• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zuzka nevaří ... vždyť to tu psala .. já prostě dovezu chlebíčky a basta ... buchty si někdo rozeberte a jídlo taky .... udělalal bych třeba ten těstovinovej salát ... jenže jezdit kuli tomu do Letovic se mi nechce. .....

No nic ... jdu žehlit mám toho n a3 prdele
27. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
V neděli jsem neviděla sjůprstár, zas jsem u ní vytuhla :sweat_smile: , tak jsem před chvilkou viděla na youtube Martina Chodúra a to je byl za zážitek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , je to borec :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
27. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Micouši, nic nekupuj sakriš! :angry: Nebo bude buchec :angry: . Bochtec hodělám a nějaký surprajz též, hlady nebudete. :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
to co je surprajz :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ty voe, jak to čtete, Micino, Leňouchu!!!!! Včera jsme psali, že já uvařím oběd, rajskou s masem a vezmu knedlík a kdo bude chtít těstoviny, tak se uvaří u Zuzky. Buchtu Zuzka zařídí a na večeřu? Nevím, já klidně ještě něco ukuchtím, ale musíte mi říct co. A ty voe Micino, žádný chlebíčky ani zákusky nevoz, šetři voe :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Tak čekáme na odvoz..naložíme auti a frčíme směr Boskovice...jak říkám mamka buchtu uvaří...chcete zase tiramissu, že bych to v bozaku koupila myslím že nám chybí jen šlehačka pomazankový máslo ale teda nevím jak to motoráčkem potáhnu a ještě kočár s jídlem...pro Kuby... :grinning: :grinning: :pensive:
27. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Luci já tě tentokrát asi nevezmu, mám v kuchru zimní gumy a furt mi je nikdo nepřezul :angry: :angry: :angry: takže ti nemám kam dát kočár, bohužel, jedině, kdyby jsi jela bez Kubíka, ale to asi těžko, takže tentokrát bohužel :confounded:
27. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
To neva já bych kdyžtak jela motoráčkem, jen bych asi nezvla žádné to jídlo max. nějaké brambůrky či tak co dám v klidu pod kočár... :wink: :wink:
27. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jsem si odskočila na záchod ... pěkně mě to prohnallo ...ale už mi aspoň není zle. Tak jsem tu na čučendu a jdu pokračovat .........

Já vím, že jste něco takovího psali, ale je mi trapné přijet bez ničeho. :pensive:

Luci .. jakou buchtu ..to tiramisu??? ..... no to byl mazec ....ňamí
27. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Nebo to mám pojmout jako LUcka, Zuz? že bych přivezla všechno? :confused:
27. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Tak já si vezmu pytlík těstovin :grinning: jo ženy, hlavně se nějak domluvte s tím kdo mě odveze, abych já nejela autema Lucka se šinula s malým vlakem, to můžu jet do Skalice taky a nebo jestli pojede Lucka zpátky vláčkem, tak můžu s ní, bus mi stejně jede i ze Skalice..tak sa domluvte, ju??
Já půjdu před busem ještě do Alberta, takže co zapomenete koupit pište dovezu :slight_smile:
27. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
jo aha, on tu zase hodinu nikdo nebyl....
Luc dneska nemávej, jedu autem :grinning:
27. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Chjo, dneska se mi nechce domů...jedeme s našim kocourem na veterinu a nevím jestli od doktora nepůjdeme bez něho :pensive: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
27. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Jani já stejně Lucku nenaložím, mám narvanej kufr zimníma kolama, takže klidně můžeš jet se mnou, pokud ale chceš, můžeš jet i s Luckou, tak to záleží na tobě :wink: Pytlíček si vem :grinning: :grinning: :grinning:

Jani tak snad to dobře dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Takže Mirek zítra jede do práce, tím pádem jede Mikeš zase zítra do BK ... takl se to vyřešilo .....akorát to vypadá, že se na barák ani nedostanu .. nejsem schopná doma se dostat do zdárného konce a to jsem myslela, že dneska udělám i ty fotky ... jako protřídím a nachystám na vyvolání.
27. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Boženky, nic nevozte, jen Makouš doveze tu rajdu s masátkem a knedlíkem. O zbytek se postarám já, jasný????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nebojte, hlady nebudete. :grinning: Fakt nikdo nic nevozte krom Makové rajdy. :slight_smile:

