• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No jo, nikde nikdo, všichni u Zuzky...chjo a já tady sama samotinká samička.... :frowning2:
29. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj babuchy,

už pomalu mizím z práce,ještě skáknu do drogiše,pak se naobědvám,zajdu s malym opět na výtěr u pusy(kůli té alergologii) a pak dorazíme.Kdyby jste něco neměly,tak písnite,koupím.

Jani,klidně pro tebe dofrnknu na vlakáč..je to na konci Opatek směr Bozako...
29. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak teď se ptám kolegyně co je z Ceckovic, že jestli jsou Oplatky 4 zastávka, tak prý normálně jo, ale že v Cetkovicích zastavuje jenom na znamení, tak abych nebyla zmatená, ale prý se nemůžu ztratit...tak to mě nezná :grinning: :grinning: :grinning: takže ženy, když mě nenajdete na zastávce, tak jsem v Chornici :grinning: nebo kam to jede
29. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Vy už si asi pěkně žerynkujete, co?? doufám, že mi něco necháte...stejně si to nepřečtete než dojedu...no nevadí, aspoň si pokecám a nebudu se nudit...a šéfka mi dovolila jít dřív, tak se půjdu po třetí převlíct abych raději byla tak v 15.15 na zastávce, než koupím lístek, to bude porod...já ani nevím, jak se do vlaku leze :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
ještě by mě zajímalo, jestli Lucka dovezla ten dort :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dietu držím až od pondělí, bo dneska nestihnu nic nakoupit, tak nemám z čeho vařit, takže musím v sobotu na nákup a pak si můžu vyvařovat :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
doufám ženy, že mě nepomlouváte...taky jste se mohly na chvilku přesunout k PC a něco pozitivního m i napsat...když já musím sedět v hokně.... :angry: :angry: :angry: a co rajda? Už máte snězenou?? předpokládám, že zrovna sedíte s nohama nahoře a funíte :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ty jo, zase nikdo, to je mazec....ženy děkuji za odvoz..ale jestli mě z toho auta fakt někdo viděl vylízat, tak si musí myslet, že jsem byla totálně na hadry :grinning:
Jdu si stáhnout fotky z rajčete...
29. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Zdar uchy.

dnešek byl super , ale stejně jako vždycky. :grinning:

jo a ženy ...... brácha vyšel :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
já jsem asi natvrdlá ale nechápu toho bráchu.
29. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahááá ... ty jsi am nebyla ... brácha nám bude ručit.

teď dostal Mikeš viglajs ... hryzl mě za krk tak žěe mě prohryzl kůži ........
29. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Kuř buřt,

dneska jsem grogy, bylo to fajn, Tobeš se ptal, jestli jedem i zítra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chůdě moje malý, už aby byl v té školce, on ty děti miluje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

JInak rajské mám ještě na dva měsíce dopředu, tak ju asi zamrazím a je to, se mi to nechce schovávat :wink:

Jo Luci, hlavně že jsi někde koupila to pečivo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A co si mu dělala Micino, že tě hryzl :grinning: :grinning: :grinning: k bráchovi gratuluju :wink:
29. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Nic ... je mi zase dělal hopi hop i po zádech a HRYZ ................ :angry:
29. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
to byla zas žůžovka .......
29. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
To je čím dál větší pikačovina :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: asi jdu spát, jsem totál grogy :confounded: :confounded: :confounded:
29. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
mě zas bolej nohy ......... to by mě zajímalo s čeho :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
To máš z toho polejváka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jdu spát, jsem grogy, zavíraj se mi víka, dneska prdím i na manželky :wink:

Dobrou :wink:
29. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Nooo ...asi jo :sweat_smile:

Tak se všechny mějte krásně a dobroooouuu nocinku ............... pa pááááááááá
29. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz
jo, ale teď už vážně ... pa páá a brou nocinu.
30. říj 2009 ve 02:01  • Odpověz
Koooonečně pátek!!!! :dizzy_face: Hezké ráno :slight_smile: .

Já jsem taky byla včera mrkvoň, tak usnula jak špalek :grinning: . Ale Nellda v 3.15 ječela, Sláva šel za ňou a já jsem byla opět vyspaná a čilá jak rybička :rolling_eyes: :confounded: . Tak jsem se ještě přemlouvala a asi po hodině jsem usnula :rolling_eyes: .
30. říj 2009 v 05:52  • Odpověz
Jo, Luci, máš u nás 3 ty kelímky-kostky :grinning: .

Dneska Nellda pošupajdí ke tchánovcům a víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , říkali, že ju tam můžem dát hned dneska dopo, tak proč toho nevyužít :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ještě jí musím sbalit věci a kolem 9. ju tam odevzdám. :sunglasses: Pak s našima pojedem po hrobech, já su asi nějaká divná, ale já mám ráda hřbitovy a ráda tam chodím :sweat_smile:. Pojedeme asi na 5 hřbitový tady po okolí, tak do odpoledne máme co dělat, tak se hodí, že Nellda bude na prádzninách. :slight_smile:
30. říj 2009 v 05:56  • Odpověz
Mic, tak to je super s tím bráchou :slight_smile: . Musím ti přiznat, že Mikeš asi vydá za 10 Nellinek :fearful: , ale věřím, že se brzo srovná :wink: .
30. říj 2009 v 06:03  • Odpověz
Dobré ráno,

mě nefachal kůň včera...netuším proč :rolling_eyes: ...Jsem byla tak vyřízená,že jsme to zabalila s Davídkem kolem 20 a spala až do před chvíli :slight_smile: .Venku je normálně mráz!Asi bych měla už sundat muškáty z balkonu,co? :sweat_smile: .

