• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Magdi .. kde se pořád touláš :grinning:
3. črc 2009 v 01:05  • Odpověz
jako , kde jste????? ... je čas řááádit :grinning:
3. črc 2009 ve 02:15  • Odpověz
Jako vy fakt nepříjdete? :frowning2:
3. črc 2009 ve 03:01  • Odpověz
Zduř buřt dorostenky,
o půl 4. se dobytek od sousedů rozhodl všechny probudit, takže kohout tady řval o 106, slepice, kozy, čuníci a já nevím co ještě :angry: .

Doufám, že se to počasí dneska umoudří :unamused: :angry: .
3. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem myslela, že dobytek soused :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ráno mimochodem :slight_smile: :grinning:
3. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Micino sis ten filmovej večer včera krapet protáhla, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No já jsem dožehlila něco po 11, pak jsme chvíli s MM vykládali, řešili jsme víkend, co a jak a pak mě nalákal do spršky, tož jsem nemohla odolat, se mi zase dlouho nepoštěstí, aby byl takto v týdnu doma :wink: :grinning: :grinning: :grinning: no a pak mě ještě zlákal do postele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
U nás dneska budíček v půl 7, tož to už bylo lepší, už mám pračku vypranou, chci hodit prádlo ještě ven a musím převlíct peřiny a teď jsme po snídani a jdem do obchodu pro brambory, nový jsem ještě neměla, naše už jsou sežraný a zbytek nepoužitelnej a jaksi nám tu někdo vyžral pečivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno berušky, koukám, že Mic si včera užívala, aspoň někdo :rolling_eyes:
3. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno,

tak tady počasí hnus hnůj :confounded: ,doufám,že se umoudří :confused: ..jinak si uděláme pivní u Kafků :grinning: .Davídek vstával o půl 7,tak se od té doby tak nějak plácáme,chystám se za tchýní na pokec,tak za chvilku vyrazíme.Akorát nevím,jestli máme jít pěšky nebo autem..nerada bych zmokla.Kdyžtak mě dejte echo na telefon.Nevím,jak budu doma během dne.pá
3. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Co je Jani??? :confused: :confused: :confused:
3. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Jako, když bude hnusně, tak si udělám fakt pivní u nás bez piva :grinning: , mám 3 litry sangrie a pár plechovek ananasu, nějaký víno se taky najde, o tvdrým ani nemluvě :grinning: :sunglasses: .
3. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Koho jsme ještě nezlákala na dnešek, tak vás lákám na ty česnekový trojúhelníčky - to slaný co jsem dovezla k Janči :dizzy_face: , je to drobek světlejší zespoď, ale dobrý, už jsem koštla.
3. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Anebo kdo by si dal bochtec s třešněma :grinning: , taky čerstvoučká, ještě horká. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
ALe je teda z vrchu hóóódně kakajová :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem to šupla do trouby po těch česnek. troj. a holt trouba byla moc rozhicovaná, že než jsem se otočila, už to bylo :angry: . Ale aspoň budem krásnější :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . Ještě ju koštnu, abych vás neotrávila :grinning: .
3. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
My jsme si včera dali s MM vínečko, jak jsme ho dopili, tak MM říká, že už ho má v hlavě, povídali jsme si a nejen to :grinning: :grinning: .
3. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Tož by samomluvy stačilo, hópnem do obchoda :wink: . Nellinka bobinka čučí na Krťoucha bo s její pomocí bych nic neuklohnila :unamused: .
3. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Zuz, já jsem jenom nasraná, ale to je snad u nás doma už úplně normální....ale bohužel řeším taky jeden problém, nevím jestli večer dorazím :frowning2:
3. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Zdar ženy ... dneslka krapet padám na drštičku ..... nestíhám a za chvilku je zde kámoška s Filípkem.

Takže nevím jaká bude dneska moje oučast.

Jinal sito moooc užijte a aˇvám počasí vydrží.
3. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak my jsme doma, koupili jsme pečívko a brambory, dneska bude pangásek a asi udělám pečený brambory s pažitkou :dizzy_face: :dizzy_face: Dáme si s Tobim do nosánka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuz teda, to je paráda, co ty všechno nestihneš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak na ty trojúhelníčky se těším, ty budou mňaaaaaaam a buchtu, ty voe, já už asi nebudu ani obědvat, aby se mi to tam všechno vlezlo :grinning: :grinning: :grinning:

Jani co se děje, beruš? Marťas? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Mic tak si užijte dnešek a budu na tebe myslet u každýho polejváka :grinning: :grinning:

Leňouchu čágo, aj my se na tebe těšíme :wink:

A kdepak máme Lucku? :confused: :confused: :confused: Se tu te´d jaksi nezdržuje, Luci jste ok?????? :confused: :confused: :confused:
3. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Jani, ještě mám dotaz, mám tu malou tašku léků s prošlou lhůtou, můžu to k vám donýst? Jako do lékárny? :confused: :confused: Někdo mi totiž říkal, že prej se to vůbec nelikviduje a je to pro ty baby v lékárně jen zbytečný papírování navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Děkuji :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Jani,no to doufám nemyslíš vážně :cry: ...si pro tebe přijedu a basta...Nezapoměla jsi na ty tabletky?
3. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Já jsem tu ale malý je brutálně protivný chce se mu spát a nemůže zabrat, takže ho mám pořád na rukách..nevím co se to s ním v poslední době děje...ale v noci spí krásně do rána...asi chce 100% péči...takže nic jinýho nemůžu dělat a pořád si hrajem ted mi sedí na klíně :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Tabletky mám, raději je donesu po práci Maky, kdyby něco...jo Marky, klidně to dones, my s tím papírování sice máme, ale musíme to likvidovat....
3. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Jani, co je???? Jestli kužílek má protesty, tak mu to vysvětli ručně stručně - on skoro každej den někde a ty nemůžeš jeden večer vypadnout? :angry:
Jaňouchu, sím, sím... :frowning2: No jo Jani, jestli nepojedeš, tak se sem nemá jak dostat Makouš :unamused: , takže prostě jet musíš :dizzy_face: :wink: .
3. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Venku je zas dusno jak sfiňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Takže ženy, je to v pohodě, Jani se mnou si starosti nedělej, já se dopravím buď vlakem nebo busem, jede to odsud přímo a jede to každou půl hodinu, ať jedno nebo druhý :wink: Teď jen záleží na Zuzce, v kolik mám přijet :wink:
3. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
ALe ať je klidně dusno, hlavně ať neprší :wink: . Hlavně večer.
3. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Marky, v kolik předáváš Tobiška? :wink:
3. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Přijde mi, že poslední dobou tu furt trpím samomluvou :unamused: , i Micina tu moc nebývá :frowning2: , Kubíček si vybral to hodný a teď se rozhodl mamku zlobit :grinning: . Co kočár, jak se vám drandí?
3. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.