Nejspíš Sláva bude zítra doma, jako že nepůjde do práce :dizzy_face: .
27. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Sory za roztažení stránky :grinning: .
27. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Ok, rajdu dovezu, musím zítra vyrazit nakoupit rajčátka a taky masenko, nebo že bych zneužila čerstvý hovězí, co máme doma od pátku? Z čerstvě zabitýho bejka? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hmmmmmmmmm, co vy na to? Co chcete, chcete mletý maso, na kuličky, upečený a nebo uvařený hovězí???? :confused: :confused: :confused: :confused:

Ok Zuz, akorát furt přemýšlím, jak vezmu ten hrnec s tou rajdou,aby se mi nevylila :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
jééééé já chci kuličky a těstoviny ............ ňamííí rajda

Chlapáci už jsou doma.
27. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Ok, udělám kuličky z mletýho :wink:
27. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=418509

Holky nechcete někdo toto hopsadlo? Podělily bychom se o poštu, chtěla bych ho pro Tobouše :wink:
27. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Mak, taky jsem chtěla to hopsadlo, ale viděla jsem ho u ťamanů, tak mám strach, že všechno bude z toho stejnýho matroše a obsahuje to nějaký srač.y :unamused: .

To je brutus, já už jsem osprchovaná, vyčištěný zuby a chystám se na kutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ještě jsem zvládla upíct kuřátko :dizzy_face: a musela jsem ho už ochutnat :sunglasses: .

Marky, hovězího by byla škoda - z toho si udělej nějakej bifteček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
27. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Ty jdeš spát? Jsi blázen? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

ZUzi paní píše, že má i certifikát, tak snad by to nemělo být nějaký humusoidní :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Já tu mám nachystaný brambory a chci zkusit jeden recept z MMB, ale jaksi ho teď nemůžu najít, tak to asi udělám podle sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
27. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Nejsem blázen :grinning: , co taky chceš, když jsem vstávala v 4.30 :rolling_eyes: . Debilný posun času :angry: :angry: :angry: .
Co chceš zkoušet za recepis??? A co vazba? Je v garáži?

Tak snad to skákadlo bude ok, Nelldě jsme k narozkám koupili balon, ale je na ňu ještě velkej, tak leží ve velkým pokojíku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Jééé, tak to určitě bude mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Miluju brambory z trouby :dizzy_face: .
Já zítra jen uvařím jasmínovou rýži a hotovo. :wink:
27. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Doufám, že zítra nebude chcandit, Sláva potřebuje navozit nějaký dřevo, musíme aspoň trochu dát do kupy zahradu - jabka a pak chcu zajet nakoupit, nejspíš do Svitav, abych měla pro vás na čtvrtek :slight_smile: . A pak ještě upeču bochtec, nachystám na véču na čtvrtek a nějakou mňamku :slight_smile: .
27. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak jen vcuku letu valím na žůžovku...malý už je nakrmený, táta ho uspává...to je veget když je doma :dizzy_face: :dizzy_face:

Za chvilku si dáme vínko a oslavíme ten zítřejší svátek :grinning: :grinning: :grinning:

Mic jakou velikost jsi objednávala Mikymu tu soupravu čepice se šálou??

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25361174&tab=1
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngerboys/35/5#reviews

Kubikovi bych objednala velikost 1-2 ta 6-12 by nám asi byla malá, si teď nepamatuji jak to Mikimu sedlo jestli to bylo větší nebo ne sakryš...paní to má za dobrou cenu, tak by to měl od babi k Ježuchovi...

a ještě jsem si říkala tyhle trička že to není špatná cena za 4 kusy nějakých 270 Kč co říkáte?? potřebuji poradit..

http://www.next.co.uk/shopping/children/youngerboys/17/5

a tyhle jsou taky boží...

http://www.next.co.uk/shopping/children/youngerboys/44/8

Dneska jsme byli juknout v obuvi už mají dětskou zimní obuv tak jsem jeno uchcá...la na těma holčičíma ty jsou taaaaaaaaaaaak nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a na kluky se mi tam líbily troje v rozmezí 750 - 850 :pensive: :pensive:
27. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Mikeš je doma cca 2 hodiny a uplně všechno je vysipaný ....asui mu hračky odvezu na Horní abude po ptákách.
27. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
A já jdu na užofku a všem přeju krásnej večer :dizzy_face: .
27. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.