• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ty woe, ty seš hovado :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
1. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Sláva zas ouřadničí v práci :unamused: , já jsem teď dožehlila, peru další dávku a za chvilku se začnu chystat a pak pošupem ke tchánovcům na ten oběd, jsem zvědavá, co bude dobrého :wink: .

Pak taky chceme skočit tady na hřbitov, Sláva má tady babičku a dědu :pensive: . A ještě bych se chtěla stavit u našich, nebyli jsme tam ani nepamatuju. A Sláva chce kácet další stromy, tak su zvědavá, jak to budem stíhat :grinning: .
1. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Včera jsem zas vymrzla venku u toho kácení, tak jsem tam Slávu nechala samotnýho a šla si dom zatopit, což se mi nepodařilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale nštěstí šel Sláva za chvilu dom, tak jsme se najedli, Sláva mi donesl deku a já jsem od 18.15 do 20 hod. schrupla :grinning: :grinning: :grinning: , pak mě Sláva vzbudil, tak jsem se jen sprchla a šupala do ložnice, skoukli jsme Takovou normální rodinku a já začla opět usínat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . A dneska jsem se vzbudila až před 6. :sunglasses: .
Zima je tady, mlha šílená, dneska to na sluníčko nevypadá :frowning2: .
1. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj ženy,

my jsme včera měli náročnej den.O půl 7 ráno jsme vyrazili směr Bludov přezout tchýni auto a pro novy disky....tam jsme dorazili kolem 7:45...Pak jsme sjeli na červenohorsky sedlo :dizzy_face: ,vyšlápli až úplně nahoru na kopec ale bohužel byla mlha jak prase,tak jsme viděli tak leda kulový..no nic,pak jsme scupitali domlů,stavili se na obídku a frčeli dom.Převlíkli jsme se a jeli do Třebové na oslavičku :dizzy_face: .Domů jme dorazili o půl 10 večer totál k.o...

Od rána tak nějak něco málo uklízím,vařím,peču buchtu....odpo přijedou známí na návštěvu,tak ještě udělám nějaky maseno....

Micouši,to hovádko :sweat_smile: ...vůbec ti to nezávidím,já cítím tu naši pařbu ještě teď :grinning: .

Tož si užíjte dnešní den.pá
1. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Zdar při neděli :wink:

Já dneska spala do 9, kluci už byli po snídani, pak Vašek odvezl Tobíse k tetě a byl tam celý dopoledne. My se vrhli ven a vyváželi do kontyšu suť, teda jak kdo :grinning: Já jsem spíš jen vybírala cihly, protože aj tak se to nahouby nakládalo, tak jsme naložili kontyš. Vašek šel teď ještě ke kámošovi, objednat konečně krytinu a jak se naobědváme, tak jdem k jeho sestřence, měla včera narozeniny, tak jdem popřát a trošku poklábosit :wink:

Dneska vaří děda, je pečenej králík s knedlíkem a česnečka. Tak polívku už mám v sobě, jak jsem venku krapet promrzla, tak mi přišla vhod :dizzy_face:

Micino, ty si prase fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já nechápu, jak můžete po alkoholu blindit, taková škoda :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tolik peněz to stojí a vy to vyhodíte do záchoda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy ste máničky :grinning: :grinning: :grinning: asi vás budu muset naučit pít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi to jste si včera užili prima den :wink: Maj tam něco zajímavýho, v Olympce :confused:

Leni tak vy děláte takový výlety, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mě by se nechtělo šlapat do toho kopca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Luci aj mě to příjde zbytečně drahý, navíc dokud nechodí? :sweat_smile: Bundiček je všude dost a dost :wink:
1. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak jsme zpátky doma. Obídek super - knedlo, vepřo, zelo :dizzy_face: . Jen Nelliša se začala předvádět a zlobit, jak nás viděla :angry: :rolling_eyes: . Prej celou dobu v pohodě a pak totok :confounded:, zas dneska vstávala brzo, tak už byla i ospalá. No zase ju srovnámě :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Mak, v Olympii jsme ani nikde po obchůdkách nebyli, jenom v hračkářství, ale stejně jsme nic nekoupili. Je to tam teď brutálně veliký, když potřebujem dojít z jednoho konce na druhej, pomalu to trvá hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V H&M ani C&A jsme nebyli bo jsem se chtěla stavit ve Vaňkovce, ale pak jsem si to rozmyslela a nikam se mi nechtělo, tak jsme jeli dom. :wink:
1. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
To ste měly fajn, že jste měli klid na práci a Tobii vám "nepomáhal". :wink:
1. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Leni,, jak psala Mak - taky jsem lemra líná na vyšlapání kopečka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Jen škoda, že byla mlha, mohl tam být super výhled a rozhled.
1. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Bylo to super,vůbec mě to nevadilo,ba naopak :dizzy_face: ....byla to makačka,to jo,ale pak ta krása nahoře :dizzy_face: ...Strašně moc se těším na posinec :wink: ,jsem se včera tak naladila,když jsem viděla ty brutus sjezdovky :grinning: a vleky..... .Jsem se normálně kochala trávou obalenou námrazou..obaleny stromečky....prostě krása...jako v pohádce...
1. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tý jo Leňouchu, co to na tebe leze? Že by jaro? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Nell spinká, Sláva kácí strom a já přemýšlím co robit. :fearful: Asi si půjdu uvařit čaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , jak se Nellda vzbudí, tak asi sjedem na ten hřbitov autem, máme to pěknej kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k našim uvidíme jak se dopravíme.
1. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
No nic na mě neleze...vždycky jsem tíhla ke krásné přírodě :slight_smile: ,ať to je v zimě nebo létě :wink: .

Mě se nechce vylízat....Za chvilku dorazí návštěva,tak to už ani nemá cenu.

Davouna chytla žravá...oběd sníst,to ne a teď se tu cpe vším možným,že neví,co dřív :rolling_eyes: .
1. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Zdar ženy.... jsem doma.

Mak, no holt se mi to udržet nepodařilo :grinning: ......... ael naštěstí jsem to necálovala já :grinning:
Hnred bych si ten večer zopákla ...až na to blinkání :grinning:

Máme doma pěknou kosu, jak zde nikdo nebylk ...Mirek spal na baráku, jelikož šel s klukama do hospůdky. Takže podlahovka to vytáhla jen na 15stupňů.
1. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
Leni, mě by se teda taky nechtělo, ale né kuli tomu kopci, ale v tom počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahojky děvčata dlouho jsem za vámy nezašla a docela mně to mrzí :frowning2: doufám že jste na mně nějak nezavrhly.
Jinak jsem stáke zatím ještě 2v1.
Ale to se má příští týden změnit už budem o jednoho více do pátku mně to mají vyvolat klvuly té těhu cukrovce.
jak bude více času hned vám napíšu jak jsem dopadla.
Pěknej večer vám přeji.
1. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahoj ženy, tak já se konečně za víkend hlásím, zrovna jsem do mrazáku naporcovala asi deset kilo krávy, teda bejka, tak máme zase co jíst, za 14 dní bude vepřové, tak jsem ráda, nesnáším když musím myslet na to, že mám kupovat maso...krom toho Mates si třeba v šest vzpomene že chce řízek a z brokolice by ho nejedl... :grinning:

Teda Mic, no to jsi se měla fakt skvěle, ale fakt toho pití musela být škoda, ještě že jsi to neplatila :grinning:
My byli včera v Rudce, něco jako zvěřinové hody, tak jsme dostali pečeni z divočáka, zelí a knedlík, jako první chod a pak měl být guláš,já teda zelí moc nemusím, tak jsem se těšila, že si dám gulášek, jenže jsem z těch knedlí s masem byla tak přežraná, že jsem zvládla maximálně pití...takže guláš nebyl... :pensive: a dneska se nám nechtělo jet s miskou, takže bohužel. Domů jsem chtěla jet v 11 a nakonec to dopadlo tak, že jsem asi v půl jedenácté odvážela kámoše, měl teplotu, tak mu nebylo dobře, a my nakonec jeli asi v půl druhé a to jsem byla už krapet hotovo, ještě že venku byla taková kosa, jinak bych za tím volantem usnula....
Akorát mě dneska bolí záda jako kráva, lítala jsem chvilku s Martinem po zahradě a doufám, že jsem nachladla...to by mě mrsklo, takže jdu napustit vanu a spát, v bedně dávají houby, tak zalehnu a zítra zase do prácě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Stáni, jééé ty už budeš mít za chvilku mimouška u sebe, tak pak hnedka dej vědět, ju.

