• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já tu jsem, ale ty mi neodpovídáš :wink:
3. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak malý konečně spí, nakonec jsem ho vrazila do kočárku ale nevím na jak dlouho, jsou tu děti jak od sestry tak od bratra 3 kluci ve věku 5,8 a 14 let, takže si to dokážete živě představit jak to vypadá, ještě za chvilku vyrážejí směr domov a tady bude svatý klid...tady je zatím taky dusno, tak jsem zvědavá co to zase přinese... :angry:
3. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
To ještě nevím, taťka mi ještě nevolal, v kolik pojede z Brniska, takže se budu muset přízpůsobit operativně :wink: To dám ještě vědět, až odjedou :wink:

Mohlo by se to teď vypršet, aby se pročistil vzduch a líp se pilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jéééééé Lucí, Kuboušek zlobí? :confused: Třeba ho taky sere to vedro, se mu nediv, my si zanadáváme, ale on ne, tak je prostě nevrlej a taky třeba ty zoubky, nebo jen nemá den :wink: To bude dobrý :dizzy_face:
A co večer, jak to máš, dorazíš nebo ne? :confused: :confused: :confused: :confused:
3. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Zuzi kočár je super i MM si moc chválí tak aspoň tak, už jsem si na něj hodně zvykla teď už jen prodat ten starý nevím jestli ho zavézt do Boskovic do bazaru, zkusím paní napsat přes email jestli tam mají místo nebo plno i s obrázkama aby věděla o co jde, abych tam s ním nejela na prázdno..

Micina má návštěvu že?? musím se ji zkusit zeptat až pojedou do Makra, jestli by mi tam nekoupila přesnídávky a jiný jídlo pro malýho jestli je to tam levnější...Kubík se začíná nějak zvědat jako do sedu v tom se mu líbí nejvíc, hlavně to dělá v jídelní židly,ale aby se převrátil ze zad na pupik to mu ještě moc nejde, a když už pase koníky tak moc dlouho nevydrží, i když na něho mluvím, už nevím jak ho motivovat, navíc včera nějak víc blinkal a dneska taky tak nevím jestli je to tím jak ho častěji dávám na to břicho a ono ho to tlačí... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ale už může zkusit pečivot atd..tak už je to zase veselejší :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Te´d tu zase nejste vy, babuchy :angry:
3. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
A už si povídá v kočárku, tak jdeme asi papkat...a taky jak si pořád strká prsty do pusy tak se občas začne dusit :pensive: :pensive: snažím se mu tam dávat dudlíky aby k tomu nedocházelo, ale jinak je to zlatíčko, vypadá to že se vyspal do růžova....

MM teď bývá doma tak je to taky lepší, spolu obědvají když přijde z práce, pak jdou ven nebo jdeme společně...no občas jde MM na nervy,ale to si musí nějak poddat....jako když jde ven, tak mu malýho musím nachystat páč neví co mu oblíct, nebo když je sport tak zásadně nesmí být rušen to jak kdybych já nechala děcko řvát když se chci dívat na TV ale jim tonějak nedochází nebo jsem v tomto divná..

bazén mám nafouklý tady v pokoji, ale malýmu se tam nelíbí ani na sucho, je to na něho ještě veliký, až nabiji baterky dodám foto...
3. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Luc už pečivo??? :confused: Určo tam bude vliv blinkátí s tím, že je na bříšku. Dávala bych ho na bříško před jídlem, ale aby neměl hlad a nevztekal se hlady :wink: .
Marky, je mi šumák, kdy dorazíš, hlavně, že dorazíš :wink: . Snad Janča taky dojede :frowning2: .
Až přijde SLáva, tak už nachystáme jenom spaní, se zbytkem se musíte smířit - jako kdyby se vám tady náááhodou zdálo neuklizeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
3. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Kdybych měla auti tak bych se za váma jela na otočku ukázat, teda podle toho kdo by hlídal Kubíka...je škoda že se to takhle sešlo, MM by bručel a mamka se určitě půjde podívat na zábavu aspon do určitého hodiny, ale to by už pak nemělo cenu jezdit až do Vel. Opatovic... :pensive: :pensive:
3. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Zuzi no něco jako pečivo třeba piškot do přesnídávky ale já s tím nebudu spěchat, si to nedokážu představit že bych malýmu dala nějaku sušenku pro děti od 6tého měsíce, nevím co by s ním dělal, takže mi ještě počkáme tak do srpna, třeba nám už i vyrazí nějaký ten zoubek...připadne mi že jsme ve všem nějak pozadu oproti holkám z naší diskuze, i když nejsme jediný...
3. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jsem tu furt, ale Nelliša ještě nespí :angry: a už 3x chtěla jít na hrnec :unamused: , tak to mám místo posilovny, furt ju tahat z postýlky. :grinning:

Luc, Sláva taky kolikrát nervačí z Nelldy, ale většinou po právu - včera ho tak hryzla do prstu v Tescu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale pak stačí, když mu dá pusu a má to u něj vyžehlený. :grinning:
3. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Co říkáte na tyhle capáčky??

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3557393
3. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Luci, však není kam spěchat s Kubíkem, všechny dožene, neboj :wink: .
3. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Luci jsou moc pěkný :dizzy_face: , ale na teď jsou zbytečně teplý, chudáčkovi by se pařilo noženka a zdají se mi taky celkem velký. Škoda, že to nemůžeš nějak vymyslet, aby jsi taky dojela. :unamused:
3. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Kufa, mi to vypadlo :angry: :angry: :angry: :angry:
3. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
:confused: jakto? :confused:
3. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Luci na bříšku se mu určo nelíbí, bo se neumí přetočit a vzteká se, to je jak Tobouš, úplně ho vidím, zdechlina moja malá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Nevím, od včerejška mi to průběžně vypadává, jestli není někde po těch bouřkách problém :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Zuzi a co si mám oblíknout? :confused: :confused: :confused: :confused: Ať tam nevypadám jak pako, v riflích mi bude horko :unamused:

Jo a jak je to daleko a kterým směrem k vám z vlaku? Jeden jede 17.30 a 17.57 je v Opatkách, tak bych přijela tímto, co ty na to? :wink:
3. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
A volal taťka, že už jede ještě cosi vyřídit do Letovic a mezi půl 3 a 3 je tu pro Tobeška :wink: Brouček usnul, tak za hodinku ho sbalím a může vyrazit :grinning:
3. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Marky,ono v noci moc teplo teda není :grinning: ,my chodíme v kalhotech,tričku,pak s sebou mikču a někdy se hodí i nějaká slabá bunda :wink: ..a botajdy.Je to pod náma v praku..
3. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
teda parku :grinning:
3. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
hlavně si neber boty na podpadku a sukni :grinning: .je to prostě jako čoch :wink: ,akorát mnohem lepší :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jo, pak ho možná budem mít jak z praku :grinning:
3. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
3. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Marky, no problema :dizzy_face: . A ten vlak je tak rychlej??? :fearful:
3. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Leňajs, ty už máš draka dopředu ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jenomže já čochy neznám, já chodila na diskotéky, čochy se mi nelíbily :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
3. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
já si chtěla vzít sukni a ťapky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přeci jenom je hnusný dusno :confounded: :confounded: :confounded: kufa, nechce se mi tam pařit v riflích, jestli tam budem od 7 :confounded: :confounded: :confounded:
3. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.