• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Luci to byla sranda :grinning: :grinning: :grinning: Vyhodil stopadesát let starej kočárek z půdy, lidumil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic no vidíš, tak nakonec pohoda s Mikešem ne? :wink:

Já jedu ještě pro chleba a jdu ohřát chlapům klobásky :wink:
24. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Mak to je teda, ten se nám klidně mohl hodit na druhý miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
ted se vrátil tatka z tech jedovnic ... prej je tam 4100 stánků .. mazeeec
24. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
mic to je blbost ne...kam by se tam vlezli není jich tam 410 ??? :confused: :confused: :confused:
24. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
ta 1 je navíc :grinning:
24. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
Holky, nevíte, kde mají levný, ale pěkný takoví ty kuchyňské světla co jsou nad jídelním stolem?
24. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Zuzi , ten pečenej čaj byl víbornej ... měla jsem sice jen 1 a zbytek vypil Mirek /nejsem čajař/ ........ ale nezůstal ani kousek na zmar.
24. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Tak se mi do vrátil kominík...to chtělo fotku...škoda že už je manža nahaej...
24. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
24. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Zdarec palec, zatím jsem nedočetla, jen vás zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Konečně jsme doma, ta cesta je brutus :stuck_out_tongue_closed_eyes: , večír snad nakouknu.... i když, ony jsou ty Bobule, cooooooooooooooo?????!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Tak jsem tady :slight_smile: .
Mic, tý jo, fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , za chviličku se fakt budete stěhovat :dizzy_face: . To víš, že mě Nelliša sejří :rolling_eyes:, ale jak psaly holky - je to depka :confounded:, bude líp :wink:.
Mak, tak jste bez střechy, jo? :wink: Tak snad už to bude teď jen rychle přibývat. I když na té půdě toho musely být haldy, co?! :unamused: Tchán na to nic?

Jo, Mic, co říkal ten tvůj taťka všechno o tom výlovu? Zítra, jestli nebude chléstat (jako, že nesmí kvůli Makelínům), tak se tam chystáme. Tož písni podrobnosti, prosíííím :wink: .

Kde je Jaňouch a Leňouch?
24. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak jdu na Bobulééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Hezkej večer! :slight_smile:
24. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky, já jenom zdravím, jdu taky na bobule....odpoledne jsem uklízela, ráno vařila, pak jsem chvilku pomáhala Martinovi, máme venku vedle garáže novinku...franzouzský okno :grinning: místo plechů...zhýralost co? Na baráku jsou starý okna a venku máme plastový...ale je to z nějaké bouračky, takže proč ne :grinning: :grinning:
takže pac a pusu, já jdu k bedně..jo včera jsem nakonec pro Martina jela, skučela jsem v autě, protože to fakt strašně bolelo, doma jsem potom do sebe narvala prášek a ráno se nemohla probrat, ale dobrý, nic mi nebylo...pajáda :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Zuzi ... nic víc nevím ... jen že tam bylo stráááášnejch stánků
24. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Budem z Mirkem muset vyměnit partnera ........ podle bobulí to pomáhá na pálení žáhy :grinning:
24. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
24. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Zdar ženy,

tak já pořád ještě uklízím, byl tu nehoráznej bordel, teď už je tu jenom bordel, ještě musím doumýt nádobí a půjdu se okoupat a hají, protože toho dneska mám plný zuby :confounded: Střecha je téměř dole, zkusím dát nějaký fota, jestli se mi to podaří. Nestihla jsem vyfotit finální podobu, bohužel už byla tma, tak to blejsku zítra dopolko, to se bude pokračovat :wink:

Bobule jsem sledovala jen po očku, jsem zvědavá, jakto bude zítra, ale spíš tipuju, že nikam nepojedem, je tu mooooooooooooooooooooooc práce tak na týden a ne na jeden den, takže se bude dělat do večera, bohužel, ale co, Bobule ještě budou :wink:

Luci byli špinaví jak kominíci co? To bylo z toho bordelu co tam byl, škvára místo izolace bo co, prej se to tak dřív dělalo :confounded: chudáci, ale vypadali všichni stejně :grinning: :grinning: :grinning: Foto jsem taky nestihla :grinning: :grinning: :grinning: ALe moc nám kluci pomohli, tak Tomovi ještě jednou moooooooooc poděkuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
ajooo ... Tom byl na brigoši ... jsem to krapet nechápala :grinning:
24. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Mic super foto, ale nepochopila jsem, co jako byla tvoje práce :grinning:
24. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
http://makelka.rajce.idnes.cz/Rekonstrukce/#PA240002.JPG ale není to všechno, zítra vyfotím, jak to vypadá dneska finálně :wink:
24. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ty vole ..mak .. tak to je Mazec ...... co vám dělal na střeše kočárek :grinning: :grinning: :grinning:

Moje prác e... jsem zametala, ne ...aby Mirek mohl dát lepidlo a kachle :grinning:

