• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já ho klidně dám do garáže, akorát tam ještě trošku prší :grinning: :grinning: :grinning:

V pátek bude Vašek brzy doma, tak to se mi nikam nechce. Tak jedině ve čvrtek a já něco uvařím a upeču? :confused: :confused: :confused: :confused: U vás se to ohřeje? Seš si jistá?
26. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak volal taťka, že s Tobim právě vyrazili z Lipasu, tak kolem půl 2 tady budou :wink:
26. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Čeho jsem si jistá? :confused: Že se to ohřeje? :grinning:
Z plavča přijedem tak kolem 11. hod., tak potom můžete najet.
26. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jo, tak ty seš ještě bez dítěte?! Se někdo má. Ale Nellda už usnula, tak mám taky chvilku pohov. :wink:
26. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ne, spíš s tím, že tam z toho děti neudělají kůlničku, jestli nebude pršet, mohli bychom se jít projít :wink:
26. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Já něco snad uklohním na ten oběd, ale vůbec nemám inspiraci, co. :unamused:
Jo, to je dobrý, teď nad tím přemýšlím, zatím se domlouváme my 2, ale co holky? Snad taky budou moct. :wink:
26. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Však nás tady bude dost, abysme je uuhlídaly, ne? :wink:
Budu se snažit odstranit vše z Míšova dosahu :grinning: .
26. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Holek se nebudem ptát, prostě přijedou a hotovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ok, tak jak chceš :wink: hele a co udělat rajskou? :wink: Já sjem ji tento týden měla v plánu a Micina tě bude na rukách nosit. A já něco upeču, co ty na to? Aby jsi toho neměla moc, když jsi teď tak unavená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Hele, rajda je moc pracná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No, ještě popřemýšlím :wink:.
26. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Hoj ženy hož jsem tu ráno, ráno jsme si s Kubem hráli a pak nás vytáhla kamoška ven, to ještě nepršelo a tak dlouho jsme prndali až jsem byl durch mokrát a byli jsme venku skoro do dvanácti.
Kubík teď papal, celou dobu spal, tak jsem zvědavá co bude dělat teď..

Jinak táty máme doma, že nemohli makat venku protože prší, tak je poslali dom...tento týden dělá v Boskovicích tak to bude, super, aspoň teď můžu zalehnout a odpočívat, ona se mi nějak za rýma zarazila a bolí mě z toho hlava :pensive: :pensive:

Tento týden asi zítra pokud seženu auti, musím zajet s Kubem na kontrolu do Brna a v pátek nás čeká kontrola v 10.ti měsících....

Marky pokud potřebuješ, tak ti ten kočár uskladním na půdu už tam mám takhle 3 kočáry...taky bych je měla na fotit a prodat...je tam hluboký a golfky po ségře....

Chudák Kubík mírně promokl, já není ta slída po celým kočáře, tak ne že by nám protekla bouda, ale to co má za hlavou když úplně leží, takže měl mokrou i bundu, taky chodit dvě hodiny v dešti, na to ten kočár není asi dělaný, takže jak pojedem do Boskovic, tak v Babycentru koupím tu celou pláštěnku, jen ji musím vyzkoušet na kočár..aby nám byla dělají dvě verze...

S tím čtrvtkem je mi to jedno...klidně dovezu něco upečenýho předem říkam od mamky....hlavně aby to tam děti zuzce nezbourali,a jsem pro pokud bude pěkně se jít projít, protože náš rarach nevydrží být celý den doma, je zvyklý být dlouho na čerstvém vzduchu....
26. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Pracná?????? Jestli chceš, tak ju uvařím a ty upečeš něco dobrýho jo? :wink:
26. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj Luci, tak šup inhalovat, ať ti to povolí, protože to je pak nebezpečný :confounded: Nebo si lehni do horké vany, nejlépe do ní nalít něco eukalyptovýho a tam se pořádně nahřát, s hlavou pod vodou :grinning: ne, to byl vtip :grinning:
26. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mak, jak chceš :slight_smile: , jestli se s ní chceš patlat :wink: . Já teda něco upeču :wink: .

