• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
A proč ti to nepíchnou?
26. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Mak .... mě by zas bylo líto kuli Miešovi, že by nebyl z dětma, je mezi nema spokojenej. Tak ho nechci o to připravit.
26. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Leni ..... taky nevím .... buď u Zuz , nebo u nás. :grinning:
26. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Protože není potřeba.....ten bordel tam nemám,mám tam jen zánět v celym uchu včetně kosti nebo chrupavky bo co tam je.. :confounded:
26. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Takže čtvrtek a kde teda? V oplatkách?? A kdo mě vezme zpátky :sweat_smile: stačí do Bozaka a nebo Mic do Letovek,ale musím zjistit busáky....abych se dostala domů....
26. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Bobiny,jdu hajat,jsem k.o.,zítra zase do fachy,jdu na 7,tak aspoň něco....Se milionkrát vzbudím bolestí,tak se stejně houby vyspím :frowning2: ...Tak zítra nakouknu v práci,pokud půjde net :angry:,jinak pak doma .Tak pá a dobrou noc
26. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Jani do Letovek není problém, pokud to nebude u nás :grinning:
26. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
tak já se mrknu jak mi jedou spoje a vy se domluvte kam mám dojet...já jdu na to prádlo a když se neozvu,tak mě mrsklo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Leni ...dobrou
26. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Ty jo ........ to já jako ve čtvrtek skončím z dietou :sweat_smile: :grinning:
26. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Tak u nás? :wink:

Leni, zkus ten netřesk, fakt to pomáhá :slight_smile: . Už jsem to psala včera! :zipper_mouth:
26. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak já to musím nějak vykoumat bo ve čtvrtek jsem chtěla jet do toho Brna na tu kontrolu s malým... :pensive: :pensive:

pochybuji že do zítřka seženu auto, abych tam mohla jet...a mít čtvrtek volno...no nějak to namyslím a nebojednou vynechám, stejně nejsem ok, jsem pořád unavená potřebovala bych něco naspat ale nějak mi to nejde, tak abych Vás náhodou nenakazila...
26. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Já taky doufám, že bude Miky do tvrtka ok ..... už je to tejden.

Miky užž šel spinka t....právě teda te´d :sweat_smile: .......... mám takovou chuť na něco sladkého.
26. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Holky a co mám v ten čtvrtek přivíst? .................... ???
26. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
kde jako jste???
26. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Zítra budu celej den žehlit ...mám zde prádla na 4 prdele ......ale aspoň se podívám při tom na nějakej pěknej los filmos.
26. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
halooooooooooo ... kde jstéééééééééé ......... Makel , slez s té střechy, už tu vodu nevylejvej .......
26. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
Nazdar :rolling_eyes: , vidíte kolik je hodin?! A to už jsem vzhůru víc jak půl hodiny :confounded: .
27. říj 2009 v 05:00  • Odpověz
Nellda už je vzhůru od 5.30 :rolling_eyes: , nám ta změna časy fakt prospěla :angry: :angry: :angry: :angry: .
27. říj 2009 v 05:49  • Odpověz
Nellda už je po snídani a kouká na Jetix :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Sláva se chysá do práce, snad dneska už nebude pršet.
27. říj 2009 v 06:37  • Odpověz
Dobré ráno, já dneska nemohla spát, spát jsem šla asi kolem deváté a vstávala v 5.45 a nemohla jsem usnout, hrůza...jsem jak praštěná palicí...
takže ve čtvrtek v Oplatkách, tak já si zjistím nějaký bus a pak mi taky musíte říct,jak se od busu dostanu k Zuzce...abych tam někde hodinu nebloudila...
27. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Aha a už jsem i zjistila, že budu muset z Opatek do Boskovic, bo z Letovic mi bus nejede, takže kdyby měla Marky volno v autě a vzala mě s sebou, ale taky záleží v kolik pojede, bo mě bus jede v 19.43 a pak až před devátou...a to bych domů dojela dost pozdě....
27. říj 2009 v 07:52  • Odpověz
Zduř buřt lékárníková.
Včera jak jsme vyzvedávali Nelldu u tchánovců, tak se tchýně ptala, kdy zas Nellda přijde. Zrovna včera jsem říkala Slávovi, že tchánovci by furt chtěli Nellinku, ale nikdy nezavolají, abysme jim ju dali. Tak jak se tchýně včera zeptala, tak Sláva jí říkal, že stačí si říct, už jsme jim to říkali 100x. Pak tchyně navrhla, jestli k nim půjde v pátek spat. :wink: Takže jestli to klapne, tak to bude fajn :dizzy_face: . Na to Sláva reagoval, jestli si zajedem do toho Brna na ty Bobule :wink: , tak hovidíme, jak to dopadne. :wink:
27. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Dneska jsem nabitá energií, ale abych něco chystala na čtvrtek, to je moooooc brzo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Zduř ženy,

vypadá to na pěkný den :wink: :wink: :wink:

Mě blbnul včera net, prostě mi to večer už vypadlo a tím to haslo, už jsem se sem nedostala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Zuz, to je pohoda, Nellda u tchánovců :wink: :wink: :wink:

Mic, chápu, že by ti to bylo líto, ale rpojednou by se nic nestalo, kdyby tam s náma Mikeš nebyl :wink: Ale jelikož jsi to už odvolala, tak je to zbytečný, ale aby nebyl Mirek naštvanej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani já tě vezmu kam jen budeš chtít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Teď volal Vašek, zítra nám přivezou vazbu, tak jsem teda hrozně zvědavá, kam ju jako dáme :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Nu což, snad se to tu uklidí :grinning: :grinning: samo :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Mak, však ju můžete šupnout do garáže, ne? Nebo ju máte už plnou? :grinning:
27. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Začínají se mi zavírat oči :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: . Zvládla jsem už vyprat :grinning: :sunglasses: , taky jsem přiložila, utřela prach dole na dveřích, jídlo máme, ven se mi nechce, tak to nějak proflákáme do té 11. hodiny, co se Nellda nají a pak pošupe spat a já to možná zalomím s ní. :wink:
27. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Tam je mega bordel, ještě jsou tam palety s cihlama, maltou a cementem a jsou tam i vzpěry na strop a takový pikačoviny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

To víš no :grinning:
27. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
No jo stavba, taky jsme měli bordel všude. A to bude u toho Vašek - jak se to bude skládat, nebo ti řekl, někam to dejte?
27. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.