• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Luc, tak já ti asi neporadím vůbec...v tomhle se absolutně nevyznám :sweat_smile:

Jo je to fakt, Mišák je dubová hlava, ale myslím si, že v budoucnu se mu to bude těžce hodit :wink: nenechá si nakakat na hlavu :grinning: což v dospělosti není špatný...ale maminka chuděra asi zešediví :sweat_smile: Mic nebuj, to se srovná....
30. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Jani právě je v TV Kunšát..tak se koukám kde to vlastně bydlíš, mluví hlavně o keramice.
30. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
No totok, tak já nakonec bydlím ve slavném městě :grinning: já se přiznám, že toho vlastně o Kunšátu moc nevím... :sweat_smile:
kde jsou všichni??
30. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahojda,

tak my jsme dopo vyrazili do práce a pak jsme jela na hřbitov do Křetína.Už tam bylo tolik lidí :confused: .Zítra jedeme na narozeninovou oslavu do Třebové a v NE musíme zajet tady na hřbitov.... .Malej mě samo že vytuhl v autě,tak jsem ho přenesla a ještě spí.Umyla jsem koupelnu a chystám se uklidit auto,bo je jak prase vevnitř :rolling_eyes: .

Taky se vám tak nic nechce dělat?Já mám brutus kopr :rolling_eyes: .
30. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Hlásím se z BK.

No tá já jsem dneska turbo líná ... noic jsem dneska neudělala a chce se mi tááák spát.

Stavovala jsem se v Doubravici pro kvítka na hrob a samí hnusárny ... tak jsem nic nevzala ..... doufám že něco seženu ... jo, jo ... kdo pozdě chodí .......

Babuchy , se tu pěkně mějte, už se dnes neukážu .............. tak pa páá a krásný páteční večer.
30. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Nazdárek!

Tak jsem zpět, su zmrzlá jak hovňajz :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Byli jsme na 4 hřbitovech, pak jsme se stavili u babičky a dědečka a pak ještě u jedné tety, takže mám návštěv nad hlavu. :grinning:
Za chvilku snad dorazí Sláva a asi půjdem něco robit na zahradu, využijem toho, že nemáme Nellouška :wink: .

Mic, pořádně zapař :slight_smile: .

Jdu se najest - koupila jsem utopence v pikantní omáčce, tak to jdu prubnout :slight_smile: .
30. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahojte,

My si šli s Tobim po obědě lehnout, jaksi mě to dneska zmohlo, bylo to fajn :grinning: Pak přijel Vašek, asi kolem 3 a přivezl překvapení :sweat_smile: Ve velké kádi přivezl kapra :grinning: :grinning: :grinning: tak si tu plave ve vaně, že ho večer zabije a budem ho mít asi zítra na oběd :wink: Největší radost z něho má samozřejmě Tobouš a ještě Buffy, ta by šla do vany nejradši za ním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vyrazili jsme ještě do banky, vařídit Sipo, to jsme bohužel nevyřešili, tak jsem koupila aspoň Tobouškovi zimní teplou čepici a taky dvoje punčošky :wink: Stavila jsem se ještě ke kámošce do Obuvi, vybrala jsem si zimní boty, po neděli si je zajdu koupit, rozhoduju se mezi hnědýma a olivovýma, tož nevím nevím. Budu je mít hlavně na ty hory, jsou goratexový, tak abych měla nožičky v teple :wink:

Já ani nevím, zda my se chystáme na hřbitov :confused: :confused: :confused: :confused: Já tu snad ani nebyla, tak nevím nevím :unamused: Půjdeme asi až příští týden v LIpasu, tam mám babičku a dědu :pensive:

Teď jeli kluci ještě do Skalice pro parapety a pak už snad pošupajdí do postele. Vašek mi udělal na večeři míchaný vajíčka s čerstvým chlebíkem, tak jsem si pochutnala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Luci já osobně bych tu soupravu z Nextu nebrala, protože jak mu to nezkusíš, je to o ničem. Fakr mrkni na 17ce, dneska jsem tam byla znova a maj tam nádherný čepky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ještě říkala paní, že příjdou :dizzy_face: :dizzy_face: A vloni jsem krásný čepice koupila na náměstí ve Vše za 39, sice byly dražší, ale byla to nějaká česká výroba a taky super, te´d jsem tam ještě nebyla, ale půjdu tam juknout :wink:
30. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
To o tom Kunštátě jsem taky viděla, už včera :wink: Vykládal tam nějakej pán o keramice a bylo to zajímavý :wink:

Micino užij si dneska večer a moc se neožer :grinning: :grinning: :grinning: ať ti zítra není moc špatně :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem poskládala prádlo a jdu chystat koupel, kluci si vedle hrají...

