• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Dobré ranko,

tak už jsme po snídani nádobí umyto a ještě dát do pračky a jdeme ven..

Holky co myslíte je na tuhle čepičku už pozdě nebo ji na podzim ještě užijeme nebo už bude jen zima na zimní??

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=417879

Jsem ji chtěla koupit už dříve ale všude ji měli draho a toto je celkem přijatelná cena, i když by mohla být levnější.. :grinning:
27. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Luci, nevím, jestli ta čepka je jednoduchá nebo dvojitá - kdyby byla dvojítá, tak by se dala nosit i kdyby bylo teplotně kolem 0°C, ale kdyby byla jednoduchá, tak bych řekla tak maxc. kolem 10°C. :wink:
27. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Vašek určitě nebude, je celej týden pryč, to těžko Anežko :wink: musí se odpoledne uklidit garáž, aby se to tam vlezlo :wink:

Luci netuším, ale pěkný čepice maj na 17ce, nahoře v patře, tak tam jukni :wink:
27. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Asi to nechám jak říká Makel už jsem se tam byla dívat, ale raději bych ji Kubovi zkusila škoda jen že jsou v prvním patře když jsem tam sama tak se tam nedostanu...tak my valíme ven...papa
27. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Já taky nerada kupuju čepky bez zkoušení - Nellda má asi divnou hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

A kdopak bude uklízet garáž??? :grinning:
27. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
odpolko mám domluvený dva brigádníky :wink: :wink: :wink: :wink: tu paletu bych asi neodnesla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Luci tak musíš vzít Kubíka nahoru a kořáerek nechat dole v tom vchodě, tak jsem to vždycky dělala já :wink:
27. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Tak to máš dobrý, můžeš jen organizovat :wink: .

Nellda furt prudí a dělá tady akorát bordel :rolling_eyes: .
27. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
No jo, tak lepší by to bylo, kdybychom si to udělali sami, ale to jaksi bez Vaška nejde a sama s Tobišem toho moc neudělám :unamused:
27. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Hoj, tak Marky kam si teda ještě ve čtvrtek vyrazíme? :grinning: když mě vezmeš, kam budu chtít...mě to stačí do Bozaka na bus :wink:
27. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Jani kamkoli budeš chtít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Zdarec,

jsem doma,do práce jsem se svezla s tatíkem na půl 7,bo jsem nemohla taky spát :rolling_eyes: .ALe teda ve ČT tam musím na dopoledne :rolling_eyes: .

Jani,jak to,že nic nejede z Letovic?? :confused: ..jezdí tu IDS každou chvilu!!!!!

Děcka,mě se nechce tak nic dělat!!!Zajedu pro Davídka do školky a pak se musíme poflakovat doma,bo přijedou zapojit plyn bo co...

Ještě musím vyvtvořit něco na oběd,ale nevím co...mám tu králíka,co mě včera chýně dovezla,ale nevím,co z něho...majdy jsme přejezeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Leni tak králoša jenom upeč, na kmíně :wink: s br.kaší :wink:
27. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak jsme zpátky z vycházky, Kubík ještě spí, tak jsem pověsila prádlo...venku je tááááááák krásně...svítí tu oskar...

My máme k obídku gulášek a rohlíček. :wink: :wink:
27. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Leni do Letovek od vás jede,a le do Kunštátu jede poslední přímý autobus kolem půl šesté, nebo tak nějak, pak bych musela z Letovek do Bozaka a do Kunštátu což je praštěný, takže je pro mě lepší jet rovnou z Boskovic....

Makel, tak já si něco naplánuju :grinning:
27. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky Babuchy.

Tak odrána doma něco šomtám ... jsem si šla uvařit obídos tak jdu na skok za váma. Normálně mě bolí uplně celje člověk... s tho skládání toho dřeva, jak nejsem zviklá ..... hlavně nohy ale brutálně .. s edivím, že mě to nezačalo ž včera, ale až dneska.

