• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já jsem chtěla cely léto jet do Ramzové na ty minikáry nebo jak se to jmenuje,ale teď už to asi v provozu nebude,co? :unamused:
28. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Jsem nas.aná jak mraky :confounded: :frowning2: kvůli MM.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: škoda mluvit :angry: :angry: :pensive:

Já nechodím spat v 8., včera jsem usnula v 22.30 :unamused: , většinou usínám kolem té 22. hod., to si myslím, že není tak brzo.
28. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Ježíš ten mi tak hnul žlučí :confounded: :confounded: :confounded: .
No nic jdu se uklidnit dolů vařením rýže. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Zuzi,co ti provedl? :confused:
28. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Davídek je už po obědě...snědl 2 nášupy špaget :dizzy_face: a misku kompotu z jablek :dizzy_face: ...Já jdu zavolat Davida,najíme se a pak se uvidí,ale vzhledem k tomu,že venku řeže dřevo,tak teda nevím,jestli mě nějakej výlet projde....Malej chce jet do ZOO :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Zuzi,tak to chodíš spát pozdě :grinning: ,já usínám mezi 8 a půl 9 :sweat_smile: .Včera jsem neviděla ani půlku VKVček :grinning:
28. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Zdar ženy ... jsem v pracovní procesu ... takjdu za váma čučnout.

Luci ... toby nebyl problém, ale psala jsem ti, že vyloženě tu tatrovku jsem tam neviděla. Takovej traktor nechci, na to má Mikeš ještě čas ... ten buď k narozkám, nbeo až k dalšímu ježíškovi. Normální traktor ze střechou jako hračka né na sednoútí z velkou vlečkou ... ale je to větší, než ta tatrovka.

Leni ... tak jeďte na ty károše do Brna ... tam je to krytý.
28. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Už vím , kdo bude ráno na horách zatápět ....ZUZKA :grinning: a LĚŇA :grinning: .................... a já z Makoušem a Lůcou budem přikládat do noci .... třeba se ani zatápět nebude muset, jen si vyměníme šichtu :grinning:
28. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Od včerejška už máme připojenej barák na bydlící elektr. ......... už by jsme se mohly přestěhovat. :grinning:
28. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
No vidíš Mic jak valíte... :dizzy_face: :dizzy_face: a tak na kdy to plánujete?? podle toho jak to půjde nebo až před Vánocemi...

Mic vzpomeneš si jakou velikost jsi objednávala Mikešovi ty sněhule z nextu??
28. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Luci, je tam psaný Size 7 ............ to má bejt 25 ........... a Miky má teď 23.

Stěhování ... včera byůlo pozdě :grinning:
28. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Luci to autíčko bylo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak a my máme shozenou střechu, kluci byli šikovní :wink: před chvílí nám dovezli půlku vazby a jeli ještě pro druhou půlku :wink: Zíta jestli bude dobře, tak se dodělá vrch a snad v pátek už by se mohlo začít dělat, šaluňk a bude se pěkně dělat věnec :wink:

ZUz a co ti prosimtě udělal, vždyť ten tvůj chlap je milionovej :wink:

Souhlasím se systémem zatápění :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tu čepku má Miky 3 - 5 let .... a Kubajzoi byla jen o krapet větší ...bych asi menší nebrala ... pokud nezapomenu, třak to zítra vemu sebou.
28. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
No já chci objednat Size 6...podle této tabulky...

http://www.asolo.cz/poradna/tabulka-velikosti/

jenže tam mají jakoby dvě velikosti 6 a na tom netu z Nextu je jen jedna tak nevím kterou vzít..Kuba má teď 12,5 cm takže tak 14 cm a ještě mu určitě povyskočí, takže to vidím že ta 6 je tak akorát...těch 14,5 cm na délku přece jen teĎ je listopad a zima končí až únor březen a to mu ta noha určitě teď v tomhle věku nejvíce poskočí...nemyslíš?????
28. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
jé to bys byla hodná aspoň to okouknu naživo, chtěla jsem i tu chlupatku ale tu mají vyprodanou a tady je paní mají o dost dražší tak tu asi vzdám...kamoška co čeká mimi, se na to taky podívá a třeba si na prcka taky něco nového objedná... :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
marky tady ten je asi o dost menší že?? než jsi chtěla ty...

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4227722
28. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Luci já předpokládám, že je to menší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: protože jinak to asi nemá cenu :unamused:
28. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Luci ... já se bojím , že nedorostem do UK7 ........... ale určitě ty víš nejlíp jak malímu roste noha.
28. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
28. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
mak ta je moc pěkná ... já se ne ní dívala v C&A .... ale popravdě se nám ta koženková bunda moc neosvědčila ...Miky má teda tenkou ...ale není tak pohodlná jak normál látková bunda. ....... i když v zimní se asi hejbe každýmu blbě.
28. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já vím, ale je frajerská :wink:
28. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
hm mak ta je pěkná ale myslím že nám by už byla malá my jedeme už v 80 - 86 :grinning: :grinning:

Mic no to nevím jak rychle mu roste noha ted mu poskočila o půl čísla ale nevím za jakou dobu :pensive: :pensive:
28. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
holky když na idosu u toho vlaku není nic psané to znamená že to jede denně...?? já jen abych nepřišla na vlak a on nejel křížek tam není napsaný jako že to jede ve státní svátek, tak jsem z toho teď nějak zmatená jak jsem dlouho vlakem o svátku nejela :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
no takže u těch bot buď půjdu do 5 nebo do 6 bude mi muset poradit ta paní..protože třeba ty reeboky jsou Uk 3 1/2 takže je možný nebo jistý že 5 bude akorát..
28. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
28. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Luci asi jo, asi jede :confused:
28. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jsem našla na nextu ty velikosti...

http://help.next.co.uk/Section.aspx?ItemId=10156

a tam je i shoe sizing mají to že si tu stránku vytiskne obkreslíte dítěti nohu a zjistíte velikost..

http://content.next.co.uk/pdfs/x43_shoe_guide.pdf
28. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Luci ... tak to ti neřeknu ... ale myslím si taky, že když tam nic není, tak by to mělo jet.

ty jo ... teď jsem zas vyřadila Mikymu haldu věcí ...chjo ....
28. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Nic my se jdeme chystat a jedeme vláčkem do Svitávky a pak budeme venku s kamoškou tak se ukážu až večer..zatím pááááááááááčko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
A protože vás milánkuju,tak už myslím na letní dovolenou :dizzy_face:

http://www.tourtrend.cz/nabidka-ubytovani/mirotice-chalupa-v531.html#foto
28. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.