Pořád nad tím přemýšlím,ale tak snad něco vymyslím.. :grinning: :grinning: :grinning: bych brala tu co měla Micina, jen už nevím jak v tom Kubík vypadal, na hlavě dobrý ale kolem uší to měl dost dlouhý tak to možná vynechám a pořídím něco jiného, mě se to líbilo že je to komplet a pěkně to ladilo..

Jsme se dneska na dědině potkali 4 kočárky..tak jsme tu dělali dobrou kolonu, když jsme procházeli Skalicí bylo to super, byli jsme venku přes dvě hodiny a bylo krásné podzimní počasí i se sluníčkem, tedy jen do té doby než se probudil ten náš rarach, pořád si sundával čepici, tak zítra musím zkusit tu na to zavazování,ale jak mu vysvětlím, že to musí mít na hlavě to opravdu nevím... :pensive: :pensive: už jsem mu dala i přes ruku protože všechno co mu dám aby ho zabavilo, tak vyhodí z kočáru a pak se tam vzteká, naštěstí měla kamoška sebou psa tak koukal po něm a potom si našel zálibu v okusování přezky u zimního fusaku..

Jinak dneska máme ukončenýho desátý měsíc a zítra začínáme jedenáctý, holt to hroooooooooooozně rychle letí, až je mi to líto... :pensive: :pensive: :pensive:
30. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Holky kolik jste tak měli čepek na zimu?? dvě či více?? já mám z bazaru takovou manžestrovou s berankem..
přesně tohle v hnědé barvě

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24895793&tab=5

a pak ještě jednu na zavazování..
30. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
30. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
A dívejte co jsem teď našla, hledala jsem něco pro Tobouška do školky a tato paní má super nový věci za super ceny, je to jakýsi podezřele levný :grinning: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=367190
30. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Jéééé, kapřík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: toho bych taky brala :dizzy_face: , asi letos na Vánoce budem muset kvůli Nelldě koupit živýho :grinning: . Já jsem dneska jaksi nakoupila samo ryby - uzenej filet z makrely, rybí salát a pak ještě zavináče ve sklince :sweat_smile: :grinning: . Jo, jinak utopenci byly luxusní :sunglasses: , měla jsem teda jenom jednoho malýho, zbylé 2 jsem nechala Slávovi, já jsem se docpala tím včerejším kuřecím salátem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Mak, na ty čepky už jsem koukala :dizzy_face: , jsou fakt boží, jen mám strach kupovat bez zkoušení :fearful: .

My jsme odpo posbírali na zahradě 6 tašek shnilých jablek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak už se začalo stmívat :rolling_eyes: . Normálně jsme nevěděli onavečer co dělat :confused: , ona by se teda nějaká práce našla - jako žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je to divný bez dítěte,
30. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Koukala jsem na ty zimní komplety, sou super, ty kostkovaný, ale myslím že je to ťamanský.
30. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zuzi, ale vše je made in China :wink: to už bych tak neřešila :grinning: Mě to nepříjde ťamanský, proč usuzuješ? :confused:
30. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Docela bych té paní věřila, že má s Itálií něco společnýho :grinning: :grinning: :grinning: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27193810&tab=9
30. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
hm tak jsem si dala to černý pivečko a asi jsem do neměla dělat :grinning: nejdřív jsem chtěla udělat Kubikovi kašu,tak jsem si vše nachystala, ale pak m přišel už unavený tak že mu dám nutrilon jenže jsem si vzala tu odměřenou kaši a do té vody 210 ml se mi to nějak nechtělo vlízt tak říkám aha to mi asi neprojde, tak jsem to celý vylila a začla znova..no pít se nemám, max. až dítě spí :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Mak, možný to je :grinning: .

