• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zuzi ty jsi fakt blázen, proč jako vstáváš v 5????? :confused: :confused: :confused: :confused: Nechápu :confounded: My dneska vstávali asi v půl 8 a to mi příjde tak akorát :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Kufa, jsem tam místo kypřícího prášku dala vanilkovej cukr, takže to mám placatý jak sfiňa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Asi budu muset něco koupit :rolling_eyes:
2. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty perlíš, místo prdopeče vanilkáč :grinning: :grinning: .
Ale Micina to sní :wink: . S autem je to na figu :confounded: .
2. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
Nemachruj, to se může stát, je to stejnej sáček :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: A Micině to chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Však jsem psala, že Micina je vděčnej strávník :grinning: , teda až na pár vyjímek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
2. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj, jdu vás jen pozdravit, v Brně pohoda, slepá jsem pořád, akorát mi po cestě došla smska, že naši museli nechat utratit Tomina, tak tady řvu a řvu :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: je mi smutno...já vím, že byl starej a nemocnej a trápil se, ale měli jsme ho tak strašně dlouho :cry:

no nic,já radši jdu...pa zítra
2. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Jani, Tomino byl ten kocour? Určitě mu teď už bude líp :frowning2: . Taky jsme museli se Slávou udělat toto rozhodnutí a rozloučit se s naším kocourkem :frowning2: , ale je to už dávno.
2. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Dali jsme si rodinnou koupel a já jsem teď půl hodiny drhla vanu, WC a umyvadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Jo byl to náš kocour, já vím, že je mu teď líp, ale mě to přijde hrozný, a to nechci vidět jak to vypadá u našich, protože ho mají doma a zítra s nim pojedou na Benešov a tam bude mít hrobeček, mamka ho nechtěla posílat nikam na spálení....ach jo...
2. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Já jsem hotovson, odpoledne tu byla asi dvě hodinky Mic s Mikešem a Mirek lítal po střeše, hodnej to šéfík, asi mi to strhne z platu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No, snad to vydrží, kolem půlnoci má přijít průtrž a přes den zítra má taky pršet :unamused: :unamused: :unamused: ach jo ach jo :unamused:

Zuzi, tak to ti ta koupel za to stála, jo? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning:

Jani, už jsi viděla ten Dům u jezera? :wink: Já bych se tak podívala na něco romantickýho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kocourka je mi hrozně líto, musí to být těžký :unamused: Jak jednou odejde naše Buffy, tak to asi nepřežiju :pensive: Ale hlavně, že ho už teď nic nebolí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je dobře :slight_smile:

Buchta je moc dobrá, jen je to prostě placka :frowning2:
2. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Zuzi, to jste byli tak špinaví ? :grinning:
2. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Mak ten odkaz je ta kabela ci jsem si koupilA Na Mikeše.
2. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jsem si říkala, co to tu na mě zkůůůůůšáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jsem našla popcorn ..... asi 4 roky prošlej ... ty jo ajá na něj dostala takovouchuť ... to asi nemá ani cenu ho dělat, že.
2. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Myslím, že mu nic nebude, vždyť je to jenom kukuřice, pražená, to se snad nekazí, přinejhorším ti nevypuká :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
vypukala ..... ale asi puknu já :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Popkorn je v podstatě dietní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já půjdu asi brzo spát, jsem dneska jaksi grogy a tak to půjdu asi zalomit :sunglasses:
2. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
Si to taky namlouvám.

tak se krásně vychrupkej ... já jdu pověsit prádlo.

Pa páááááá
2. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Hele, ale fakt je :wink: tam nemá být co kalorickýho :wink:

Dobrou :slight_smile:
2. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
až na ten sýr :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
hmmmm ... tady už si asi dneska semnou nikdo povídat nebude, že :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 23:42  • Odpověz
idu spát ............... páááááááááá
3. lis 2009 v 00:37  • Odpověz
Zduř!
Dneska jsem si pospala :sunglasses: .
Ta vana nebyla tak zasviněná od nás :angry: , ale prostě fleky od vody, mýdla, vlasy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě tu vanu máme hrozně velkou :grinning: , tak to trvá hrozně dlouho.

Venku se zas chundelí, to tady dlouho nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
3. lis 2009 v 06:16  • Odpověz
Dneska mám nějakou dobrou náladu :slight_smile: , doufám, že mi ju něco nezkazí :wink: .

Nellouška už je vzhůru, tak jsme mávali tátovi na cestu do práce a hodily jsme po něm sněhovou kouli :grinning: , on nám to vrátil, tak jsme po sobě hodili asi 6 koulí :grinning: , tak mám zmrzlí ruce a hlavu, bo jsem si ju umývala :grinning: .
Nellda hned jak viděla venku sníh, tak chce sáňkovat :grinning: .
3. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráááááááááno tak hláááásím že u nás sněží.... :confused: :confused: :confused: :confused:
3. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Óóóóóóóóóó, jaké překvapení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
3. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Chca nechca musíme jít dolů, Nellda houká, že chce kašůůůůůůů. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
No pro mě to byl šok a kamošce se včera narodil syn, jen nevím v kolik přesně.
3. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
No pro mě to byl teda šok ten sníh, i když vím, že to vlastně hlásili ale myslela jsem že v noci prší,ale ono buď teda pršelo a nebo sněžilo
3. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.