Taky mě bolí pupík, jelikož včetra přijelo los tetos :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mak .... néé Mirek naštvanej nebude, je taky rád, když může bejt Miky z dětma a on pokud není z vašima, tak je samotinkej, proto by mi bylo bez něj líto jet.
27. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jo a v kolik ten čtvrtek? ... Zuzka má to plavčo ?
27. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Holky mám tiky v oku ... nevíte z čeho to je ... už asi 3 den ... že bych byla nějaká labilní? ..... je to pěkně hnusný ... poraďte
27. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Mic, tiky mě většinou přejdou samy od sebe :grinning: . Ale je to nepříjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Hm, dala bych si gulášek :dizzy_face: .

Já počítám, že přijedu kulem 11. hodiny, takže kolem 11.30 už byste mohly být tu.
27. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Já budu s toho celá vytikaná ...

dala jsem si oběd a je mi po něm zle .... ani jsem ho nedojedla, ještě ho teda koušu .... fuj tajxl ... už mě ty blafi serou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

jo aten stůl vě finále stál 6100,- ... no mazec ....už je objednanej .... teď b ymě zajímalo, na čem u toho stolu ještě budenm sedět.

Na Mimáču paní prodává 6 židlí a zatím by uplně stačily ... jenže je z Prahy ... nepojedete někdo do Prahy?
27. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jo a co mám koupit ..... chlebíčky, nebo zákusky ...doma nic nemáme, tak to budu muset koupit cestou kdo Oplatek.
27. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Luci ... tu čepku má Miky s tou opindou ... je teploučká, ale na úplnou zimu teda to nevím. ... Miky ju nosí teď.
27. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mic, nic nekupuj :wink: , a cos měla dobrýho na oběd? Že je ti z toho zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Hoď odkaz na stůl :wink: .
27. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Zuzi ... já nevím, kde ten stůl hledat ... já věděla , že v té prodejně ho zařídím, ale odkud si to nechávaj vozit ... to nevíím. .... ale je to 120tka kulatej stůl a noha je uprostřed.

Dneska jsem měla 2 vaja, sýr a mrkev ............ a nějak mi to nesedlo.
27. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Já bych taky něco koupila ale asi to nestihnu, i když vlastně jo, teď mě napadlo, že než pokvačím na busa, tak budu muset do obchodu, tak něco dovezu...ale nevím co... :grinning: ale hlavně něco dětičkám...když matky drží diety :grinning:
27. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jani .... dietu držím jen já ...ale vypadá to, že bude ve čtvrtek ukončena.

Jani .. ty náhodou nevíš zda je něco na ty tiky,
27. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Já ti dám, matky drží diety :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Aháááá, kulatej.

Holky, asi některá nechcete venkovní kulatej plastovej zelenej stůl - je to stejnej jak mám Mic bílej, tak my máme zelenej. Letos nám stál jenom venku, vůbec jsme ho nepoužívali, za symbolickou cenu :wink: .
27. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Mic já tu čepku právě myslela na teĎ jako jestli to má ještě cenu brát když už za chvilku třeba bude zima..abychom ji neměli tak na 3 týdny...no juknu co mají v Boskovicích...

Jinak nevím jak se dopravím, protože kamoška čtvrtek i pátek potřebuje auto...takže to Brno asi nechám na příští týden a k Dr. do Boskovic nechám třeba na úterý...
27. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak jsem šupla králíka do trouby,ytvřila jsme nějakou marinádu dle fantazie,tak jsem zvědavá,co z toho vyleze :slight_smile: .K tomu udělám brambory v troubě a nějakou zeleninku.

Co mám vzít já??? :frowning2: ...Mám udělat aspoň salát??Nebo buchtu???Nějak si to rozdělíme,příjde mě blby,aby všchno chystala Zuzka a nakupovala :pensive: .
27. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Leni, rajdu dělá Makouš :wink: :dizzy_face: . Stejnak nespíš dorazíte odpo, tak si dáte rajdu až odpo :wink: .
Snad se zítra dokopu k nějaké té buchtě (ale co bych pro vás neudělala :dizzy_face: ) a na véču taky něco nachystám :sunglasses: .
27. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.