• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jsem dodělala guláš....musím se pochlubit,že se mě móóóóóc povedl :dizzy_face: .Ještě vařím špecle a mám hotovo...

Já myslím,že odjezd je 26.12.(sobota).
25. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
špecle, co to je?

no právě tady někdo říkal 27. ... tak jsem s toho magor, já jen abych věděla jak doma naplánovat vánoce z rodinou ...... přeci jen už se to blíží.

Leni ... hm.. jsi fakt jako dobrá a velikost :grinning:
25. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
92jky by asi byli Davídkovi malí :sweat_smile:
25. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Zdar buchty,

u nás se od rána maká, já jsem si dneska pospala až do 8 :wink: Byla jsem venku za klukama, ale akorát se jim tam motám, tak jsem je tam nechala. Venku je krásně teplo, doma je zima jak cip, si po obědě musím vlézt do teplé vany, jinak to nedám :unamused:

Já už nevím, jkdy odjíždíme, ale mám pocit že 27.-2.1., že jsem si říkala, že budem mít dost času navštívit všechny příbuzný, teda doufám :wink:

Mic já jsem Tobikovi objednávala 104 a jsou mu akorát tak Davčovi minimálně 110 neli 116 jestli paní má :wink:

Špecle jsou dle mého takový nočky ne? :confused:
25. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Léňa mi nenapsala ani velikost ani kolik jich chce ... to je mi objednávka :grinning:

Zuzi ... ty budeš nějaký chtít ? .. a ty Luci, teda?

Mak , hlavně že vám přeje počasí ... já povalím na to dřevo.
25. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Tak vydrž, ona se příjde určitě podívat :wink:

Tak ať nemáš třísky :wink:
25. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojda..

myslíš jako že je mám vzít do zásoby...juknu na ně a dám vědět co nejdříve..

Venku svítí oskárek, tak asi po obídku vyrazíme ven, než tam zase bude zima..má být pěkně celý týden..v sobotu už má být zimenka..

v týdnu musíme zajet na hřbitov no už se na to těším.... :pensive: :pensive:
25. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Holky co říkáte na tohle to je to co má Mic akorát bez rukavic?? :confused: :confused: :confused: jsem zjistila že máme houby výbavu co se týká čepic...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27469662&tab=0
25. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: ,110tky :wink: a dvoje,každy jiná barva,je mě jedno jaká....
25. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
nene,27.ne,26- je to sobota a máme tam být od SO do SO....Zuzi,mám pravdu????Já si tím jsem teda jistá ale pokud to tak není,tak se omlouvám za šum :slight_smile:
25. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
jsem se rozhodla,že jdu s malym chvilku na dvůr,vezmu si kapucu..je tam nááádherně!!tak zatím pá
25. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Teď jsem zjistila,že ty tepláčky jsou od stejné paní :sweat_smile: ,tak prosím jedny s autem a druhy scoby doo...
25. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
jedny ty sv.modry a druhy hnědy....
25. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni uf, bolest ucha ti teda nezávidím, já to měla před rokem a půl, ale mě ucho píchnuli a byl klid...ale bolelo to jako kráva celou noc...takže ti to vůůůbec nezávidím :pensive:
Zuzi díky, už je to lepší, bolí to jenom když se nějak moc blbě pohnu, ale spíš už ne....
Marky koukám, že s barákem jste hnuli docela fest, dneska máte krásný počasí, tak se bude dobře dělat...
Já přemýšlím co budu dělat já, asi se půjdu projít, jsem sama doma, Martin jel s klukama zavírat motorkovou sezonu, takže dojede kdo ví kdy...a čekám, že jako prase...měla bych žehlit, ale na to se můžu, asi půjdu do lesa, vezmu to přes Rudku, stavím se u kámošky a pak u tchýně...a nebo budu sedět nasraná celý den doma, taky možnost, že :angry:
no nic, jdu...pa pa
25. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Hojky hoj!

Chudáku Jani, zase sama :confounded: :frowning2: , jsi měla jet s Matesem :angry: , já bych se vtěrkla :wink: .

Ty hory jsou od 27.12. do 2.1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jani, díkec za fotky!!!! :dizzy_face: Ta jedna společná je fakt hustá, všem nám je tam vidět chrup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Těším se na fotky od Makelíny :sunglasses: .

Byli jsme v těch Jedovnicích, vyrazili jsme v 9.30 a dom jsme přijeli v 15.30, fakt super, nemusely tam teda být stánky s hadrama :angry: :rolling_eyes: a jinýmá ťongovinama, ale jinak super :dizzy_face: .
25. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Jdu dolů za Nelloušem a MM, zatím čus bus bambus :slight_smile: .

Leni, prý na ucho pomáhá netřesk - do kapesníku látkovýho a jakoby podrtit a kapnout si do ucha. Bolest nezávidím :frowning2: .
25. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
tak jsem doma...

beruny,kdy budou nějaky fotky z té naší akce :grinning: ??

Davídek jel s Davidem odvézt do lesa kaštany,než se vrátí,tak nachystám nějakou véču,pak si hodím mega koupel a pak asi odpadnu k telce.Bude super star,teď začínají ty velky kola :wink: .

Zítra jdu do práce na 8,tak nemusím tak brzo vstávat.