Luc, to je rozum - seš málo nachlazená, že stojíš na dešti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
26. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Zuzi mě to příjde jako rychlovka, to nakydám do hrnca a nechám to vařit, tož co je natom za patlačku? :wink: A jaký k tomu chcete maso? Mám udělat mletý kuličky? :confused: A knedlík? :confused: :confused:
26. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Vám musím napsat, jak Nellda dneska perlila :grinning: . Byly jsme nahoře a Nellda, že chce čurat, tak jí říkám, ať jde na záchod, že tam má nočňajz. Nešla tam, pak jsme šli dolů, hrála si a začala ječet, že chce čůrat a už si čůrla do gatí :angry: :confounded: . Tak jsem jí pak říkala, že je ostuda a ona mi řekla, že není ostuda, že je Kafková :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
26. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Chytrá, berunka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
No já právě na tom nemám ráda to dochucování a nervování se, jestli se mi to vůbec povede :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
S masem je mi to šumák a s přílohou taky, klidně koupím/udělám já. :wink:
26. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ok, počkám jak se vyjádří ostatní holky, s čím to chcou a ve středu to uvařím :wink: Mě to zase nevadí, rajskou miluju :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky koukali jste na tohle :confused: :confused: :confused: já jen aby jsme se v zimě vůbec k té chatě dostali a kde jsou ty zaparkovaný auta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to ještě bude zajímavý...za dva měsíce a dva dny máme odjeeeeeeeeeeeeeeezd..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.chatauchlapa.10jo.cz/fotogalerie/category/2-chata-v-zim
26. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jojo, Luci, viděla jsem to, sama jsem na to zvědavá :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
26. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky dneska jsem se bavila s kamoškama a ty mi trvdily, že od příštího roku půjde dolů jen porodný a PPM nevíte někdo jak to je?? přece by neschválili jen část toho balíčku...na netu to nikde není...
26. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
26. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jo Luci, půjde dolů jen mateřská, rodičák se nemění, Micina sem hodila tenkrát starej článek, jsem se potom ještě pídila, bo se mi to nezdálo a dle toho novýho zákona půjde dolů jen mateřská :wink:

Holky koukám na ty pokoje a je načase se nějak domluvit na tom ubytku. Já jsem furt za to, že my bychom chtěli ten dvoulůžák, je dole ve společenské místnosti a máme v podstatě jedno z větších dětí, který už se tolik nebudí a nebude mu ten randál tak vadit :wink: :wink: No a pak je otázka, kdo bude po dvou. Ty pokoje nejsou největší, tudíž se tam asi dvě postýlky nevejdou, navrhovala bych tam dát jedno větší a jedno menší dítko, s tím, že to větší (třeba Krejculínovi) budou spát na jedné společné posteli a pak jedni s postýlkou pro prcka (Zuz nebo Lucka). Ale to je jen návrh. Tak to promyslete, protože to asi nebude nejjednodušší :wink:
26. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
taky jsem teď nad tím přemýšlela, jak se rozhodíme, jak říkám nám je to jedno, jen se Ti spolubydlící musí smířit s tím, že se Kuba občas v noci budí, nevím jak to bude v jiném prostředí viz Mikulov první noc a za druhé, že Tom občas chrápe hlavně když má popito, jinak může Kuba spát i mezi námi, protože se mi nezdá že do těch 4lůžáků dáme někam cestovní postýlku, moc se mi to nezdá...

Jo a v lednu už by se mělo hleda ubytko na příští rok,ale to asi nikam nepojedem, páč většina možná bude těhu nebo v práci nebo kde to vlastně všechny budeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahojda babuchy,

k těm horám-David taky mega chrápe..asi jako většina chlapů....,takže se přifaříme k těm,co chrápou taky :grinning: ..hele a když pojedu s malym sama,tak si vezmu od ségry nafukovací postel a budeme chrupkat dole v té společenské místnosti.Spát ho dám třeba k Tobimu a jak to zabalíme,tak si ho přenesu k sobě..no problemo!i kdyby jsme jeli komplet rodina,tak by mě to tak nevadilo.neřešte to,4 pokoje jsou a já jsem smířená s tímto :wink: .

K tomu čtvrtku-netuším,co se bude dít.....vypadá to,že budu muset do oběda naklusat do práce :pensive: ...Jinak mě moc mrzí,že se vždycky někam přisomrujeme :pensive:..taky bych chtěla vás pozvat k nám,ale nemám kdy něco nachystat :pensive:..Leda,že bych vás pozvala na meníčko :grinning:.Nějakej salát zvládnu

te´d čekám,až dorazí jeden pán,co mě pomáhá s uzávěrkou,už by měl být tady....

Už jet u.tak pááá
26. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Buďte v klidu, Vašek chrápe taky, hlavně když má popito, takže je to asi jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Tak už nám krapet zateklo v kuchyni, je to tak 5*5cm, flek, asi to tam někudy teče, ty voe, já ten měsíc bez střechy nepřežiju :pensive:
26. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Hojky tak jsem vzhůru, kluci mě nechali prospat,ale cítím se jak přejatá parním válcem...

Marky co jsi potřebovala?? snad to bude ok ani nevím jak je venku, myslím že pořád prší že??
26. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
Holky je tohle dobrá nabíka za libru?? já se v tom nějak nevyznám...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25361174&tab=0
26. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Luci to je super nabídka, tak nízkou jsem ještě neviděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.