• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
A co říkáte na tuhle to je taky drahý na zimní bundu?? :confused: :confused:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28084466&tab=2
4. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
4. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
Nazdar, já dneska nějak nestíhám, samej obchoďák, seminář, moc práce a najednou jsou tři a pomažu domů....ještě teda do města a pak šupem domů, uvařeno je, tak dneska nemusím nic vymýšlet, jenom si pro sebe udělám véču....
A kde je Mak, to nevím, odpoledne má ingliš, to vím, ale kde je teď...nějak si nepamatuju že by psala, že někam jede....nebo jo??
4. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Zdar ženy ... jsem doma.

Ráno plavčo bylo dobrý ...Mikeš už tak neřval , byl tam s ním Mirek ... jwe s ním víc v poho.

Pak jsme byli v té Kuřimi a tam taky super a teď jsme dojely domů.

Miyky je teda už pěkná protivka.

Kde je Mak? :confused:

Luci, myslím že na Topolino je to solidní cena.
4. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Mak je v pořádku ...jde z angličtiny, ale blbne jí net.
4. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Mak, normálně ten úžasnerj bomber je Mikešovi malej ...ale vypadá v něm uplně boží :pensive: ......... lezou mu záda :pensive:
4. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdu na Přešlapy, tož dobrou. Doufám, že zítra bude lepší počasí, abysme odpo nemuseli trčet doma :confounded: .
4. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
My razíme do toho Brna ...ale jako vždy se určo dohádáme :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Zduř

Mic to je divný, Tobeš ho nosil celou zimu a to je starší :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Hele ale bombr je do pasu, takže ono jako mu to delší nebude, to se mi fakt nezdá. Tobeš byl určo minimálně stejně velkej jako Mikeš neli větší :confounded: :confounded:
4. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Fááákt má ji pořád nad páskem u kalhot ...ale to neva .... tak ji prodám, ale štve mě, jelikož bje fakt boží.
4. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
ALe ona tak má být, je to bombr a ten je prostě do pasu, to nebude delší :wink: :wink: Pokud si představuješ delší bundu, tak potom nemůžeš chtít bombra :wink:

No nic, jdu hajat, dobrou :wink:
4. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
Chtěla jsem aby mu to drželo v pase ...což bombr drží, jenže jak se zoohne, tak mu leze půlka zad .... ale to je jedno .......

Já jdu uklidit ataky půjdu hají ... a zítra ráno odvíst Mikeška a budem lítat po Brnisku.

Tak pa pááá a brou nocinku
4. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
Zuziiiiiiiiiiii , kde se třouláš ... co je to za morálku?

Jinak zdááár ženy ... jdu vás iba pozdravit .......... se du oblíct a tradá páááááááá

tak zdur zdur a užijte si dnešní den.
5. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ráno, to je divný, že zde první nestraší Zuzka :confused: že by spinkala :grinning:
5. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré dopoledne :wink:

jsem si dneska přispala, Tobeš šel za dědou, tak jsem vylezla až v půl desáté, jdu dělat oběd, špagety a navečer jedem do LIpasu :wink:

Mic já schválně koukala na fotky z loňska a pořád se mi to nezdá, budu to u vás muset okouknout. Mikeš je stoprocentně menší než Tobiš, tak není možný, aby mu byl malej. Prostě je to nezvyk, když je bunda jen do pasu a není delší :wink: ALe já mu to dávala mikču, která mu třeba kousek trčela a nějak zásadně se mu to nevyhrnovalo :wink: Schválně ti sem hodím fotku :wink: ALe samoška záleží na tobě, jestli ho prodáš :wink:
A to že bombr drží, to je sice pravda, ale je logický, že nemůže držet úplně pevně, když je dole ten lem a navíc dítě nemá furt ruky podél těla :wink: Ale jak říkám, Tobeš se v něm nachodil, měl ho krásně celou zimu až do jara :wink:
5. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
No kde ste? :confused: :confused: :confused: Oběd máme uvařenej, Tobouš je ve vaně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Stříhala jsem ho strojkem, tak jsem ho pak sprchla a chtěl se koupat, tak jsem ho tam nechala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už mám hlad jak vlk, tak jdu :wink:
5. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Zdarec palec,

