• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Luci ty snehule má Mikeš.

Tu čepku teď z hlavy nevím, mám ji navrchu a Miky už chrní.
27. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Mic to si děláš prdel...kdy jsi mu je koupila...

Jsem si říkala, že za 440,- by je měl na tuto zimu bylo by to ok, protože jedny tu mám po ségře takové festovní černé farmářky a tyhle byl měl na sníh atd...on má přesně ty stejný?? a jakou velikost?? já koukala na 6 podle toho co jsem našla na netu, ale někde mají jako by dvě šestky tak nevím...navíc mě mrzí že jsem včera paní psala dotaz a dodnes mi neodpověděla a to už byla na MMb tak nevím jestli toho má hodně..jen jsem se jí ptala jak mám ty věci objednat, jestli ji jako napsat ty kody z UK nebo pod každou věc napsat objednávku jak jsi to dělala ty?????
27. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak, brambory jsou v troubě, tak za hodinku budou hotový, možná je ještě prubnu, jinak budou zítra na oběd :slight_smile:

Zuzi vazbu dovezou až ráno :wink:

Luci to je příležitost, jak se napít, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tož asi si dám taky, na ten zítřejší svátek, ještě mi tam straší rozdělaný červený, tož ho asi sjedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne, teď se už týden držím, paní by mi tento týden měla poslat tu dietku, takže příští týden s ní chci začít, tak se snažím už omezovat, hlavně to víno, jinak bych to asi nedala :grinning: :grinning: :grinning: ale omezila jsem i kafe a místo toho jsem si koupila to pseudokafe, jak říká Janča :grinning: :grinning: a není to tak špatný, nesladím ho, mlíkem šetřím a zatím to docela jde :wink:

Luci tu čepku se šálou určo 1-2roky, mě se zdá, že je to málo hluboký :wink: Tríča super a ty zimní botičky jsou božííííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Mic co stresuješ, je to dítě a to chceš druhý? :grinning: :grinning: Tobude dvojitej bordel :grinning: :grinning: :grinning: Hračky bych vůbec neřešila :wink:
27. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Holky, mě je smutno :pensive: Toboušek už půjde na konci listopadu na celý týden do školky :frowning2: už nemám doma to miminko, hrozně rychle to uteklo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: je mi z toho hrozně smutno :cry: :cry: za chvilku mě nebude potřebovat vůbec :pensive:
27. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Marky letí to hrozně ani mi nemluv...Kubík už bude mít rok a za rok už bych měla jít zase do práce.. :pensive: :pensive: :pensive: je to holt nespravedlivý jak to letí..
27. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
tady je ta tabulka podle které to mám uložený...

http://www.asolo.cz/poradna/tabulka-velikosti/
27. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Luci já neporadím, objednala jsem Tobísovi tenisky, jsou to UK8 a myslím, že mu budou tak na jaře, nebo mu nebudou vůbec a já je budu muset prodat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Protože jsou šíleně široký, takže já fakt neporadím :confounded:

JJ, rychle rostou, broučci :dizzy_face: :pensive:
27. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
už jsem koukala k paní na MMB a má to tam napsané v podmínkách jak to objednat...takže oblečení vím a s botkama si nechám poradit, jen toho našeho raracha musím znova přeměřit, měřila jsem ho jen tak a měl skoro 13 cm tak abych si byla jistá tou velikostí a zítra bych to objednala...budu snad na to mít klid...
27. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
NO vidíš :wink: Paní ti určo poradí :wink:
27. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Aspoň jednou bude mít Kubík něco novýho a ne pořád ze sekáču, i když občas i ty věci ze sekáču jsou tak nový :grinning:
27. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Luci ... vždyť jsem je ukazovala zároveň s tou čepkou. ..... ale jsou to sněhule .... takže já budu kupovat ještě normální zimní boty, aby se mu dobře chodilo. Tyhle má vyloženě na hory lkdyž půjdem sáňkovat, nebo doam, když půjdem na sníh.
27. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
aha Mic tak ty jsem neviděla asi jsem zrovna hlídala syny či co...já viděla jen ten set...a jakou velikost těch botků máš?? někdo to mají na MMB normálně jako 21.22.23.24 a paní to má vyloženě z nextových stránek a tam je 4.5.6.atd.... no to už bych se s ní domluvila..
Ještě jsem tam na zimu našla 2pack roláčků a to už snad bude vše...
27. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Mak a k té matěřské ... jsem nedávala já ten článek , to byla myslím Luc.
27. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
To je jedno ne? :wink:
27. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Mikymu mám 25tky adoufám , že mu ještě nebudou veliký ...ale UK ti teď taky neřeknu, jsou na vrchu.

