• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28010477&tab=2
Tato vypadá dobře i finančně :wink: .

Sakra, to některá nemůžete mít holčičku?! :angry: Abyste mi poradili jakou kuchyňku máte doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 05:28  • Odpověz
2. lis 2009 v 05:39  • Odpověz
Sláva vstává a půjde zatopit v krbu. Mně se vůbec nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. lis 2009 v 06:16  • Odpověz
Včera večer jsem říkala Slávovi, že díky tomu, jak se Nelliša předvedla u tchánovců, jak jsme tam byli, tak už ju nebudou chtít. :frowning2: :angry:
2. lis 2009 v 06:27  • Odpověz
Večer taky blbli se Slávou, furt sranda a pak Nelliša kousla Slávu do čela :rolling_eyes: , tak jí to vrátil a kousnul ju do nohy. Protože jsem četla, že když děcko kouše, tak se má taky kousnout, aby fakt pocítilo tu bolest. Tak su zvědavá, jestli ještě někoho kousne. Mě si nedovolí kousnout.
2. lis 2009 v 06:29  • Odpověz
Vopica už zjistila, kde máme ve špížce kokina, tak tam furt chodí, i když tam nedosáhne a taky furt somruje. :rolling_eyes:
Ale teď su na ňu pěkně nabroušená, tak má na hodně dlouhou dobu utrum. :rolling_eyes: :angry:
2. lis 2009 v 06:31  • Odpověz
Marky, co angličtina? Pořád chodíš?
2. lis 2009 v 06:32  • Odpověz
Ještě mi v pátek říkala mamča, že by snad měl být Tobi ofiko v kalendáři. Ale nevím od kdy :sweat_smile: .
2. lis 2009 v 06:40  • Odpověz
V sobotu budem asi slavi mamči narozky, má je 5.11., ještě ve středu má švagr svátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: , neteř má 20.11. taky svátek, pak ještě teda Slávova mamka 24.11. narozky a do Vánoc to je snad vše.
2. lis 2009 v 06:43  • Odpověz
Vůbec nevím co Slávovi na Vánoce a narozeniny :unamused: .
2. lis 2009 v 06:43  • Odpověz
Jééé, tento týden by mohl dorazit rodičák :dizzy_face: , to by bylo super :grinning: . No ale asi bude prd, přehlídla jsem se a dívala jsem se na 1. ýden v říjnu :angry: . Tak to přijde až v půlce příštího týdne :rolling_eyes: .
2. lis 2009 v 06:48  • Odpověz
Tak Sláva už šel do práce. Dneska sluníčko asi nevyleze :unamused: .
2. lis 2009 v 07:06  • Odpověz
A Leňouch taky dnesla už zas tvrdě maká, co?
2. lis 2009 v 07:06  • Odpověz
Jani, prodáváte v lékárně nějaký výrobky z ostropestřce? Ostropestřec - sakra nevím jak se to skloňuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
Je to výborná bylina na odporu funkce jater a žlučníku, Mic, to by bylo i pro tebe - na zažívání. :wink:
2. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
podporu ne odporu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
Přijde mi, že jak ste tady byli ve čtvrtek, tak jsme moc nepokecaly, nějak nebyl čas :sweat_smile: . A hropzně rychle to uteklo. :unamused:
2. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
Nelliša ještě spí, to zas nebude chtít spat po obědě :angry: .
2. lis 2009 v 07:21  • Odpověz
Bych tak potřebovala, aby už byl konec listopadu :unamused: .
2. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
8000 :slight_smile:
2. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
Teda Zuzi ty už fakt nevíš kdy vstávat...

Já jsem včera viděla ze superstar asi 4 lidi a pak jsem viděla a viděla jsem až závěr až zpívali tu společnou písničku...

Zuzi naše ségra má sice dva kluky ale předloní kupovali dvě kuchyňky, jednu nevím kde a druhou obyč z Tesca, tu jsem tenkrát vezla já...protože jeden ji dostal k Vánocům a druhýmu to bylo líto pořád si s ní hrál tak ji dostal poté k narozeninám...kupujeme i dárky hlavně jako je nádobí vysavač rychlovarná konvice mixér no dárky pro kluky jak vyšité ne??

Jinak kamarádka už je v porodce,dneska ji to možná budou vyvolávat tak jsem zvědavá...

Dneska objednám ten nextík..nakonec jen ty třičínka,roláčky a sněhule..to bude stačit..

