• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahojky 6enuchy.

zas mě bolí v krku ... kufa ....... to je tím hnususem počasím

Leni, držím palečky ať ti ušisko co nejdřív přestane bolet ........ je to svinstvo když bolej uši.

Zuzi ... taky mě to potěšilo ....myslela jsem si, že tam ty peníze na to nebudou ... byl to takovej pokus jí otevřít .... stůl by mělk stát 5000,- a mám tam 4 600,- ... dobrý ne? ...
26. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
JDU SI UMEJT PÁÁÁČENKO :sweat_smile:
26. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno buchty,

my včera přijeli až v 11 hodin, tak jsem sem už nelezla :wink: Kino bylo fajn, akorát děsně narvaný, seděli jsme až dole v 2.řadě, takže jsem za chvíli moc neviděla, je to hrozně blízko :confounded: Ale film se mi moc líbil, je to sice trošku něco jinýho než Bobule1, ale i tak to bylo fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bylo tam spoustu situací, kdy jsem se málem poprsakala popcornem nebo pitím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale oproti jedničce, tohle není film, na kterej bych se nutně musela dívat znova :wink:

Zuzi tak ty máš přechodový stavy jo, tak dojeď k nám, ještě včera jsme tu měli jen 17° :grinning: :grinning: :grinning: tady by ses zahřála :grinning:

Leni, snad to ucho přejde, fuj, to ti nepřeju :unamused:

Mic a nemáš tam ještě jednu rezervní pokladničku :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
26. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
No byla pokladnička z nápisem liposukce :sweat_smile: :grinning:

Ty jo .t tak to je mazec ...... doufám, že vám do toho moc nebude chcát .... i když dnešek začal jak na schvál deštěm.

Marky a odedneška už tam máte zedníky?
26. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Malímu se konečně spustil ten los soplos .......... chudák kdyby uměl smrkat ... takhle bud emít zachvilku dorvanej šňupák jak mu to pořád utírám.
26. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
No jo prší, ach jo, dle Medarda bude pršet průběžně asi do 5, tak snad nám to neprochčije a plachta to vydrží :confounded:

Nene, ještě to není úplně všechno dole, tak zedníci nemůžou dělat, nejdřív v pátek a to jen když to dobře půjde, bohužel, tím jak není Vašek doma, tak se to prostě nestíhá tak rychle :confounded: ALe pevně doufám, že to tady vydrží :unamused:

Něčím mu to natírej, ten nos :wink:
26. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Týýýýýýýýýýýýýýýýýýý woe, to je maso, ta vaše rekonstrukce :astonished: , myslela jsem, že to vrchní okno zůstane a bude k tomu přistavovat.
Tady od rána chčije a chčije a chčije :angry: :angry: :angry: . A my byly v tomu hnusu nakoupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
26. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Mic, korunky se hodí, to je super :dizzy_face: .

Leni, doufám, že na ORL dopadneš dobře, držím pěsti :wink: .

Mak, stejnak se na ten film těším :dizzy_face: .

Kdepak je Luca a Janča? I Jiťa se tady dlouho neukázala....
26. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Nene, musí se to srovnat do roviny a znova se udělá celej věnec a patro se postaví v novém. Jako kdybys to viděla, ty zdi jsou jak z papíru, oboucháš omítku a rozebíráš to rukama, jsem včera rozebrala celou jednu zeď úplně bez problému :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Prostě je to na spadnutí, nejvís asi fakt drží ta omítka, takže všechno v novém :wink: Zdít to půjde rychle :wink:

Mě sere že prší, odpoledne by se dalo dělat, ale takto? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jo, tak film byl fajn, líbilo se mi to a nelituju, že jsme šli, jen jednička je mnohem hezčí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak to budete mít super, že to budete mít vše v novým :wink: . Rozhodně je to lepší takto udělat, než aby se vám to za pár let začalo rozpadat :unamused: . Počasí je hnus, čekala jsem dnes sluníčko tak jako včera :frowning2: .
26. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Hele, co mi bliklo na první straně na MMB, myslíte, že je to dobrá cena? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27787240&tab=1
26. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Dole se to jenom opraví, obouchají se zdi až na cihlu a udělá se nová komplet omítka, to prej vydrží, jak je barák po kupě, takže v podstatě nový bude všechno :wink: Jen ty penízky se jaksi furt kutálí :confounded:
26. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Mam doma na ten noc Borozan ale nevím, zda je i pro děti , ale je ohromnej ........ Janiiiiiiii kde jsi ... může Miky Borozan?

