• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tam je právě taky Tiro Luci :wink: :wink: :wink:
27. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
No budu to muset proštudovat kde co mají...nic jdu hajat...vtěrknu se za mužem, ten už asi spí...tak dobrou... :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
To je ta Tatra docela levná ne? za 500 :confused: :confused: :confused:
27. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Luci, ten odkaz na to autíčko ...to je to co má Mikeš na písku, ale myslím že je hodně pevné.
27. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Tchýně tam nechala cenovku a vím že tam bylo kolem 500,- ...ale pokud si pamatujete z fotek Mikyho narozek, jak má ještě toho velikýho kamiona nebo náklaďáka ... tak ten je myslím za 400,- s polska.
27. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
aha :wink:

Já jsem si nandala ty brambory, měla jsem na ně chuť :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Hmmm ... tyky bych si dala ... nědělej chutě, jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......... zítra ještě budu hubnout ave čtvrtek vám sežeru všechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
Hele nebojíš se jojo efektu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Nedělám chutě, jen říkám, co jsem sežrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
No nic, dneska jsem jakási unavená, je pravda, že jsem taky vstávala v půl 7, jak Tobeš, po obědě jsem s ním asi půl hodinky spala, ale nic moc teda :unamused: Tak to jdu dohnat :dizzy_face:

Dobrou :wink:
27. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
To víš že se bojím ...ale vyskoušel jsem to .. cítím se dobře a uvidíme ... buď a nebo.

Dobrou.
27. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
Zduř buřt :rolling_eyes: ,

asi začnu chodit bouchat někam do fabriky na 5. hodiny bo co :angry: :confounded: :rolling_eyes: .
A to už jsem byla vzhůru jednou a ještě jsem se přemluvila k spánku, pak jak jsem se vzbudila, tak jsem si říkala, to by mohlo být aspoň 5.30 a ono prd :rolling_eyes: .
28. říj 2009 ve 04:45  • Odpověz
Luc, kočárek není problém, buď tady mám ten oranžovej sporťák, jak jsem měla v Mikulově nebo ještě jeden kočárek. :wink:
28. říj 2009 ve 04:46  • Odpověz
Holky, co budete zítra pít? Klasiku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Abych věděla, co koupit :wink: .
28. říj 2009 v 05:27  • Odpověz
Dobré ranko....

Zuzi ....moc děkuji za kočárek....
A nechceš jí zkusit jako později nebo jsi večer tak unavená?? Já jsem to taky takhle měla, že jsem kolem deváté vytuhla, pak jsem byla ve dvě v noci vhůru a občas až do rána čučela na Tv a pak v šest se mi chtělo spát, ale to už Kuba vstával....

Naše dítko se dnes probudilo po sedmé plné života, převrátilo se na břicho a celou dobu do půl osmé lezlo po posteli, jsem na někoho koukala...jak se mu to líbilo, hlavně pěkně zohýbal nožičky a hrozně se tomu řechtal já jen hlídala aby nespadl z postele... :wink:

Mic ..jen pro srovnání jak velkou nožičku má teď Mikeš, já dnes změřím toho našeho prcka abych mu mohla objednat ty sněhule a druhé botky na chození tu má po ségře jsou jako nové asi je nikdy neměli tak nevím odkud jsou je to 22, stélka 15 tak snad doufám že Kubíkovi nebudou moc velké....

add ta tatra kdybych to věděla že budou mít v Polsku nějakou čuprovou tak bych tě zneužila, ale je blblý že je to moc velký na to abyste se s tím pak tahali na těch trhách... :pensive: :pensive:
28. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Tohle jsou ty kostky, s kterýma si teď Kuba nejraději hraje, já je postavím a one je zbourá :grinning: :grinning: :grinning: teda rozdělá postupně po jedné...
28. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Mic vy budete kupovat něco na tento princip??

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27757641&tab=4
28. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Zdarec :slight_smile:

Ty voe Zuzouši, jsi blázen :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: To máš z toho chození spát se slepicema, ty jo, tak vydrž aspoň do 9 nebo půl desáté, jak si lehneš do postele, to je jasný :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Mě dneska vzbudil Tomáš s tím kámošem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Tobouš si to dneska protáhl do třičtvrtě na 8, takže pohoda :wink:
28. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Luci, ale na to má ještě Kubík čas, na to nepospíchej, to tak ke druhýmu ročku :wink: Třeba Tobeš se na tom traktoru naučil šlapat asi až před měsícem :wink:
28. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Mak ale já nechci ten tranktor, jen mě napadlo, že by mě tam Micina mohla koupit tu tatru kdyby se ji moooooooooooooc chtělo :grinning: :grinning: :grinning: viď Mic....

Tak to byl pěkný budíček ne???
28. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Aha, že jsi sem házela ten traktor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No tak, jak se to vezme, prvně jsem si myslela, že se mi to jenom zdá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Dítě si našla dobrou zábavu jsem mu dala oba dudlíky, protože už je unavený a on si je ted asi po 5 sekundách prohazuje v pusině a u toho si vykládá to je podívaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak jsem si právě vyhrála hodinky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4197019
28. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Teda ty jsou gutovní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takový výrazný šperk....

a co chlapáci jde jim to aspoň od ruky??
malý usnul a pak půjdeme na chvilku ven...
28. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj babuchy,

tak já dělám špagety,obrala jsem zbytek králíka,hodila jsem k tomu točák,zeleninu a je to....Furt něco vymýšlet,jako kdybych toho neměla v práci dost :sweat_smile: .

Zuzi,já to mám taky tak...večer usnu strašně brzo a pak ráno čumákuju :rolling_eyes: ..teda jak kdy,ale poslední dobou je to mazec....

Davídek teď přišel z venku,tak ho jdu zeslíct a jdeme si hrát.Měla bych uklízet,ale prdím na to,když je ten svátek :grinning: .

Zítra napíšu,jak půjdu z práce,ju?Nebo když nebude pršet,tak by jste mě mohly přijít naproti :dizzy_face: a daly bychom prochajdu :wink: ..no,ještě se domluvíme...
28. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Já bych chtěla dneska jet někam na výlet.....ale kam....netuším....ségra s rodinkou jeli k ségře,tak jim jen tiše závidím :pensive: .
28. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
28. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Leni tak vyrazte ne? To je přeci jedno kam :wink: Třeba jen se projít na Macochu :wink:
28. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Luci ani nevím, jak jim to jde, jsem tam ještě nebyla :sweat_smile: Ale slyším jak mlátijou :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Co říkáte na tohle?? Mak mě úplně navnadila tak tam teď koukám :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4228308

ahoj Leni, taky bych někam jela, my pojedem jen s mamkou na hřbitov :pensive: :pensive: :pensive:
28. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
no,tam pojedu každopádně...ale dál,to teda netuším ....
28. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.