• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ještě ti nenadávám, to si nechám na zítra, to bude lepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale aspoň vidíš, jak to tu čteš :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Proč by jsi mě měla zítra nadávat??? ............ má vůbec teda cenu abych jezdila?

No tak jsem to přehlídla, no.
28. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ježiš co ti zas je? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: To měla být sranda, ta poslední věta :confused: :confused: :confused:

Radši jdu.

Dobrou
28. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobré ráno,

já jsem měla včera opačný problém,než mám-nemohla jsem usnout :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...Jsem usnula snad až kolem 1 ráno?!O půl jedné jsem se ještě koukala na hodiny :rolling_eyes: .

Jdu se s Davídkem nasnídat,nachystám se a pofrčím do práce.Čeká mě ještě jedna schůzka s obchoďákem a nevím,kdy dorazí,tak ani nevím,kdy z práce vypadnu.Snad brzo,max.ve 13hod!!!!
29. říj 2009 v 07:12  • Odpověz
Já se do toho nechci plést,ale pochopila jsem,že Micouš to myslí tak,že by ty těstoviny dovezla,bo všichni chcete knedlu,tak aby Zuzka nemusela kůli jednomu vařit těstoviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: .....Mic,je to tak??

No nic..jdu...tak odpolko pá
29. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
Čao ženuchy.

Ty jo ....Mikeš už mě prudí od 6:30 ..........holky, o n poslední dobou je tak strašně protivnej .... fakt jsme s toho z Mirkem špatní ...děda, když byl včera u nás, tak se pořád ptal, zd anení nemocnej ....................... nemocná zachvilku z něho budu já. Prostě neposlouchá ani kapinku, a když na něj voláme, že tío nesmí, tak je jak v tranzu , ani se na nás neotočí a uděláto :pensive: ..... chjo, doufám že to nebude trvat dlouho.

JJ ... bylo mi blbé, aby Mak vozila těstoviny jen kuli mě ....ale to je šumák .......... neminím už tady řešit těstoviny ... to mě rozhodně víc trápí ten Mikeš.
29. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Tak jsem ještě doma,v klidu jsem se nachystala a udělala ze sebe člověka :grinning: ..Venku prší,tak se mě nechce vylízat :rolling_eyes: .Ale musím...

Mic,Davídek to taky dělal....a ještě občas dělá :angry: ..až pořádně zařvu,tak si všimne toho,co mu říkám,ale to musím jako fakt zařvat...taky mě to nebaví!Chtěla jsem ho vychovávat stejně,jako naši mě,bez plácnutí na zadek,bez okřikování..ale bohužel to nejde :pensive:

Razím.pá
29. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Já na něho zařvu a stejě se ani neotočí :angry:

Fakt už se na vás moooc těším ... doufám, že Miky jak bude z dětma, tak se vyřádí a bude na pár dní klidnej. :frowning2:
29. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky, Mic já taky budu papat těstoviny...a taky jsem psala, že je vezmu....jdu ještě před busem na nákup, tak pokud je nikdo nedoveze, tak pisnite, já koupím, nebo kdyby bylo potřeba něco jiného a ještě jste mi nenapsaly, jak daleko je to od busu k Zuzce a hlavně jak se tam dostanu :sweat_smile:

Já se včera nedostala na net,od rána jsem uklízela, žehlila, vařila a pak se mi nechtělo PC zapínat, k večeru jsem jela za kámoškou na kafo a pro recepty, tak jsem v osm zapadla do vany a pak do postele....

já teda pojedu v 16.00 busem, tak asi v půl páté budu v Oplatkách, ju?? Ještě mrknu,jestli mi náhodu nejede dřív vlak....na ten jsem se nedívala...
29. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Ty voe, on ten bus jede skoro hodinu???!!! no nic, v půl čtvrté jede vlak, tak se budu snažit ho stihnout, protože tak budu v Oplatkách ve čtyři, tím busem bych na nádru byla 16.55 a než dojdu z Zuzce, tak můžu jet zase domů....chjo....takže změna, do obchodu nejdu....jenom doufám, že se tím vlakem neztratím...já tam ¨na ty strany, snad nikdy nejela :grinning:
29. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Jani, nic nekupuj ....Mak doveze :dizzy_face:

Já ti neřeknu, jelikož nevím, kde v Oplatkách staví bus ......... buď ti to napíše leňouch zhokny / ael myslím , že ji nefachá net/ ......... nebo Zuzoucha naženem, ať ti to napíše, jak přijede z plavča.