Tak se mějte..možná ještě kuknu,dle situace.pá
25. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
Tož boženky, jedem s Vašounem na ty Bobule, jdu si namalovat obličej, čágo zítra :wink:
25. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Jo poslala jsem vám fotky na meily :grinning: :grinning: ale většina z vás už to asi zjistila, že Leni :grinning: :grinning:
Tak já mám na zítra taky slíbený kino, budeme v Brně, tak snad to vyjde a jestli ne,t ak budu zlá...
Zuz, já bych se taky vtěrkla, jenže Mates má crossovou motorku a ta nemá stupátka a vlastně ani není pro dva...minule mi nabízeli, že mám jet za nima na kole...haha....
Dneska jsem nad tím dost uvažovala, že bych taky zakončila sezonu, jenže jsem zjistila, že se mi nějakým záhadným způsobem vytratila moje kuva drahá bunda od Husky :angry: :angry: :angry: za prase nevím, kde je...Martin se mě ptal jestli jsem ji někomu nepůjčila, jenže já si pamatuju, že naposledy jsem ji viděla, když jsme dojeli z dovči a to je sakra dlouho,tak prostě nevím, půjčovala jsem ji Jitce, jenže to si myslím, že bylo ještě před dovčou a nikdo jinž mě nenapadá, ale to je to samý jak z fotkama a DVD ze svatby, to jsem taky asi někomu půjčila ale už mi to nikdo nevrátil, fotky máme naštěstí v PC, ale DVD si musím nechat znovu přepálit, bo máme jenom VHS a ta je mi díky absenci videa krapet na prd....že :grinning: :angry:
Tak se mějte, já jdu do vany...a spát. jsem nějaká mrtvolná....
25. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Jéééé, 2Bobule, snad se jich taky dožiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jani, s tou bundou to je na pytel :confounded: .

Já jdu taky zalehnout, už jsem vysprchovaná :sweat_smile: , byla mi zima jak sfiň :confounded: , tak jsem se musela nahřát ve sprše, teď je mi zas horko :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Asi už jsem v přechodu bo co :angry: .
25. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
No já taky doufám, že je zítra uvidím a právě jsem se dozvěděla že jde Mates do práce i ve středu, fakt super...
já nad tou bundou musím furt přemýšlet, ale jestli jsem ji někomu půjčila a ten dotyčný mi ji nevrátí, tak budu fakt nasraná...ale spíš čekám, že ji najdu zarovnanou mezi Matesovýma pracovníma věcma ve skříni...teda aspoň doufám...
tady je naštěstí vedro, takže já hodím taky sprchoša a přemýšlím jaký film si večer pustíme bo je tam superstar a na tu koukat nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: tož pa :grinning:
25. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Papapa, dobrou noc :wink: .

V obýváku jsme taky měli přes 22°C a já jsem byla zmrzlá :confounded: . A Sláva taky půjde určo do práce :pensive: .
25. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahojky Babuchy.

Jsem doma ..a uplně vyřízená, taky jsem si blbec vzala kričko, že když jsem se zohla,tak mi lezla záda .... takže jsem pěkně promrzla ataky se nemůžu zahřát a začínám zas pokošlávat ...ku.va :pensive:

Ale dřevo máme všechno pod střechou.

Jnai , díky za fotky ...ale ta jak tam jsem z boku ... to je jak kdyby vedle Zuzky seděla červená kula ...no asi tam fakt seděla :pensive:

Marky Bobule ti fakt závidím ............. nebo spíš závidím ti to, že jste někam jeli :pensive: . třeba se taky jednou dočkám.

Miky se koupe z Mirkem . se mi nic nechce :pensive:

Zuzi a tím, že se odjíždí 27.12 jsi si jistá na 100% , ju ... jájen t vím jak plánovat :grinning:
25. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jupíííí ... jsem našla kasičku a mám v ní na stůl do kuchyně :grinning: ........... zítra ho jed objednat :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Luci, tak ty jsi prvně psala, že nevíš zda je máš brát ... tak já taky nevím ... taknapísej ať to můžu objednat.
25. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Mic já to zatím asi nechám plavat do 92 máme času ještě hodně dlouho, škoda že je nedělají v 86 aspoň :pensive: :pensive: :pensive:
25. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
ho kej ... jdu chrápat ........ pa páááááá
25. říj 2009 ve 23:56  • Odpověz
Už zas nemůžu spát :rolling_eyes: a to jsem se v posteli převalovala minimálně 1/2 hodiny :confounded: . Večer vytuhnu brzo a ráno zas brzo straším, doufám, že to tak bude do další změny času.....
Jinak ahoj všem :slight_smile:.

Tý jo Mic, já chcu taky takovou zázračnou kasičku :grinning: .
26. říj 2009 v 05:18  • Odpověz
Dobré ráno,

já se převaluju snad už hodinu a půl,tak jsem to vzdala a vstala.Jdu se nachystat,pak vzbudím Davídka a pofrčíme do školky a já do práce.Ucho mě bolí jako prase,když si nevezmu ibalgin :pensive: ..kuva a to mám v práci běh na minimálně na 100km na dopoledne :rolling_eyes: ...Domů dorazím až nevím kdy,bo chlapík na uzávěrku dojede mezi 14-15hod. :rolling_eyes: ..
26. říj 2009 v 07:01  • Odpověz
No nic,jdu se umýt,oblíct,ať můžeme vyrazit.Ještě musím do SY na kontrolu s tím uchem,bo na něho skoro neslyším,tak že jsme museli počkat,až mě trochu opadne otok,aby mě tam mohli cosik nasadit a vyzkoušet,jestli mě funguje dobře bo co....no uvidíme,co to bude..Pak vám písnu...Zatím pá
26. říj 2009 v 07:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.