• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Luci, díky za odkazy :wink: , ještě mrknem po obchodech a když nic nekouíme, tak objednáme na MMB :wink: .

Tak my jsme posnídaly, já jsem vysála, vyfoukala si vlasy, jen se oblečem a jdem do obchodu, dokud neprší, ale sněží :wink: .

Mak, doufám, že plachta sníh udrží :unamused: .
3. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Jo není zač, já tam koukala na toho mluvícího pejska mají ho tam nejlevněji a našemu kubíkovi se mooc líbí..a taky nějaký vkládačky nebo kostky mu tam koupím..
3. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Zdááár ženy.

Nečekaně u nás je taky sníh.

Miky mě nechal spát a stál na nočním stolku a čučel z okna ... ještě si ho nepamatuje z loňska, tak je to pro něj zážitek.

Jinak jsou u nás změny plánu, jelikož je hnusně a táta zrovna dělá fasády, tak do práce bnejel, jelikož se to v tomhle počasí nedá. .......... takže Miky je doma.
3. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Pokud bude zítra takhle, tak bych chtěla abychm jely do toho Polska .....ale Mirkovi se nechce ... přitom by to už měl s krku a já se konečně dostala na vejlet....... ale když nepojedem, tak stejně pojedu za kamarádkou na Kuřim.
3. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Mak, taky doufám, že vám ta plachta vydrží ................. fakt vám to počasí nepřeju.
3. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Kde se zase touláte .. to se bobujete, bo co?
3. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Nebobujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale Nellda dneska už bobkovala :zipper_mouth: . Byly jsme v obchodě a pozdravit MM, Nelliša sebou 2x šoustla :angry: , ale ne tím, že to klouzala, prostě dělala kraviny.
3. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Koupila jsem Nelldě nový DVD co ještě nemá - cvrčka a štěňátko. Tak jsem zvědavá, jestli se jí to bude líbit. S ňou je vždycky porod jít do obchodu, hned u vchodu měli kindrvajca, tak chtěla, pak se zasekla u kokin :rolling_eyes: , umluvila jsem ju na popkorn, poslední dobou na něm ujíždím :sweat_smile: . Ale teda moc dietní se mi nezdá :grinning: , gor ten máslovej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Mic, tak Mirek dělá na baráčku? :dizzy_face:
3. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj ženy....tak u nás normálně taky ráno bylo bílo :grinning: ale nasdšená jak vaše děti jsem teda nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
odmést auto, dvůr, dojet do práce, když polovina lidí jede 30km/h no hotovo a odpoledne musím do města, tak sjem fakt nadšená....ale aspoň jsem vytáhla zimní bundu :grinning: tak snad nebudu mrznout...

Jo tak popcorn je dietní, ale ten bez příchuti...ale furt lepší jak pytlík brambůrků....já ho taky miluju, ale Martin moc ne...
3. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Padááááááááááá sníh, padááááááááááááááá sníh, pojedeme na saních, pojedeme z kopce dolů, ................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
no nevím jak ty, ale já pojedu leda do perdelky :grinning:
3. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Padááááááááááááá snííííííííh, padááááááááááá sníh, to je prííííííííííííííma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Tý jo Mak, co sis dala???? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

I když já jsem taky měla ráno radost, jak jsem to viděla :slight_smile: .
Ale hrozně rychle to taje :unamused: .
3. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Ale udělalo by mi strašnou radost, kdyby napadl tak metr sněhu dneska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Stačilo by se vyblbnout, Nellda by se povozila na sáňkách a bobech a pak by mohlo svítit sluníčko a být tak 20°C. :grinning: :sunglasses:
3. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Mak, zrovna tobě se divím, že máš takovou radost a barák bez střechy :sweat_smile: ........... i když sníh je lepší než chcanec.
3. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Ty jo nemachrujte, sníh je docela ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Kluci to ráno vymetli, tak snad dobrý :wink: ale nedá se dělat :confounded: ale jinak pohodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a na čem jedu? No na sněhu ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Začínám chytat neva kvůli Vánocům :angry: :angry: :angry: :angry: . Nevím co komu vymyslet :confounded: . Jedinou Nellinkou máme jakžtakž vymyšlenou. :wink: My si asi se Slávou nadělíme ty hory. :wink: .
3. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Já mám jakž takž vymyšlený všechno, tak já letos nestresuju :wink:
3. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Hmmm, my (naši, jedna ségra, druhá ségra a my) jsme se v Ostravě domluvili, že na Vánoce si dávat nebudem, že si zaplatíme dovču někde tady v ČR. Ale protože obě ségry mají děcka školou povinná, tak termín, co přichází v úvahu jsou prázdniny, jenže copak já vím co do té doby bude?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Asi to necháme plavat.

Ovšem oříšek bude vymyslet něco tchánovcům :rolling_eyes: .
3. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Zuz, tak jeďte o jarních prázdninách, ne?? :confused:
Mě ten sníh teda dost točí, furt kydá, než dojdu do města, budu vypadat jak dement...proč jak, že :angry:
Vánoce mám tak na půl...máme vymyšlený oboje rodiče, já Martina ale nemáme ségry, to bude taky oříšek....
3. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
No jo, ale synovec je Pardubickej kraj, neteř jihomoravskej a zbylé dvě severomoravskej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
3. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Hádejte co jsem si teď donesla zespoď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .

Popkorn :grinning:
3. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky tak jsme se byli projít, Kubík hned od začátku spal už byl dost unavený a spí ještě teď a to jsme vyráželi kolem půl jedenácté...tak dlouho snad ještě nespal :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused:
3. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Aha Zuzi, tak to je na pikaču...to se asi nedomluvíte :grinning: tak leda ještě o Velikonocích, ale tam jsou prázdniny jenom dva dny a v pondělí...to je taky blbý....

Luci, ty máš doma Šípkovou Růženku, ne?? :grinning:
3. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Neboj Jani, jen co se kočár zastavil tak byl vzhůru, teda stihla jsem se vyslíct a umýt ruky a už byl vzhůru :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Kufa ženy, ať přestane kydat, potřebuju aby se něco dělalo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: To mi sere :angry: :angry: :angry:
3. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tož jsem si objednala tento kabát ženy :sweat_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26542755 ale je jakejsi dlouhej, tož nevím, zda ho nebudu zapínat až na zemi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.