byly jsme plavat, su úplně mrtvá - unavená a nevím co ještě, jaksi su celá k.o., nic se mi nechce, tak uvidím, jestli to nezalomím.
5. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Já jsem neplavala a unavená su stejně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Tak jsem byla přiložit, Nellda ještě nespí, akorát mám dneska náladu se s ní nervovat :confounded: .
5. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Aha, já si říkám, že Zuz tady od rána nebyla....já jsem taky hotovo a to zde budu čučet ještě 3 hodiny :rolling_eyes: a už se těším na oběd....
5. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jsem jakási bez nálady :pensive: . V sobotu slavíme mamči narozky a švagrův svátek a nevím co komu koupit. :rolling_eyes: Mamči kupujem společně se ségrama pekárnu, ale ještě něco musím dokoupit (asi nějakou foňavku a bižu?), švagrovi teda vůbec nevím, dáváme si jen symbolicky cca do 200Kč, ale jemu se člověk nezavděčí. :confounded:
5. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Zuz to je to počasí, si to nenech připustit k tělu, běž si na chvíli lehnout, odpočiň si a uvidíš, že to pak bude lepší :wink:
5. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
No, to by ta vopica nejdřív musela usnout, říkala jsem si, jak bude utahaná z plavání a kulový leda :rolling_eyes: .

Nejhorší je, že se mi ani nikam nechce jet nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
5. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Podle včerejší předpovědi počasí jsem si myslela, že dneska bude krásně svítit sluníčko a prd velebnosti. :angry:
5. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Zuz a nepije třeba švagr víno? že by jste mu třeba koupili nějakou sedmičku, nebo čaj??
Já jsem taky ztahaná jak kotě a asi žiju v Matrixu....nebo Bermudském trojúhelníku...v pondělí došel jeden Prednison a včera dva...včera jsem ten jeden pořídila na žádanku a dneska ty dva a PC na mě řve, že mám ještě dva mít skladem....ale jako prostě to nechápu a před inventurou tady nebyl ani jeden...tak buď jsem magor a nebo je zde nějaká černá díra, bo co :confounded: :confused: :zipper_mouth:

Ale dneska mi mamka udělala radost, asi před třemi lety mi teta ukazovala krásné zapékací misky, keramické s pokličkou, vyloženě na jednu porci...tak jsem dvě chtěla, ale pořád ta paní neměla čas je udělat, tak jsem na ně úplně zapomněla a dneska mi mamka říká, že už je má a dostaneme je na Mikuláše :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: jo, kdo si počká.... :grinning:
5. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Švagr má doma víno dost - úplatky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale díky za tip :wink: .

Jé, tak to sis fakt počkala na ty mísy, to já bych na to už zapomněla :grinning: . Dneska v plavání jsem zapomněla klíček ve skříňce, jak jsme šly plavat :confounded: :rolling_eyes: . Prostě mě to vůbec netrklo celou dobu, než když jsme šly osprchovaný a já jsem na ruce hledala tu gumu s klíčkem :rolling_eyes: . Naštěstí se mi tam nic neztratilo, ale měla jsem tam pežu :pensive: .

Nelliša samozřejmě neusnula, takže ani můj odpočinek se nekonal :unamused: .
Domluvila jsem se se SLávou, že nakoupit pojedem až zítra, dneska se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
5. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jaj a s tím Prednisonem se to snad nějak vyřeší. :wink:
5. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
NIc, prostě díra v Matrixu, máme prolezlý všechno a asi jsme s kolegyní obě úplně dementní...nechápu, nevadí....neřeším....

Jo ale ta tvoje příhoda s klíčem je taky gutová...kámoš takhle jednou zaparkoval auto u Globusu a šel nakupovat a když se vrátil tak zjistil, že nechal odemčený auto...naštěstí klíče měl v ruce, ale v kufru noťas, v přihrádce prachy, GPS, mobil....taky hotovo....ještě že nám se auto samo zamkne
:grinning: akorát je průser když necháš klíče na sedadle
:grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak jsem se vyspala, ale je to ještě horší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: otvírá se mi huba jak vrata od chlévka :grinning: :grinning: :grinning: No nic, jdu balit hadry do Lipasu, Tobi chce jít ven, ale tam je humus počasí a to se mi teda nechce, asi na to serinkáme :sweat_smile: :confounded:
5. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.