• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mak, užijte si to v Lipníku :slight_smile: .
My jsme byly naproti Slávovi, pěkně jsem promrzla :angry: , počasí je fakt hnus blujnus :rolling_eyes: . Jen jsme se stavily v masně, koupila jsem klobásy, tenký párky a čerstvě upečený vepř.koleno :dizzy_face: , už jsem si dala, je super :dizzy_face: , Nellda taky baštila o 106.
5. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
Zdááár ženuchy.

Po namáhávem dni jsme doma.

Samo že dohádaní :confused: .... byl to zas mazec ..Brno tak skončí vždy.
5. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tak jsme koupily tu sedačku ... zeleno graphitovou za necelejch 5000,- ........... už jsme nemohly čekat, jelikož nám už ráno Mikeš nešel zapnout.
I když jsem chtěla tu černou ... tak mám zeůleno graphitovou, ale taky nevypadá špatně ... jinou barvu něměly. Tak jsem ráda, že už jí máme.

U Baťe jsem koupila Miškovi zimní boty, tak to už máme taky vyřešeno.
5. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jinak jsme celej den lítaly kuli dveřím a umejvadllu ze skříňkou to koupelny.
5. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Luci, mooooc děkuji za informace ...koupily jsme jí u toho pantera.
5. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Padám dneska na držku, jdu se vykoupat a hajííí .. tak pa páááááá
5. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Tý jo, já su ostuda, úplně jsem včera zapomněla na Davídkovi narozeniny!!! (Ale nejsem sama, co?!)

Tak Davídkovi všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, hraček a hodný rodiče!!!
Posíláme s Nellinkou hubánka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Doufám, že ste to pořádně oslavili!!! :slight_smile:
6. lis 2009 v 06:00  • Odpověz
Jinak ahoj!!!!

Ty woe Mic, to ta sedačka je zlatá, ne? Za ty prachy? :astonished: A co? Sehnali ste, co ste chtěli?
6. lis 2009 v 06:03  • Odpověz
Dobré ránko,

omlouvám se za neúčast...ale nějak nestíhám a ani není nálada...

Děkuju za Davídka za přání :slight_smile: .

Dneska jedu pro trubičky,večer s mamkou doděláme dort a musím udělat na zítřek br.salát a nachystat pomazánky na chlebíčky,ať toho zítra nemám mega.Ukážu se asi až v NE.

Hezký víkend :slight_smile: .pá
6. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ranko...

tak já jsem chtěla taky včera popřát Davídkovi a úplně jsem na to zapomněla to sem napsat...hlavně jak jsem koukala do profilu, jestli to bylo opravdu včera.

Takže Davídku všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky a co nejvíce hraček, co sis přál Ti přejí Kubíček, Lucka a Tomáš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pěkně to doma oslavte...

Mic to jsem ráda, že jste tu sedačku sehnali, jen škoda že za takové peníze :pensive: :pensive: :pensive: v tom Balli ji neměli???
6. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojky 6enuchy.

Jééé já jsem ostuda ... dodatečnš vše nejlečííííííííííííííííííííííííí k Davídkovím narozeninááám ... hlavně , že jsem na ně ještě před tejdnem myslela.

Zuzi, je to ta stějná, co má Mak.

Luci ..... normálně v tom Balli ji měly za 5800,- ............. a nebyla mi schopná potvrdit, zda ten netovej obchod jí má opravdu levnější .......ale stejně jsme jí potřebovaly akutně.
6. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Mic já to našla tady...

http://www.baby-line.cz/41-9-36-kg.html?razeni=cena&pocetProduktu=20&strana=1&vyrobce=STORCHENM%C3%9AHLE&hledanaSlova=

ale tak to už je jedno když už ji máte, a už ji Mikeš včera prubnul když jste jeli z BK?????
6. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
:grinning: Dobré skoro poledne....já ostuda nejsem, bo já žiju v dojmu, že 5.11. je dneska :grinning: :grinning: ale v buse mě zmátla kočka co svoji sousedce říkala, že je 7.11. a já nakonec zjistila že je 6.11....no tak dobrý :grinning:

Takže Davídkovi hoooodně štěstíčka, hodně dárečků a ať ho maminka s tatínkem moc nezlobí :dizzy_face: :dizzy_face: a posílám mega pusinu....
6. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojte,

včera jsem se úž nestihla ozvat, jaksi jsem nestíhala, do Lipasu jsme dojeli až kolem třičtvrtě na 9, dala jsem Tobouše spát, zkoukla půlku kriminálky a šla jsem taky :slight_smile: Jaksi mě nebylo dobře a v noci m pobolívalo břicho, ale te´d už je to dobrý, tož nevím, co to bylo :confounded: :confounded:

Davouškovi všechno nejlepší ke včerejším narozeninkám, hodně zdravíčka, štěstíčka, spustu nových hraček :grinning: :grinning: a taky velkej a dobrej doooooooooooort, kterej zbyde aj na mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teta posílá pusenku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni a kdy popřejeme Davouškovi my? :wink:
6. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Jináč Tobouše jsem už udala máti, je dneska doma, tak si tu pro něj už v půl 10 byla, ten byl natěšenej :sweat_smile: Já jsem vytřela celej spodek domečku a uvařila brambory, budu dělat na oběd zapečený, tak to musím jít oloupat a hodit do misky :wink: :wink:

Mic tak to jste ji koupili draze :unamused: Já ji mám asi za 4300 :unamused: :unamused: Ale i tak to byla pálka. Zuzi ona není ze zlata, ale vloni vyšla v testech bezpečnosti jako jedna z nejlepších, byla na prvních 3 místech :wink: tak proto :wink: :wink: :wink: Sice není tak polohovatelná, aby se v ní pohodlně spalo, ale má hodně těch bezpečnostních bodů, hlavně zboku, co všechny sedačky nemají :wink:
6. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Jo to je fakt...kdy popřejeme Davčovi my???
6. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
No Leňouch teď bude jenom slavit, tak nám to řekne, asi až v neděli :wink: :wink: Leni, nechceš si vzít některej den kvůli nám dovču? :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
To je fakt, Lenča budou pařit až do neděle....no jo, ale já si dovču nebudu moct vzít :pensive:
6. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Jani však Lenča taky ne, to bylo jen tak :wink: však uvidíme, co písne :wink: Jdu dodělat ty brambroy, ať máme co obědvat :wink:
6. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Já bych Lenči dovolenou dala příkazem.....vždyť říkala, kolik hodin má přes časů....takže Leni, jasný...zůstaneš doma povinně :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Marky, já vím, že jsem jí mohla přes net koupit levněji ...ale bylo to už akutní, tak jsme řekly, že jí prostě vemem ...i Mirek už byl na prášky, že nejde přivázat. Takže mě to ani nemrzí ... prostě bylo to potřeba, tak už to máme.

Máme tuhle barvu ............ byla holt jediná http://www.baby-line.cz/41-9-36-kg.html?idProduktu=521

Leni, jasááán vem si dovču !!!!!!!!!!!!!!!!

My máme špenát z brambůrkama.

Chci vnutit Mikeše Evě a jít žehlit, mám toho zas jak sraček.
6. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Na tom odkazu sjeďte dolů ... to je ona, ta zelená.
6. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Uf, konečně jsem si sedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dělala jsem mamči dort, ovšem jakej bude, toť otázka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Hehe, to je pěkný, jak se každej vymlouvá, že na Davídkovi narozky nezapomněl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Dneska musíme zajet koupit něco té mamči a švárovi, vidím to nejspíš na Svitavy. Ale kdoví, kdy zas půjde Sláva z práce :confounded: .
6. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Leni, ale holkám určitě nebude vadit, když by byla oslava v sobotu. Že ne holky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :wink: Néééé, dělám si srandu, vím, že seš ráda, když si o víkendu odpočineš :wink: :grinning: .
6. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Hele Zuzouch ...já citovala tohle Jééé já jsem ostuda ... dodatečnš vše nejlečííííííííííííííííííííííííí k Davídkovím narozeninááám ... hlavně , že jsem na ně ještě před tejdnem myslela. .......... a sama nejlíp víš, že je to pravda
6. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Ty zimní boty jsem mu koupila tyhle ..no vypadaj uplně stejně, akorát jsou s kožíškema az broušené ušně a stály 799,- :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
ještě ten odkaz .že ...http://www.bata.cz/artikl/72274
6. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Hele Micouch, dělala jsem si bžundu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
fííím :grinning:

asi půjdu Miškovi pomoct chrupkat :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Mic jste se včera rozšoupli s nákupama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já asi taky vyrazím na nákup, ale nevím, kdo mě založí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:

V sobotu neeeeeee, to jsou jediný dva dny, kdy se s Vaškem vidíme, to prosím néééééééé :unamused: :unamused: :unamused: Ale kdyby to jinak nešlo tak jasan :wink:
6. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.