Po zimní bundičce se podívám v bazárku a nebo třeba v Tescu nebo tak někde,stejně tam zítra musím s tím Kubíkem,tak si s kamoškou uděláme výlet do Brna,jela bych až po rodičáku,ale musím to mít co nejdříve za sebou
2. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojda,

Zuzouši,závidím to vstávání..mě se ráno tak nechtělo!!!Fakt mazec.je fak,že kdybych šla spát se slepicema,tak třeba vstanu v pohodě,ale usnula jsem až někdy okolo půlnoci a 4:50 budíček!!.Včera,jak odjeli známí,tak jsem umyla nádobí(co jsem nedala do fičky),pak jsem vykoupala malýho,dala ho spát,pak začala sjuperstar,tak jsme chvilku koukala,mezi reklamou jsem hodila koupel a koukala až do konce.Vyjímečně jsem vydržela :grinning: ,ale to bylo tím,že jsem seděla :slight_smile: ,kdybych lehla,tak bych byla tuhoň ihned..

Dnešek je takovej jakejsi divnej..od rána...všechno mě padá,nedovezli mě z mlékáren to,co měli :angry: :angry: :angry: a ještě mě nasral zelinář :rolling_eyes: jo a málem jsem si rozbila hubu ve skladu,bo byla mokrá zem a já jsem na tom uklouzla..ještě,že tam byly otevřeny dveře,bo bych se neměla čeho chytit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ještě,že mě nikdo neviděl :sweat_smile: .

Já mám Davídkovi na Vánoce už vymyšleny...chce naklakladače Rockyho a pak jsem mu objednala od FP telefon,kterej je na učení číslic a abecedy :wink: .

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17304837&tab=8

a totok jsem vzala neteři...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17304776&tab=8

No nic,jsem tady sama,tak furt zvoní telefony....teď volali z televize :grinning: ..tak pá a hezký den..nevím,kdy se ukážu.
2. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Leni na ten telefon jsem taky koukala, jen jsem nekoukala pro jakou věkovou kategorii to je :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Čau ženuchy.

Mikeš mě vzbudil v 6:16 a od té doby padám na držku ....chjo.

Jsem s toho víkendu pořád pěkně zničená a bolí mě celej človík.

Zuzi, ta první kuchyňka je náááádherná.
2. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Co budete dneska dělat ... se těším, jak půjde miky spát ..chce se mi taky táák moc .... hm ..ale asi budu muset uklízet ten včerejší mrdník.

Asi kolem 15:00 přijede Mirek a jedem k Mak jí natáhnout plachtu na střechu, bo co ... teda jako Mirek .

Zítra jede Miky do BK, tak budu žehlit .. to je hroznej kolotoč pořád. Už mě došly ty nové povlečení ajsou boží. a zítra večer dojedou ti kuli tomu úvěru.

Ve středu jedu z Mikešem za kámoškou do Kuřima.

ve čtvrtek z Mirkem na homeopatii .. Miky zůstane v BK ........ a my pojedem traky kuli umejvadlu a dveř
2. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
DObré ráno, Zuzi, ty jsi fakt šílenec...já jsem teda vzhůru od šesti, ale i to mi stačí.....
teeb fakt na těch horách budou milovat :grinning: jo a ostropestřec máme, kapky, tablety, čaj......stačí si říct :wink:
no nic, jdu na ten obídos....páááá
2. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Zduř buřt :slight_smile: .
Byly jsme dopo nakoupit a za MM, je tam kosa jak z nosa a fičí tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: . Na Slávu něco leze, prej ho bolí celej člověk :unamused: .

Mic, to máš teda pěkně narvanej tejden, aspoň ti to rychle uteče.

Jani, co je z toho tak nejúčinnějši? Četla jsem na netu, že olej, tan asi nemáte, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo teda ty kapky by mohly být podobný, že?
2. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Dala jsem Nelldu spat, je tam nějaký ticho v pokojíčku, že by už spala?! :confused:
Já jsem se naobídkovala :dizzy_face: dietní vepřo knedlo zelo :grinning: .
2. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Kde ste bambule???
2. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojte,

jaksi nestíhám, dávala jsem to tady dohromady, po víkendu tu byl jaksi bordel, ten chlap doma toho nadělá :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

JInak do LIpasu jsme nejeli, jak jste si jistě všimly :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Vašek mi včera sebral auto, svoje má od víkendu v servisu, má cosi s nápravou, tak aby mu to dali do kupy a já jsem tím pádem v tudeli, bo nevím, jak bych se měla táhnout do Lipasu, vlakem jsou to 3 přestupy, busem 4 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Mě sere, chlap :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Já peču bochtec, aby měla Micina co dlabat, ale ještě musím stihnout skočit do obchodu, někdo nám to tu všechno sežral :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já měla na oběd pečenýho králíka od včera a knedlík. Na zítra budu muset něco vymyslet, mám v lednici ještě toho kapra, ale toho asi mrsknu do mrazáku a zítra asi udělám fazolovou polívku, Tobeš si ju furt vymrčuje a mám docela chuť na žemlovku, tak uvidíme :wink:
2. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.