, pokud nemá Mikeš teplotu, vzala bych ho bez problému ven, dobře ho obleč, aby neprochladl a vem ho se projít třeba jen kousek, ale běžte se projít :wink: To přejde, mysli na to, že budete za chvílu ve velkým :wink:
24. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Mic koukej...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27754155&tab=0

ale ty už ji máš doma že??
24. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
No kde ste? Se všechny flákáte? :confused: :confused: :confused: :confused:

Peču toto ženy, vypadá to dobře, snad to bude dobrý,d ala jsem tam jahody http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=62186
24. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Tak já mám oddych byla jsem dodělat muškáty a ořezat růži a všechno máme vyvezený..dvě hodiny v pr...li, ale máme zahrádku hotovou....

Maky tak jak jim to jde?? už mají dole vazbu??
24. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
LUci tak to taky jedete, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ještě to nemají, oni střídavě i boří zdi a komín, takže jedou vlastně zvrchu dolů :wink: ale jsou mooooooooooooooooc šikovní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Všichni, je jich tu 7, tak jim to docela jde od ruky, ale doma? Tu je boooooooooooooordel, mrdník, masakr :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Ty jo Luci, ten tvůj chlap to je ničitel od přírody :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Tak jsem doma ... ve finále jsem jela na Horní ...Miky usnul v sedačce, tak jsem ho dala do kočáru ...a jen tak koukala na Mirka jak dělá dlažbu ... jen něco málo jsem pošolichala na baráku ... jenže ještě to nemá cenu .. pořád se tam táák práší ......... jak se Miky vzbudil, tak jsme hned frčely domů, jelikož Miky by Mirkovi šmatlal po dlažbě, což nemůže .. pak vám sem dám fotku, i toho wc toho bambuu ... vypadá to vcelku fajne ... ve skutečnosti je to teda hezčí, než na fotce, ale ten vrchní proužek měl dát Mirek o šár víš ......... co už teď
24. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Luci .. jo, jo ..bundu už mám doma ........ tahle je sice levnější .. ale co už teď ........ je lepší se nedívat.
24. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Víte, že ž se sem může dávat 100 inzerát.... toho jsem si všimla teď ... :sweat_smile:
24. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
marky co Ti tam provádí?? on se zničím nepárá...kdyžtak mu dej po papuli nebo mu vzkaž že jestli bude zlobit tak doma žádný sex nebude...a hned bude jak mílujus....

Malý spinká tak se kochám inzerátama na auti a našla jsem tohle...

http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/renault/megane/7596486?mail#contact

Teď ještě najít hodnýho Ježíška který by nám to koupil, moc se mi tam nezdá ta cena...
24. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.