• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Hmmm ... bomba ... tak Mirek už jede domů ... tak jsem toho zase moc nestihla .... cjo
28. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
28. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
28. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
No nic....jdu nebo bude pršet :grinning: .Kdybych nááhodou už dneska nedorazila,tak zítra písnu,jak na tom budu.pá a hezký zbytek dne.
28. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Čekám až mi trošku ztuhne máslo, tak jdu na vás juknout :wink: .

Těch odkazů, co ste sem hodily.... to by se objednávalo, jen mít prachy :confounded: .

O MM no comment :rolling_eyes: .

Hned po obědě jsme šli ven, konečně jsem zasadila zbytek těch skalníků, pak jsem asi půl hodiny drhla květináče :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Se na vás těším, normálně :grinning: . Ale s úklidem to přehánět nebudu, stejnak po pěti minutách to tady bude vypadat jak po výbuchu. :grinning:

Tak zas jdu, musím vám uplácat česnekový trojúhelníčky :wink: .
28. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
jéééééééééééééééééé trojuhelníčky .............. Zuzi ale nebylo by lepší, kdyby jsi je nedělala ? ........ :pensive: zas sežeru celej plech :pensive:
28. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
hoj ženy, tak jsme doma, hřbitov máme za sebou :pensive: :pensive:

napapáme se a jdeme ven..

ještě k těm horám..někdo tu psal že se jede od SO-SO ale v našem případě jedem od NE- so protože 27.12 je neděle....takže jedem 27.-2.1.2010???
28. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Tak jsem se vychrupkala a jdu s Tobim na chvíli ven, doma je nuda :confounded:
28. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Talk loupežník už zas loupežníkuje. :grinning:

luci ...asi jsem blondýna ...ale nechápu tvoji poznámku k horám? .... jako že můžeš jet až od 27méhoi ? .... Zuzka ae psala , že se jede až 27mého.
28. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
ne já to myslím tak že Zuzka psala že se jezdí od soboty do sobty ty turnusy ale my jedem od neděle do soboty... :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
už jsem to našla jak to psala Zuzka

Ty hory jsou od 27.12. do 2.1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jen mě zmátlo od Léni to od So-SO...
28. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Jo,to jsem tvrdila já,že se jede od SO do SO..nevím proč jsem si to myslela :wink:
28. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
tak jsme byli víte kde :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Za chvilku přijede tchýně s tchánem,tak se těším....
28. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
TU JE MRTVOLNO ... TAKŽE ZÍTRA 11:30 u Zuzky?
28. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
to teda je....všichni si užívají svátku :slight_smile: .My jsme se navečeřeli,půjdeme se vykoupat a zalehnout k telce.Tož zítra pá
28. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
Tož kuličky mám hotový babuchy, ale je tu děsnej bordel, tak umývám nádobí a jak půjde Tobeš spát, tak udělám tu rajdu, aby byla do zítra zaleželá :wink: Jen jsem zapomněla koupit knedlíka, takže zítra, jak pojedem k Zuzikovi, tak ho musím koupit :slight_smile:

Leni a to jsi Davida nepřemluvila, bo co? :confused: :confused: Zase budete mít dřevo na zimu :wink:
28. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
No .... už se na rajdu moooc těším ...... Marky ....a chce někdo knedlík k rajdě .... měla jsem poit, že nás víc psalo než já že radši těstovinu .... jen aby jsi to nekupovala zbatečně.
28. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Já sotva mžourám :confounded: .

Bochtec hotovej, je teda míň sladká, ale v rámci štíhlé linie.... ale kdo bude chtít, tomu ju ocukruju :grinning: .

Naštěstí se aspoň MM omluvil :confounded: , no i to je na něj pokrok :unamused: .

Nellda je dneska otřesná :angry: , když není po jejím, tak spustí takovej ryk.... :angry:
28. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Já mám teda radši knedlu, ale aby se kupovala kvůli mně, to si dám radši těstoviny. :wink:
28. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
No nic máničky, jdu zalehnout, na Primě jsou Přešlapy a v 9. na čt1 je nějaká benefice s Krajčem :dizzy_face: , ale pochybuju, že vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Zítra vás očekávám kolem 11.30 :wink: , snad dorazíme z plavča brzo, tak eventuelní nedočkavce nenechám na ulici :grinning: .
28. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Ajo ... tak to jo .... no a budou se dělat i těstoviny? ... já je kdyžtak dovezu, ať se to zas nedělá jen kuli mně.
28. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Jááááááá taky knedlu, takže Zuzi určo nebudeš samotná :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Těstoviny nejsou to pravý ořechový :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Mám je teda dovíst, nebo ne ?
28. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
hojky, jsme byli na vycházce a pak šli s tátou na pivko :dizzy_face: :dizzy_face:

mě je to jedno já si klidně dám taky těstoviny...knedlíků jsem přejedlá..ale klidně se poddám většině...

Mic nezapomeň mi zítra vzít ty věci na okouknutí, děkujííííí

Mak budeš teda pro mě moct přijet nebo mám jet motoráčkem, se Zuzkou jsem domluvená na kočárku, jen si vemu nějakou deku atd...
28. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Micino voe, ty fakt nečteš, jeď si o dvě stránky dozadu a tam si přečteš, že jsem včera či i dneska psala, že beru maso, rajdu, těstoviny a knedlík :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ty voe, čti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak mě hned nemusíš nadávat, ne?
28. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.