Marky , je to na prd to počasí ........ doufám že se to uklidní

My včera uklidili to dřevo za 1min. 12:00.

Musím dneska čučnput na ten kufírek....

Jíťa mi psala včera do IP, jak se máme a co děláme ... s etaky divím, že nenapsala i sem .......Jity ..dostaneš na prdel.
26. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Marky, já si myslím, že je to super cena :dizzy_face: .
26. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Jo Mic, vidíš to, ani jsem ti nenapsala, že jsem ho vw Svitavách neviděla, ten kufřík, ale v tom hračkářství jsem nebyla.

Mak, o kutálení peněz škoda mluvit, že Mic :unamused: .
26. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Já furt řeším jestli prodat x-ko, nebo ne. Jestli se mi jednou, až bude mímo, bude ještě líbit :unamused: Ale zase teď nechci vyhazovat prachy, když to není potřeba, kočár je super. Musela bych pak dokoupit korbičku. Řeším to hlavně proto, že švagrové prej doma "zavazí" a já ho bohužel nemám kam momentálně dát :confounded:
26. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Mic hoď mi sem prosimtě názvy těch stránek, kde ještě prodáváš, dík :wink:
26. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
www.nasemimi.cz ............... ww.e-mimi.cz .............. www.kocarky.as ............ a kočár dáám i ne izer expres . takže to víjde v jejich novinách.
Cena je super .................. Maky .. počlky a je důvod kupovat kočár :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ........... přiznej barvu
26. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
no nic valím do BK .... připojím se tam .... pááááááááá za chvílu :grinning:
26. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Voe, kdyby si četla, co jsem psala předtím tak to pochopíš :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Mak a to bys šla s cenou dolů, hlavně abys ho prodala? Já se toho našeho taky nemůžu zbavit :angry: .
Hele ženy, když je tak hnusně, co udělat nějakej sraz? Co? Ttřeba ve čtvrtek? :confused: :confused: U Kafků? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele taky jsem přemýšlela nad srazem, ale ve čtvrtek máme plavčo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky bych vás moc chtěla vidět, ale nechce se mi nic chystat :sweat_smile: :pensive: .
26. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Su jakási utahaná, že fakt nemám sílu nic chystat ani pořádně uklízet :pensive: .
A zase je mi trapný vás pozvat a nemět nic nachystanýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
26. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Já právě nevím :unamused: Jenže co s ním? Teď ho prostě nemám kam dát, jedině ho odvést do Lipasu, pak ho prodat. Fakt nevím :unamused: Nechci jít s cenou dolů, stál dost peněz a nic mu není, je jako novej, takže ho nechci prodat za každuo cenu :unamused: Právě ho chci zkusit dát i někam jinam na web, třeba se chytne, třeba ne. Pak si ho nechám.
To Casuelko jsem sem dávala jen proto, že mi to vyjelo na první stránce MMB a zaujala mě ta cena, tak jsem se ptala, protože netuším, kolik takovej kočár stojí :wink:
26. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Jako můžem být i u nás, ale ... víte jak to tu teď je, takže by záleželo na vás, klidně vás sem pozvu :wink: :wink: :wink:
26. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Nám právě ten náš karhan taky zavazí :unamused: , je furt v garáži :confounded: . Já jsem s ním byla spokojená, jen mě na něm vadí, že na něj nejde dát autosedačka a sporťák nejde dát proti směru jízdy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Mak, u nás taky můžem být, ale jedině, že byste u nás uvařili :grinning: .
26. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
A co kdybysme to nechaly na pátek? To se třeba snad už dokopu něco udělat :sweat_smile: .
26. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.