Luci, to se mi stalo nedávno, že jsem Nelldě dělala kašu v misce a furt jsem tam sypala a sypala, a furt se to nechtěto zahustit, až po dloooooouhé chvíli jsem si všimla, že jsem jí tam nacpala sunar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . A to jsem byla naprosto střízlivá :grinning: .
30. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
No nic, jdu zalehnout, je mi zima :angry: , jsem byla dost promrzlá, že i v obýváku, kde jsme měli 26°C mi byla zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak jdu do betle se zachumlat, tož dobrou nocenku :slight_smile: .
30. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
zuzi a to jsem si ted dolily zbyteka měla jsem vypitý ani ne 2dcl, no co se dá dělat...už mám nachystanou dávku na ráno,tak snad ji nepokazím...

Dneska tu byla ségra mají sraz ani nevím po kolika letech se střední školou na alte regu nebo jak se to píše..jedna kamoška sem jede až z Kladna :fearful: :fearful:
30. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
zuzi dobrou a ať Tě Sláva co nejdřív zahřeje když nemáte Nellinku doma...mužskej je nejlepší zdroj tepla :grinning: :grinning: :grinning: já jdu taky na to...
30. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
No nevím, objednala jsem tam Tobimu bundu do školky, protože za 190 se to hodí :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27936090 stejně ju tam zničí, tak co :wink:

Já se budu zahřívat později, Vašek zrovna porcuje toho kapříka :wink:
30. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
No co toto je? Celá sobota ani jeden příspěvek, kde se flákáte :confused: :confused: :confused: :confused:
31. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Hojky..já tu byla ale nikdo nikde tak jsem ani nepsala...jdeme dělat véču a pak hurá k TV a zahřívat se, byla jsem tři hoďky venku a jsem zamrzlá až na kost...

Začala jsem uvažovat o této bundičce

http://www.next.co.uk/shopping/children/youngerboys/6/5

že upustím z toho setu čepičky a mamka nám něco přispěje na zimní bundu jen nevím jestli to není zbytečné jako když ji bude mít tak na 4 měsíce tak drahou bundu co myslíte?? nic propr zimního totiž nemáme...zase jako vždy záleží jestli bude chodit nebo ne..do kočáru s fusakem může mít cokoliv...to jsou dilema to je hrozný...
31. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Zduř buřt máničky!
No co to je za morálku? :confused:

My jsme včera ráno vyrazili do Brna, nejdřív jsme projeli myčkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak jsme si zajeli do Ikei na snídani, prolezli Chicco a Tesco a jeli jsme do Olympie. Hned jsme šli do kina na Bobulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Úplně super :dizzy_face: , hezky jsme se odreagovali :sunglasses: , fakt jsem z toho filmu byla nadšená :slight_smile: . Pak jsme se naobídkovali, prolezli Olympii a hurá dom.
Doma jsme pak ještě skáceli jednu jabloň. Pak Sláva volal, kdy si máme jít pro myšku a stačí dneska, že tam budem rovnou na obídek :wink: . Ale já bych si ju vzala už včera, bylo mě po ní tůůůůůze smutno. :fearful:
1. lis 2009 v 06:03  • Odpověz
Luc, já kdybych měla peněz plnou řiť, tak tu bundu koupím, ale jinak si myslím, že bude bohatě stačit jiná, třeba bych za tu cenu koupila 2. :wink:
1. lis 2009 v 06:04  • Odpověz
Doufám, že to Mic v pátek nepřehnala s bumbáním :grinning: .
1. lis 2009 v 06:05  • Odpověz
Zdááár ženy.

Tak jsem to v pátek z bumbáním přehnala ...přišla jsem v 9:00 domů a řádila jsem jak bejk ...bylo to žůžo.
Včera jsem ani nemohla odjet z BK, jelikož když jsem se ve 15:30 vzbudila, tak jsem byla narvaná jak sysel a pořád jsem blinkala. Takže jsme pořád v BK ...ale po iobědě už jedeme domů.

Jdu vás dočíst.
1. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
jO A JEŠTĚ NEMŮŽU MLUVIT ...MÁM TOTÁL V PRD... HLASIVKY.

Dneska pojedem na ten hřbytov.
1. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.