Jo a vymejšlím jméno pro psa na B ... teda loistuju kalendářemna netu ...ale je jich tam milion ......... zatím se mi líbí Barnabáš :grinning: Belveder a Bing .... ale Barnabáš vede :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
To bylo na půdě ne na střeše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo ahaaaaaaaaaaaaaaa, já že to tam nebylo vidět :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To je moc dlouhý jméno, jak na něj budeš volat? Barnabáši? To je divný ne? :confused: :confused: :confused: Mě by se líbil Bruno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mazec to byl a ještě bude, je tu pěkná kosa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
No nic, jdus pát, jsem hotovson, Vašek ještě není doma, ale už nemám sílu na něj čekat, tak pa ženy :wink:

Dobrou a pěknou neděli všem :wink:
24. říj 2009 ve 23:23  • Odpověz
Mě se kousl počítač ... teprve teď jsem ho rozjela a teprve teď jsem zjistila že se vlastně už dneska mění čas ....... hm ... jak jsem doma nic nevidím, nic neslyším a hloupnu :sweat_smile:

Mrky ...Barnabáš ....... Bárný ......... nad Brunem jsem taky přemejšlela , mám vypsanejch asi 11 jmen a tyky to musím dát před tátu :sweat_smile:

Holky dobrou ... půjdu taky hodit koupel a valím prdět do peřin ....... tak páááááá
25. říj 2009 v 00:06  • Odpověz
Kráááásnou neděli!

Holky, já jsem byla včera tááák hotová, že jsem viděla z Bobulí asi 1/2 hodiny :frowning2: :pensive: .

Mic, ty obkady jsou fakt super :dizzy_face: , moc pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: .

Marky, týýýý jo, fakt mazec :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: . Jste borci, držím dál pěsti, ať nechcandí a máte brzo novou střechu. :wink:

Barnabáš je hezký jméno - taky mě hned napadlo Bárnýýýý. Bruno taky není špatný. Líbí se mi jména, který vzbuzujou respekt a nemá je kdekdo.
25. říj 2009 v 06:08  • Odpověz
Tak jsme po snídani, hezky jsme posnídali v pelíšku :dizzy_face: . Jdu za drahoušema :dizzy_face: .

Jani, co ta bolest? Už je úplně ok?
25. říj 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahojda,

hlásí se vám polomrtvá Krejčulína....Už v týdnu mě bolelo ucho,ale nějak jsem tomu nepřikládala důraz...no a včera se mě to tak brutus rozjelo,že jsem přestala na ucho slyšet,bolelo mě celý ucho a půla tváře,kosti,měla jsem horečku...no tak mě ségra vezla na ORL,ktery je nejblíž ve SY.Tam jsme dojely a na recepci nás vypakovali do Ústí nad Orlicí s tím,že ve SY je to jen do 14hod. :confounded: .Tak jsme jely do Ústí....cesta na pikaču,bo byla už tma,teď tam byla objížďka na Litomyšl :confounded: ..no mazec....Dostala jsme antibiotický kapky a jely jsme dom.Přijely jsme o půl 9 večer,byla jsme kantoš,že jsem hodila rychlou koupel a zaplula.Samo,že jsme nemohla spát,bo to bolelo jako prase,až jsem z toho brečela.Pak mě zabral ibalgin a usnula jsem.V noci samo že jsem poboudala....bolest jak kráva.Dneska je to malililililinenko lepší.....Kapu jak o závod....

Mic,já bych Davídkovi ty tepláčky vzala :slight_smile: .
Mirek je prostě šikulík....má to moc hezky..a ten WC je krásnej.

Vařím na obídek guláš se špeclama,je tu ségruša se švárou,tak si jich jdu ještě užít.Přijeli včera a dneska frčí domů.

David šel s malym ven...já moc candat nemůžu,aby mě to neofouklo :unamused: ..a to jsem chtěla jet do takka si pro gaťule,když mám tu slevu....tak pojedu leda tak do pr...

Marky,krásně se vám to hýbe :dizzy_face: ..jen tak dál a ať máte brzo pod střechou :wink:

No nic,jdu míchnout guláš a jdu dolů za ostatníma.Zatím pá

Jo a bobule jsem včera nedala,tak jsem tak akorát nasraná.
25. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Zdarec škvarec ženy

Jsem dneska Mikešovi vysvětlovala, že je změna času, že musí spát o hodinu dýl ...................grrrr....... nedal si říct.
Ale na odpoledne ho adoptuje Eva ........ už k ní půjde i spát a já valím na barák ..... taťka nám nařezal hromadu dřeva, tak ho půjdu uklízet ........ aspoň si trochuvybliju mozek.
Jen už mám na baráku gumáky ...... bez gumáků tam teď neprojdu, jenže nevím vůbec kde, poctivě jsem je schovala.

co máte dneska na los obídos? .......... já mám dneska ovocnej den ........... takže táta chce nějaké těstoviny a udělám mu ktomu nějakou majdu z masisem ....... .

dneska to bude tejden , co držím tu los dietos a mám dole 4 kg , no uvidím, jak to půjde příští týden, zda se to nezastaví ..... ale dobré to ............ pak sdi dám měsíc pauzu a znova ....... pokud to teda nevíjde na vánoce a Silvestra :grinning:

Holky, kdy teda odjíždíme? .......... toho 26tého nebo 27mého?
25. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Leni, musíš mě ale napsat, jaké tepláčky chceč.
25. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
mě je to jedno jestli je tam pes nebo tygr,nebo auto...,vezmu si ty,co budeš objednávat ty.....
25. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.