• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
A kdo tady ráno vyzpěvoval padáááááááááááá snííííííííííííížek :grinning: :grinning: mě to taky štve, chtěla jsem zhrabat zahradu, no nic, to asi bude muset počkat a boty co jsem si koupila, jsem si chtěla naježit pod stromek ale jestli bude zétra sníh, tak jdu v nich, nehodlám si rozbít tlamičku....
3. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jů Marky ten je hezký a na to že je zimní tak je levný.... :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jé kabaťuch je pěknej, jen já bych měla strach, že bych neodhadla velikost :unamused: a byl by mi malej :rolling_eyes: .
3. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Taky už mě ta bílá hrůza přešla, to víš dávka odezněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, je levnej, proto ho chcu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak právě mi havarovalo dítě, spadl tváří asi na kostku, má tam mírný šlitz ach jo chůdě moje malý... :pensive: :pensive: :pensive:
3. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak Miyk spí ............. zítra žádný Polsko, jelikož Mirek se rozhodne až ráno, zda pojede do práce, čine.
Tak ráno pojede s náma do plavča .... půjde do bazošu z Miškem a pak ho zavezem domů a pojedeme na Kuřim, jen doufám, že ńebude nějaké brutus počasí.
3. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Nellda už je vychrupaná a chřoupe kukuřici.
Mic, snad bude zítra počasí vlídnější pro vaše cestování :wink: .
Mak, to by sis zas měla jít šlehnout toho bílýho z venku, ne? :sunglasses:
Luc, ty seš teda macecha :grinning: . Neboj, bude hůř :wink: .
3. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
uzuuuz á mbgztp,o.lpo to Vám píše Kubík :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Dneska asi uděláme bramboráky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , včera jsem se dívala na kluky v akci a dělali tam maso v bramboráku, mě teda stačí ten bramborák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Sláva nastrouhá brambory a já to dopatlám :dizzy_face: .
3. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Zuzi já ho měřila dle zimní bundy, tak snad dobře a navíc jsem s paní domluvená, že když mi nebude, že ho můžu vrátit :wink:

Mě dítě ještě ani nešlo spát a asi už nepůjde, pokud ho nepřemluvím :confounded:
3. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jinak my máme dnes k obídku rajskou :dizzy_face: :dizzy_face: a Kubík si na ni moc pochutnal a já jdu obědvat teď...už mám hlad jak vlk...
3. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Kubík si čte katalog z Ikei a moc se mu líbí...

Zuzi bramboráky ty já tuze ráda, jen kdyby s něma nebyla taková práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jsem to ale macecha naše dítě má pěknou kliku u oka, jak spadl na tu kostku... :pensive: :pensive:
3. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jejda, chudák Kubík...ale Luc nebuj, je to chlap, tak se ještě v životě pěkně omlátí.... :wink:

já furt přemýšlím, jak to dneska vyoslím s tím městem, ale už jsem vymyslela, že nejdu do drogiše a do obuvi,nechce se mi tahat boty na město, takže půjdu koupit dárek a pak to vezmu zpátky do obchodu a na bus, tak snad stihnu ten před pátou ať nemusím čekat až na ten pozdější...i když tomu moc nevěřím :sweat_smile:
A zítra vlítnu do drogerky a s botama a nemusím s sebou do Alberta tahat věci z DM...no ale tím pádem mě to město čeká dvakrát po sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že zítra kydat nebude....
3. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
zuzi tady mají ted v tescu nějaký kuchyňky..

http://www.akcniceny.cz/letak/5867/p/6/
3. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Tak jsem si s Tobim schrupla hodinu a třičtvrtě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a jelikož furt chstá, jdu se oblíknout a valím na poštu sama, Tobeše nechám doma :unamused:
3. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Pak mrknu Luci.
My jsme byly MM naproti, je zas příjemnej :rolling_eyes: . No teď pošupe pro brambory a jdem vařit :dizzy_face: . Musela jsem v obchodě koupit majoránk bo nám došla.

Tady před chvilou pršelo, teď zas sněží. :unamused:
3. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
No totok, tady nikdo není, to je nějaký divný??
A já jdu spinkat....ještě teda musím do vany, ale už na mě volá drahouš, že jdeme spinkat :grinning: tak dobrou noc....
3. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tady nění žádnej ruch ....jakto?

