• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No mě se tam líbí ten set co má Micina ta čepice s šálou a pak ta chlupatka ale tu už mají vyprodanou :pensive: :pensive: :pensive:
Tady se dá sehnat ale je o dost dražší... :pensive: :pensive: tam ji mají za 374,- a tady tak od 430,- a výš, záleží jestli by se paní podařilo ji sehnat a nebo ji mají vyprodanou po celým UK..a taky jsem našla 4Pack triček za dobrou cenu, tak uvidíme..
26. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak já ve čtvrtek určo nemůžu ... nechcte to nechat na příští týden .. chtěla bych vás vidět.
26. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Zase mi blbne klávesnice , budem muset asi fakt koupit novou.
26. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Mak , jsem na tebe myslela ......... to je chcanec jak na schvál, že :pensive:
26. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Zduř ženy a já zrovna ve čtvrtek můžu,ale musela bych dofrčet busem...bo auto prostě furt není...ale příští týden nevím jak budu mít odpolední a určo nemůžu 2.11. to vím na beton a k rajdě prosím těstoviny...díky a klidně bez masa, bo to je mi buřt, jestli k tomu mám koule, nebo hovězí nebo nic...
ty jo Maky to casuelko co jsi házela ten odkaz, je snad až podezdřele levný, kdyby mi dítko klepalo na buben, tak bych do toho asi šla, a je mooooc krásný...no tak já si počkám, třeba za pět let až budu mít děti budou kočárky jezdit samy :grinning: :grinning:
Zuz, ale malá je fakt cyhtrá, beruška jedna :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Jo Maky, taky jsem na tebe myslela, když jsme jeli odpoledne z práce a chcalo jako prase...tak snad to bude v pohodě...
26. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
26. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
a co srazík ve středu nebo v pátek, když to mermmocí chcete tento týden?
26. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
v pátek nemůžu vůbec, máme inventuru, ve středu je sice volno, ale dneska jsem se chtěla nasomrovat k Matesovi do auta, jede ráno na Slovensko, ale pokud bych nejela tak klidně může být srazík, řekla bych vám, že u nás, ale nevím kdy Mates dojede a jak ho znám, tak po cestě bude chtít zalézt do postele, ale já nemám auto a nevím jak ke komu pojedou busy...do Bozaka si myslím, že bez problémů, že bych jela s Marky.... :sweat_smile: ale zatím fakt nic neslibuju, ale pátek bohužel...to budu v práci až do večera :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Mě je to celkem jedno,ve středu jsem teda měla v plánu jet s mamkou na hřbitov bo Tom jede na jeden z posledních zápasů a v pátek nic nemám, jen ráno vlítnu k Dr. na to kontrolu ale to je otázka chvilky...
26. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Holky já jsem teď dělala kaskadéra, začalo nám týct do jednoho pokoje, tak jsem lezla na střechu omrknout to tam, jak to asi vypadá a přesně nad tcháníkovou ložnicí byl lavor jako prace, nejprve jsem se to pokoušela vylít, ale bylo to těžký jako prase, tak jsem to vzdala, vzala kýbl a lila to ze střechy po kýblech, pak to už šlo vylít, no snad už nebude pršet. Zítra příjdou kluci a snad to dobourají a jako bude plachta narovno, tak už by to být problém neměl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale lezla jsem tam v botaskách a ponožkách, stála v té studené vodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: normálně polní podmínky tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
jo aha, taky bych měla objet hřbitovy...to zase bude...já to tak nesnáším :frowning2: a Martina dostat na hřbitov je nadlidský úkon, ale aspoň to spojíme s návštěvou babičky....dlouho jsme ji neviděli, je od toho vytopení baráku pořád u tety, tak zajedeme tam....
26. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
Klidně to posunem, jak chcete, to byl návrh, že furt chcčije a mě to doma z boboušem moc nebaví a příští týden je daleko :confounded: nebo to uděláme tento i příští a ten další taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pátek jsem psala, že taky nemůžu, to je pasé a středa určo taky, bo Leňa bude doma s rodinou, Sláva taky bude určo doma, takže to nehrozí :unamused: Buď čtvrtek nebo příští týden :wink:
26. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Ty j, Mak ... fakt ti nezávidím ............... nechtěla bych bejt v tvé kůži.

My na hřbytov jedem v nedulu.

Holky tak co ta středa ........ tto může Jaňouch celej den.
26. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
booože, to je děsný, hele Marky a nebylo lepší to srovnat komplet a bydlet ve stanu :grinning: to jsem říakal, že uděláme tady :grinning:
ale stejně to musí být mazec...já jenom doufám, že zítra už takhle chcandit nebude
26. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Tak to nechme na příští týden třeba na úterý .......... klidně můžem bejt i u nás .......
26. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Jani asi bylo, ale bohužel, nevím kde bychom bydleli, už tak ty krámy máme všude, další haldu u Lucky a další věci jsme prostě vyhodili, protože to by asi nešlo :unamused:
Mic zvládla by si to :wink: musela :wink:

Já nevím co bude příští týden, protože pokud se tu bude dělat, asi pojedem na celej týden do Lipasu, ale to je jen předběžně :wink: a co máš ve čtvrtek Micino? :confused: :confused: :confused: Přijedeš později no :wink:
26. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Mic, proč nemůžeš ve čtvrtek?
26. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
Vždyť jsem psala, že Mikeš jede k babi, že budu celej den makat .
26. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Já se mrknu v práci, ale vím, že příští týden mám odpolední v pátek, tak snad v týdnu mít nebudu, ale kdyby jste jely k Mic, tak by pro mě asi zase musel někdo dojet, nebo bych musela jet tím busem, jinak se nemám jak dostat a můžu až v půl čtvrté....
26. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Mak, opatrně, prosím tě :fearful: .

My jsme byli se Slávou na večeři, Nelldu jsme dali tchánovcům, ale byl to fofr - ta véča a pochutnali jsme si tak na 60% :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Ve středu se mi to taky spíš nehodí, Sláva asi půjde do práce, ale jen na chvilku - teda doufám.
26. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
26. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Mic, už si to nepamatuju, žes to psala. A nechceš makat ve středu, radši? :sweat_smile:
26. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Já bych taky řekla, že jsi Mic nic nepsala o tom čtvrtku :confused: :confused: :confused: A co budeš dělat? :confused: :confused: :confused:
26. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Mikeš se nemá jak dostat do BK ......... ve čtvrtek tam má Mirek cestu ........ a jede ta zítra tak nechciaby ta byl 2 dny po sobě.
26. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Micouši, nechceš to ještě nějak vykoumat, abyste mohli s Mišišem ve čtvrtek přijet??? Prosíííííím :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Tak jak teda ženy? :confused: :confused: :confused: :confused:
26. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Jako na barák je tplik práce.... že mi příjde nevhodná otázka co budu dělat ...........ok ...... tak chci zaít sškrabávat maltu z oken ... ydhnout je s toho největšího hnusu ... vodlepit folie, vyčistt .-.... všechno vymíst a další a alší práce
26. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Hele mě je to jedno, jenom se nějak domluvte, já teda nemůžu tento pátek a ani ten příští, nemůžu v pondělí...jinak by to snad neměl být problém....
26. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
tak to udělejte bezemně
26. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.