Zda to ví Mka , nebo Lůca ... nevěěěěm.
29. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Vlakem ti taky neporadím směr kam jít :grinning: ............. jo, jo ...semnou se nestratíš :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Jani ... nemáš v práci odvar z makovic? :angry:
29. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Kufa ... to je zasraté počasí ................. hnus velebnosti
29. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Mic, tak odvar z makovic fakt nevedu :grinning: vlak vím kde staví a taky vím, že je to k Zuzce pěkná štrecha...tak je otázka, jestli u ní nebudu dřív, když pojedu ve čtyři tím busem...jenže ten zatím nevím kde zastavuje....zkusím to nějak zjistit....
29. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak když mi někdo řekne , kde je vlak, tak pro tebe klidně přijedu.

Holky, já ho fakt miiillluuujjjuuu http://www.super.cz/celebrity/pavol-habera
29. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Tož jsem zjistila, že busem je to blíž, ale pokud by jsi pro mě dojela na ten vlak, tak bych tam byla dřív....Lucka ví kde vlak staví, tak by mohla jet s tebou, nebo jí půjčíš faro káru, jak chceš, už jsem i na mapách.cz našla ten Zuzčin barák, takže od zastávky je to tak 10-15 minut, jestli mám dobrý odhad...tož jak se ti chce...
29. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Kuř ženy,

su nasratá od rána, na počasí, zas v noci chčilo, u tchána opět zateklo, je tam asi nějaký slabší místo, jinak je to všude ok, zatím :confounded:

Jani těstoviny beru :wink:

To co dělá Mikeš, bych řekla, že je normální, Tobeš to taky dělal, to prostě je období, to musíš překonat, ono se to spraví :wink: chce všechno prozkoumávat a nějací rodiče ho vůbec neberou :wink: však si tento věk najdi někde na netu, přečti si k tomu něco, ať víš :wink:

Jani aj já bych dojela, bez problému, ale taky netuším, kde je vlakáč, když jsme jeli na ten čoch, tak to pro mě Léňa se Zuzikem dojeli :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno...

Jani...tak když mi někdo půjčí auto tak pro Tebe mile ráda dojedu... :grinning: :grinning: :grinning: jestli už nebudu pod parou...nikdy nevíš jak se to zvrtne...vlak vím kde staví, ale bus nevím ani náhodou...to fakt jedině holkám přes sms jestli se sem nedostanou...

My jsme posnídani, mám umytý škopíček...něco málo vyžehlím ať máme v čem jet a hurá do Opatek..já se tak těším...to zase bude super odragování...

Mak tak snad to bude ok...jsem slyšela jak v noci pršelo a myslela jsem na Tebe, ale teď neprší tak snad to vydrží.. :wink: :wink:
29. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Jinak jsem si vzpomněla že kamarádka má zítra temín porodu tak jsem zvědavá jestli to přes víkend přijde..člověk je tak napjatý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Marky ty náhodou nemáš u toho PC tiskárnu že??
:confused: :confused:
29. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Jani ... jen napiš v kolik ti vlak přijede , jo.

Mikeš má kobercovej lišej ... mskl sebou ze židle :frowning2: :angry:
29. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdu svázat Mikeše a půjdu se pomale chystat.
29. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Mic, pokud stihnu ten vlak, bo jede v 15.30 a já do 15.30 dělám, takže pokud se utrhnu dřív z práce, mám od úterka nějaké hodiny navíc, tak bych měla být v Opatkách v 16.00, ale to bych napsala po cestě, jestli vůbec stíhám nebo ne....pokud ne, tak dojedu až tím busem....bohužel...ale pokusím se ho stihnout...

jenom Luci, lístek se kupuje pořád normálně na pokladně, nebo tam dostanu nějakej spešl a musím ho někde cvaknout?? Vlakem jsem jela naposledy ze školy a to je skoro devět let, nebo kolik :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Jani jo normálně na pokladně i IDS lítkem ti nebudu plíst hlavu ani nevím jaká zona to je to by ses musela zeptat na tý pokladně jestli je levnější si koupit normální lístek na vlak nebo IDS, pokud IDS tak tu si pak musíš cvaknout venku...
29. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
ty jo ...IDS ... tomě vůbec hlava nebere :grinning: ............. Jani, prostě napiš, ju.
29. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
jdu se oblíkat.
29. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Já trefím IDS akorát v buse....ve vlaku teda taky nevím, jednou jsem s Míšou jela z Brna, ale to mi koupila lístek a ještě mi ho cvakla :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak já se jdu obout a pomalu frčíme ...jani, dej pak teda vědět, ju. ............. to že tu sms jsem přečetla, tak tě prozvoním ... víš jak na tom jsem s těma smskama ...papáááááá
29. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Jasný, já ti pisnu a kdo pro mě dojede je mi fuk :grinning: hlavně někdo, jinak mě v Oplatkách budou hledat ještě zétra :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.