Nasnídáme se a skočím ještě na hodinku do práce,malýho si vezmu s sebou..chtěla jsem podniknout nějakej výletík,ale nevím kam...Za ségrou se mě štrachat 150km a pak 150 zpět, nechce :sweat_smile: ....

Malej už jde od babičky,tak jdeme papat.

Včera to byo bájo,jako vždycky :slight_smile: ..
30. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Tak já mám už Nelldu nabalenou, já si jenom oblíknu rifle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a Nelldu teda ještě musím převlíct, je ostuda ještě v pýžu :grinning: .

Je tady fakt mráz a mlha jak mlíko, ale jestli se ta mlha zvedne, tak bude krýásně svítit sluníčko :dizzy_face: .

Tak hezký den všem :sunglasses: .
30. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Zdáárec žen.
Jkao Mikš už mi v 6:30 seděl na hlavě ... pak skočil 2x s postele .... ejdnou jsem to vychytala,ale jednou přímo na hlavušu ... ještě že tam byla spadlá pěřina.

Zuzi ...JJ, ............ z mikešem je to teď děs a hrůza ............... ale vyčistím chrupa a valím do BK .............. a tam ........ se o něj bude starat babička ........ a já v 15:00 vyzvdnu kámošku v práci ... možná půjdem do solné jeskyně / si půjčím bráchovu pramici :grinning: / ......... ale to je ještě ve hvězdách a večer krapet zapaříme. a zítra se vrátím až odpoledne ...ať si od Mišmaša odpočnu ...a já ..... a já se budu u mamky vááálet. :grinning:
Musím taky koupit ještě kvítka na hřbitov :sweat_smile: ........ asi je koupím v Doubravici ........... doufám, že mi do zítra vydrží v autě ...ale zase si říkám, proč by nevydržely.
30. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Včera taťka zbíral traktůrkem listí ...a dneska jak zmrzlo, tak je zde veeeliká kupa ... zachvilku už bude to smutný počasí bez listí :pensive:
30. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ranko,

tak já už jsem včera taky neměla sílu sem jít,než jsem vybalila, malý usnul v autě tak byl protivný ještě že mi asistoval Tom ten už byl doma...tak malýho hlídal já nachystala spaní a krmení a pak ho na krmil a koukali jsem na žůžovku, ale už v půl deváté byli oba dva tuhoni a já jsem vytuhla pro růžovce, chtěla jsem vidět manželky ale viděla jsem jen nějaké útržky vždy když jsem se vzbudila...

Zuzi tak až budeme mít cestu kolem tak si kelímky vyzvednem :grinning: :grinning:

Mic gratuluji k bráchovi..tak ať je co nejdříve za Vámi :wink: :wink: :wink:

A včera to bylo úžasný....jsem se tak přepapala, že mám roztáhlý bříško a už mám i teď po ránu tak trochu hlad, jenže doma nic nebylo tak šel Tom nakoupit...dneska si vzal dovču a je s námi doma... :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky, tak já včera taky koukala na užofku, ale nebaví mě to, je to čím dál větší tyčovina, takže jsem to měla puštěný jako kulisu a hrabala se ve smlouvách a starých účtech...

Jo Mišák je super šílenec, ale Mic, já ti to včera nestihla říct....já si myslím, že u něho je to i tím, že se nedokáže domluvit, takže tady tím předváděním si žádá pozornost a že se tak dorozumívá....jak jsi třeba říkala, že si někde lehne na chodník a tak...ale on vlastně neumí třeba říct, že ho bolí nožičky a nechce jít dál, tak si prostě lehne...já myslím, že jak začne komunikovat, tak bude i líp chápat co po něm chceš a zlepší se to a taky vím, že u dětí kolem toho druhého roku může začínát něco jako puberta, tak se to prý objevuje i v pěti letech...a tuším, že tady u těch malých se tomu snad dokonce říká období vzdoru...a nezapomeň, že v jeho věku mají děti nejoblíbenější slůvko NE :grinning: :grinning: :grinning: takže matko, hlavně klid...ono se to zlepší :wink: a užij si ten volný den :grinning:
30. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Dobré ráno,

já jsem před chvílí vylezla z betle, o Tobouše se staral děda, pak mu pustil pohádku a šel do nemocnice :grinning: tak mě Tobouš přišel v 9 vzbudit, teď čekám, ještě deset minut, abych se mohla nasnídat po tom mým ranním patáku :dizzy_face:

Zuzi, já jsem to vymyslela, ty budeš snídaňář, protože vstáváš první a nejdřív, tak nás budeš svolávat k uvařenýmu kafíčku a čajíčku a k rohlíčku s másílkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: CO ty na to?
Jo a víkend bez Nelldy závidím, užijte si ho :wink:

NO jo, Mikeš je drak, ale tak matně si uvědomuju, že Tobiš dělal podobný pikačoviny taky :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: on už ale v té době docela solidně komunikoval, tak to bylo lepší, ale Mikeš je prostě hlava dubová, ale to má v povaze :wink: toho se asi jen tak nezbaví :slight_smile: ale myslím, že to do života není tak špatný :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Holky zase budu otravná..stále nevím jakou objednat velikost toho kompletu čepice se šálou, jak tam Mic včera měla sebou to byla velikost 3-5, tak na to koukám na MMB a našla jsem od jedné paní v té 86 mám tam rozměry..

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27469662&tab=3

ale to si myslím, že by bylo Kubovi malé, protože ten teĎ má 48 cm tak asi taky vezmu těch 3-5 let, co myslíte??
30. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.