Mak .. já jen pro upřesnění, že jsem si zrovna na to vzpoměla. :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Já jsem žádný nedávala ty jsi říkala, že Ti už 8 lidí říkalo, že to sníží, ale toje jedno holky, hlavně že nám momentálně nesníží ten rodičák :wink: :wink:
27. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
no já to říkala... ty jsi něco našla, nějakej ten článek, kde psal , kolik to bude ... no ateď teda nevím, zda to tak bude, či ne.
27. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
jsem se dneska dozvěděla, že jdu v pátek do BK pařit s kámoškou ... dofám že to nebude suchrna jak minule ... byl Miky tenkrát nemocnej, tak jsme na to neměla myšlenky, tak doufám, že to teď bude ok.
27. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
No já nakonec našla že schválily jen porodné na 10 tisíc a peněžitou pomoc v mateřství, to by se tě asi týkalo pokud by jsi během příštího roku otěhotněla a toto opatření je prý na rok, u rodičovského příspěvku se v roce 2010 nic nemění tedy zatím..pokud naše vláda nerozhodne jinak...

Marky kdybych se domluvila se Zuz na tom kočárku, tak by jsi mě v ten čtvrtek vzala, vzala bych jen autosedačku a kubíka...+ věci.... :confused: :confused: :confused:
27. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Luci, pokud Mikeš ebude zrovna spát, tak může Kubík do casuelka.
27. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jo to jo Mic..děkuji...já jen kdyby jsme šly na tu plánovanou vycházku tak aby měl kubík v čem jet, ale to se musím ještě se Zuzkou zítra domluvit na nějakém kočárku, jestli by nám byla ochotná půjčit...
27. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahááá ... ona je v plánu procházka ... tak to jo. :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
No doufám, že jo...jak jsem psala s tím naším rarachem být doma celý den je na zabití, my jsem dohromady za den tak 5 hodin venku minimálně...dopo tak ty dvě a odpo tak od půl třetí do šesti to má kamoška vycházky,ale teď už je brzo tam tak se nám to zkracuje :pensive: :pensive: :pensive:
27. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jo Luci, to by šlo :wink: Domluvíme se třeba zítra :wink:

Já myslím, že je jedno kdo to sem dával nebo nedával, prostě jsou to kurvy a šetříjou na nepravým místě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Já bych to spíš viděla tak, že když tak šetří, tak ale musí pro ty lidi najít uplatnění jinde, víc podporovat třeba státní jesle apod. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ty voe, voní mi tady ty brambory pod nos :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bych je sežrala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ok Marky domluvíme se zítra :wink: :wink:

tak mě vadí že šetří na nepravých místech, ale my můžeme nadávat a stejně s tím nic nenaděláme na to jsme malý páni :pensive: :pensive:

Mic myslíš, že se vyplatí koupit v tom Polsku takový ty velký tatry nebo už to mají za stejnou cenu tady...chtěli bychom jednu velkou koupit Kubíkovy ale v hračkářství dnes měli jen ty malý a u Jakuba jsem se nedívala na cenovou relaci,jen vím, že tam mají spoustu kráááááásncý hraček, tam je omrknu naživo a pak jich pár objednám přes net...
27. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Luci Tatru velkou klasickou měli v hračkárně za Bambusem :wink:
27. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
tady ty auta kupovávala kolegyně synovi v Tiru v Blansku tam mají taky dobrý výběr...

http://www.wiky.cz/lena-aktivni-sklapec-s-radlici.html?pid=10 mají různé vzory a prý hodně vydrží..

Jo Mak tam jsme byli ale celkem jsme spěchali tak jsem to jen profrčela tatru tam měli jednu ve slevě,ale mají tam toho tolik, že na to musí mít člověk čas...chtěla jsem juknout na kostky a taky jsem žádné nenašla... :grinning:
27. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Tatru klasickou ani nevím, zda jsem tam viděla ... ale chci tam koupit Miškovi takovek vveelikej traktor z vleřkou .. a stojí 450,-kč .. což fakt za ty prachy je velikej.

Miky má taky tatrovku tady někde z hračkárny ... kupovala ji Mirkova mamka a mám pocit, že stojí myslím kolem 500,-
27. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.