• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No, jdu pověsit prádlo a jedno schovat domů a dojdu :wink:
3. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Marky, já si vemu určo rifle, triko a uzavřený boty. Pak nám bude fajn, až bude zima :wink: .
Jo, chodí se tam po trávě a škváře, tak nic bílýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
3. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jenomže já mám botasky jenom bílý :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: mi neštvěte :unamused: :unamused: :unamused:
3. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Hele, v té tmě ty zasr. boty nebudou vidět :grinning: . Pak je hodíš do pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Tak já se pak pro tebe asi otočím na vlakáči, je to celkem kousek k nám :wink: .

Leni, kdy a kde se scuknem?
3. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ták a tady už hřmí :angry: .
Ale snad to přejde do večera.
3. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jé, to by jsi byla hodná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vůbec nevím, kde tam vlakáč máte? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Tady docela hřmělo, tak jsem letěla sebrat to prádlo, vypadalo to, že to uhlo a už prší :wink: Ale zatím dobrý, snad nás to nevyplaví :slight_smile:

Zuzi v tu středu, jak jsi se tu mračila, že jde bouřka a černo od nás k vám, tak jsem říkala, že to spíš vypadá, že to jde na Blansko :wink: A včera mi tchán říkal, že kolegu to v Blansku v tu středu solidně vyplavilo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: prej zatopený sklepy a garáže, ale prej šílená přeháňka :unamused:
3. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
A už chrstá jak prase :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
3. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
tady taky hřmí,jako prase...no tak to je fajn...změna...než jsem to stihla napsat, tak chčije o 110 :grinning: :grinning: doufám, že Makel stihla posbírat prádlo...ty voe, ale jak pojedu dom :confused: jestli bude takhle chcandit, tak nedojdu ani na zastávku aniž bych byla durch a řidič mě do busu mokrou nevezme...tož to je fajne.... :angry:
3. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Nějak mě nejel do teď net :rolling_eyes: .

Zuzi,dle situace u nás,pokud budu chtít vypadnout brzo,tak dorazím k vám a pokud bude dobrá konstalace,tak se pro mě stavte..napsala bych SMSku.Ale spíš vidím tu první variantu.

Marky,ještě nepiju,napsala jsem Janči,že bych pro ni dofrnkla,když by mohla dojet,tak budu pít,až bude jisty,že nikam nepojedu :wink: .

Mám vzít na cestu do parku žůžový? :grinning: :grinning: :grinning:

Kuva,bude fakt bouřka :rolling_eyes: .Doufám,že to bude aspoň tak,jak včera-večer bylo fajn a bez deště,jak se to během odpo vypršelo.

Marky,neblázni,vem si fakt rifle a botasky...jinak tam nikdo oblíkanej nechodí!Sem tam do tebe někdo žduchne,šlápne ti na nohu :grinning:
Maky, vem si gumáky :grinning:
Hm, už nám zatýká do baráku, ty vole, to je chrstanec jak prase :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Docela se začínám bát :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tady taky začíná kapat :angry: , tak snad se to vyprší do večera. :wink:

V tu středu to bylo teda asi do Šebetova :grinning: . Ale je to hnus, už by to mohlo skončit :pensive: , holt příroda nám vrací to, jak se k ní chováme... :pensive:

Vlakáč máme u šamotky, no na konci dědiny až, ještě tam je fotbalový ihrisko :wink: .
hm,tak do 15minut jeto tu :rolling_eyes:
Zuzi,u nás ještě nekape :grinning:
3. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Kecáš! :angry: To není možný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ještě máme mokrej parapet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
3. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
kamoška ve Třebové měla vyplavenej barák taky...sklep a koupelnu!Mazec...a druhej den byla vyplavená i Trnávka.Je to děs,jedna mega přeháňka a samo záplavy.
u nás fakt nic :sweat_smile:
Tak tady bouří o 106 a už začalo i pršet :angry: :angry:
3. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tý jo, kam ti teče Marky?
Mě to taky vypadlo :angry: , tak jsem šla spoň pověsit prádlo, prala jsem červený a nějakej zmetek pustil :angry: , takže, kde byl kousek bílýho, je růžováááááá :angry: . Se na to.....
3. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
3. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Už mě to fakt nebaví, každej den bouřka a chcance, začíná kapat, LENI, pozor, jde to na vás :grinning: .
3. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Holky, jsme domluvený, kdyžtak to mobily jistí, mám strach, že vypadne server :angry: :angry: .
3. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
a je to tady...ale to jsou kapky jako sviňa
3. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
taky mě to sere :rolling_eyes: ...doufám,že večer bude bájo
3. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Zuzi,to se stává i těm nejlepším :grinning: :grinning:
prší, prší jen se leje, kám holčiny pojedeme...pojedeme do řiti :grinning: :grinning: :grinning:

ty jo, nám, už vypadává elektrika i v práci, to je co říct, valíme jako špitál na vlastní zdroje.... :angry: takže když na celé ulici nefakčí elektrika, tak jsou všici doma...jenom my jsme v práci :angry:
ty voe,to je mazec!!Se taky normálně bojím :confused:
to doufám,že do řiti nepojedeme....já chci jít pařit :sunglasses:
3. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
včera,jak jednou u nás mega udeřil blesk,tak ségře šel do dupy DVD přehrávač :rolling_eyes:
3. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
ještě,že jsem poučena z předchozích bouřek a raději všechno vypínám..
3. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.