Jsem dneska jakási hotahaná .... dáme Mikeška brzo sounkat .... teda doufám a uděláme si staťkem pěknej večer :sweat_smile: :dizzy_face:

Když jsem přijela, tak zde byl ta nádhernej pořádek ...a teď :confounded:

Mirek dovezl hafo hrušek ... bude dělat hruškovici ........... tak pokud bude hotová, tak sebou vememe košt na hory.

Teď dělám kompot a mooc se na něj těším....ňamí ... už jsem dlooouho neměla.
1. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Pěknej večír, jdu jen vypnout PC, tak vás pozdravím :wink: .

Stani, tak ať vše dopadne v pořádku a ať jse oba s miminkem zdraví :dizzy_face: .

Jééé, gulášek bych si dala a divočáčka též :dizzy_face: . Plnej mražák závidím, já tam mám kuře, kuře, kuře, ryngle, kuře, kuře, polívku,... :grinning: .

Tak hruškovice, jo? :wink:

My jsme odpo na hřbitov jeli autem a k našim taky, i tak jsme byli zmrzlí jak hovňajzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Potkali jsme se tam se ségrou a její family, ztvrdli jsme tam do 17.30 a pak hurá dom.

No nic, jdu na tu stááááár, tak dobrou :slight_smile: .
1. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Hruškovici já ráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Zdar ženy :wink:

Jsem jakási volaká unavená, asi půjdu chrápat :slight_smile: My byli odpolko u MM sestřenky, nadlábli jsme si tam pupky, kafíčko, dortíček, chlebíčky, jednohubky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No prostě něco pro mě, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dorazili jsme večer, Tobouš se vykoupal a šupajdil spát, po O nespal, tak byl grogouš :wink:

Vašek furt cosi dělá venku, tak jsem zvědavá, kdy příjde :confounded: :confounded: :confounded:

Stáni držíme palec u porodu a pak se ozvi :wink:
1. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Kde ste, vy kazitelky morálky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Asi na vás prdím, jdu hodit sprchouše nebo vaňouše a do hajanouše :sunglasses:

Dobrou buchty :wink:
1. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Já jdu taky hají ...nemám ani energii umejt nádogbí a to je o říst ... nechám to na zítra ... tak pa pááááá
1. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
Vstáááááááááááááááááááávat!!!!
Budíčeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. lis 2009 v 05:01  • Odpověz
Už víte, jak to bude vypadat na horách se vstáváním???? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. lis 2009 v 05:02  • Odpověz
Jako kdy budete vstávat! :sunglasses:
Tý jo vy mě budete všichni milovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
2. lis 2009 v 05:03  • Odpověz
Tak včera jsme ze superstar viděla Bendiga a byla jsem ťuhík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . A ták moc jsem se těšila na Chodúra :zipper_mouth: .
2. lis 2009 v 05:05  • Odpověz
Dneska nemusím vařit, od našich tam máme hovězí polívku, od tchánovců zelo, tak musím vymyslet co budem dopo dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Povalíme nakoupit bo nemáme péééčivo a pak asi tradičně za Slávou.
2. lis 2009 v 05:11  • Odpověz
Taky bysme měli vytáhnou zimní budny a boty, Nellda už teda nosí zimní věci. Kdyby aspoň svítilo sluníčko, hned by bylo teplejc.
2. lis 2009 v 05:12  • Odpověz
Jé, to budete nadávat, jak to budete ráno číst. :grinning:
2. lis 2009 v 05:13  • Odpověz
Nellince chcem k vánocům koupit kuchyňku, dívali jsme se po hračkářství, v Tescu, Hypernově a nic moc :confounded: .
Tato je super: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28043361&tab=1
Ale ty prachy :rolling_eyes: :confounded: .
2. lis 2009 v 05:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.