Normálně už mám i uklizeno ... tak jsem fakt dlouho neměla :grinning: ............ mám s toho radost ...do rána, než Miky vstane. :dizzy_face:

Ráno valíme do toho plavča a pak na Kuřim. Ještě nevím, zda s náma pojede Mirek ... podle počasí, se domluvíme až ráno.

Marky, jak ti nešly odesílat ty mejli ... nebo spíš jak nám nedošly ... měla jsi je normálně v odeslané poště, nebo ne ... nevím proč ale teď mi lidi napíšou inzerát a pak neodpogví, tak teda nevím ...ale tobě mejl odemně došel ..... chjo.
3. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
jdu se dneska vykoupat a chrupkat ... pa páááá
3. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
Zdarec palec!

Včera jsem se tááák přecpala bramboráků, že je cítím ještě teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale byly teda výborný. :dizzy_face:

Večer začalo zas strašně chumelit, tak jsem čekala kopu sněhu teď ráno a ono prd, na silnici to nedrží a všude kolem to pomalu taje. Tak zas žádný bobování. :frowning2: Jen doufám, že do zítřka se to počasí umoudří docela, abych nebruslila s autem na silnici.

Dneska má svátek Karlík, musím švárovi popřát. Jani, vašemu sokolíkovi taky vše nej... :slight_smile: .
4. lis 2009 v 05:32  • Odpověz
Dobré ráno, ty brďo Karel má dneska svátek, to mu budu muset něco koupit :grinning:
Zuz, tak přijeď bobovat do Kunštátu, ale sníh je mokrý, ale na zahradě je ho strašně moc, v Boskovicích taky ještě neví, co je sníh, ale u nás je to jak na horách :grinning: :grinning: dneska jsem přezula obutí, včera jsem si na dvoře v kozajdách málem rozbila hubu, klouzalo to jako prase, tak jsem dneska vytáhla kozajdy bez podpatku...musím dneska znovu do města a včera jsem měla v botech pěkně mokro...to mě docela točí, mám je od loňska a nepamatuju se, že by do nich teklo....tak musím koupit nějaký impregnační sprejík...
4. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Jen si ten sníh v Kunštátě nechte :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Sakra, mám zatrženej nehet na prsteníčku pravé ruky a bolí to jak čert :rolling_eyes: :angry: .

Dneska mě přepadla lenora, tak asi Nelldu navleču do kombinézy a půjde si hrát chvilku se sněhem před barák :stuck_out_tongue_closed_eyes: , aby se aspoň trochu vyprděla :grinning: .
4. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
:confused: :confused: :confused:
Kde jste? Byly jsme venku, jen asi 20 minut, funí tam jak blázen, kosa jak z nosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no hnuuuuus. Ještě, že je u krbu tak krásně teplo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Postavily jsme huhuláka :grinning: .
4. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Tak sem píšu příspěvek a on se neodeslal...

Byli jsme dvě hodky venku a ted tam začal šílený fučák a megavánice tak jsme zalezli dom na obídek.

Mic:něco pro Tebe,ale to už je asi pozdě..

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=405364
4. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
holky myslíte si že tohle je to klasické velké auto, na kterém se uvezou i děti??? nebo jsou ještě nějaké větší :confused: :confused: :confused:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22245622&tab=5
4. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tak jsem upekla bochtec a že si vás přečtu, ale tady skoro nikdo?! :confounded: To je teda morálka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Luc, těžko říct s tím autem, ale když píšou na 50kg nákladu, tak by tam děcka jezdit mohla :grinning: .

Micouš si rajzuje, Leňouc vydělává těžký money, Jaňouch na nás prďákuje, Luca tady byla :wink: , ale kde je Makouš???? :confused: Snad jsou v pohodě, zrovna počasí je teď na pikaču :confounded: . A Danča a Jíťa už na nás ani nemrknou :unamused: .
4. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak tady už prší...to je hnus :pensive: :pensive:

zuz já to nemyslela na vožení,ale jestli je to ta největší tatrovka která se dělá...

A nejela už Mak do toho Lipasu???
4. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Luc, tak tu klasickou tatrovku tady teda zrovna nemám, abych ti ju mohla přeměřit :grinning: . Jedině až budeš v nějakým hračkářství, tak přeměř a pak event. objednej toto auto :wink: .
Mak přeci psala, že nemá tento týden auto, tak do Lipníka nejede.

Tady taky chcandí :angry: :angry: :angry: , to su teda radši, když chumelánkuje.
4. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
No já třeba myslela jestli už Vašek nemá opravenou auto a už si ho neprohodili.. :wink:
4. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.