• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Hmmm, tož já su zvědavá, kdo nás založí na Vánoce :rolling_eyes: . No nějak bylo, nějak bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Před chvilou jsem šla přikrýt Nelloušku a ona měla celou peřinu zmuchlanou pod sebou :grinning: , tak jsem ju musela přikrýt mou peřkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Měla jsem hroznou chuť na zeleninovej salát, ale našla jsem jen 1 papruchu, 3/4 okurky a k tomu jsem dala malou cibulku a už to mám v sobě :fearful: . Jen mě pálí držtička bo jsem to přehnala s kořením :angry: .
6. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Já letos Vánoce nehrotím, prostě budou maličkosti a hotovka, Vánoce přeci nejsou o megadarech :wink: Zase plánuju kalendáře, pro babičky to bude stačit, stejně z ncih maj největší radost, letos chci jít k Anně a necháme tam vyfotit i neteř spolu s Tobim, to bude super :wink: takže žádný hrůzy :wink:
6. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Já jsem ještě neobědvala, dělají se mi v troubě ty brambory, ale pomalu už asi budou a ještě vařím kyselici :wink:
6. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jé dala bych si zelňačku :dizzy_face: . S nějakou klobáskou :dizzy_face: , ale i bez teda :grinning: .

Zítra nás u našich čeká bramborovej salát a řízečky :dizzy_face: . Jen doufám, že tchyně neudělá to stejný příští sobotu :grinning: .
6. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Já nedělám zelňačku, ale kyselici, ta je bez klobásky teta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak nám něco schovej Zuzi, řízečky a salát, mňamka
6. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
hm ... tak jsem nešla ...zase dřepím u komplíku a peru ......... musím dát dokoupi už ty Miškovi fotky ...hrůůza
6. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Já jsem taky dneska nešla bucat po obídku, všímáte si? :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jo a v albu jsem předevčírem dávala fotečku Tobouše v nové zimní čepici, tak mrkněte :wink:
6. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jéééé tak ta čepka je super, odkud ji máš? Taky jsem mohla objednat něco Nellouchovi.
6. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Bych tě Mic chtěla vidět, jak dřepíš u PC a pereš :grinning: .
Mak, teď ses odhalila bo nám každej den nepíšeš, že chrníš s Tobiškem, tak teď už víme, že jo :grinning: :grinning: :grinning: .
6. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
No nic, jdem důle, Nellouška něco zbaští a budem čekat až MM milostivě zavolá, že může jít z práce.
Vůbec se mi ale nechce nikam jezdit nakupovat - všude bude hodně lidí :rolling_eyes: .
6. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Zuzi asi před týdnem jsem sem házela odkaz, plete to tady paní z koníka, tak jsem si to nechala u ní a je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Teď jsem se práskla :grinning: :grinning: :grinning: On totiž chce číst každej den po o pohádku, tak jdu a někdy čtu i do konce, ale většinou ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jdu pojest konečně ty brambrdle a jdu za mamkou a Tobíkem, šli na hřiště :wink:
6. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Marky, tak šepulka je moc pěkná ...a ta s tím medvěděm co máš doma je ještě lepčíííííí

Marky, prosímtě na kolik te vyšla ta postel i z matrací ... pořád přemejšlím, zda Mikymu vzít něco malího, nebo ne ....chjo.

Jo a jak se přestěhujem, tak plánuji udělat ráj pro děti :grinning: V té spodní místnosti nebudem spát ... budem spát zatím v tom prokoji pro hosty a dole bude mít Miška hřiště :grinning: ......... nějak to mám naplánované, ale jak to dopadne????? :grinning:
6. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
No jo, vám se to chrní po obědě....máte štěstí že jste nešly :grinning:
Hele a jakej je rozdíl mezi kyselicí a zelňačkou bez klobásy :confused: ? já totiž dělám zelňačku z mlíka a jenom brambory a říkám tomu zelňačka :grinning:
6. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
asi se vyprdnu na tu postel a koupím mu v ikei na válení po zemi matračku a maj na ní pěknej modrej potah.
6. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
a okolo možná z desek rám a natřu ho namodro.
6. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Mic ta čepice s tím medvědem, oni je tam měli už jen ve velkých velikostech :confounded: Tož asi nic :confounded:

Tu malou postel mu neber, to je úplně zbytečný, rovnou mu vem velkou, fakt budeš zbytečně vyhazovat prachy. My dali za všechno včetně povlečení asi 6tisíc :wink: Hele a na co tu matraci? Jako na spaní? Vždyť má milion plyšoňů, na válení má je ne? :wink:

Jani kyselice je valašská a zelňačka je spíš hanácká :wink: a dělá se to každý jinak :wink: kyselice se vůbec z mlíka nedělá :slight_smile: Základ pro kyselici jsou uzený žebra, ze kterých uděláš vývar, pak dobrý kyselý zelí, žádná klobása, jen to uzený maso a na závěr na zjemnění můžeš dát trošku smetany, ale fakt jen trošku :wink: Já vám ju někdy uvařím, abyste věděly, co mě naučila babička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Micino fotky pěkný :wink: dobře vám to roste :wink:
6. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
6 tisíc , tak na to prdím určitě ....chci aby tam měl něco na odpočinek .... teřba tam i spal po obídku ........... a pak to bude mít když bude chtít u něj přespat nějakej kamarád, tak jako něco nahajání.

Ta čepka mě fakt mrzí ... je bnááádherná ...ale doma jsem našla ještě jednu pěknou, co jsme koupily minulej rok a byla mu velká ... teď mu je krapet užší, ale chvilku by mu mohla vydržet.
6. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Hele tak to je postel, rošt, matrace, pak peřina a polštář a koupili jsme jedno povlečení a dvoje prostěradla a vyšlo to asi na těch 6tisíc. Ale tak na válení bych mu koupila obyč molitanovou matraci, tu pořídíš za pusu a je to :wink:

Vždyť má čepic dost :wink: Bude ju mít příští rok no :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem dala spát Tobiška, ale jsem docela unavená, tak to asi půjdu zalomit, kyselica už se mi chladí na sporáku, v mikrovlnce mi pípá ohřátý mlíko, tak si jdu dát večeři, na chvíli koukat na Danyho parťáky na Primě a jdu hajat :wink: Zítra příjde na oběd babička s dědou a mám tu vytažený kuřecí křídla, tak nevím, co y nich udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli je obalit a upýct nebo osmažit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Marky ... však to je obyč matračka ...akorát na ni v Ikei prodávají pratelnej potah ... což u nás fakt využijem a stojí myslím 400,- ale nejsem si teda vůbec jistá.
6. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Holyk, nepůjdete teď někdo v nej, nejbližší době do DM ??? ...Mají tam za 199,- kč va balení 1,5l arielu, ariel na skvrny a flašu lenoru ...což je bomba cena ...koupila jsme si jedno balení a měloa jhsem si blbec vzít 2 ... tak sím, sím ..mi ho kdyžtak prosím někdo vemte, když tam půjdete.
6. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Micouši, pozdě :unamused: , byli jsme i v DM, ale po tomto jsem nekoukala, vždycky se dívám jenom po tom, co akutně potřebuju :wink: .
Naštěstí Sláva šel z práce o 1/4 hodiny dřív :grinning: a neměl vyjímečně zpoždění, tak jsem tam polítali obchody, ale všeho všudy nic moc, mamči jsem koupila toaletku Christina Aquilera nebo jak se to píše, pak ještě nějaký kravinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Dom jsme dorazili před 7. hod., pak jsem ještě sjeli na chvilku k našim pozdravit se se Zdenčou a holkama. :slight_smile: Nellinka byla dneska celkem v poho po nákupech a MM taky, tak je musím oba pochválit :dizzy_face: . Jen jsme teda museli jít se podívat do zverimexu na papoušky, Nellda si to nakázala :grinning: .
Mic, taky si myslím, že zmenšená postel je zbytečná investice, jestli máš místa dost :wink: .

No jo Mak, já vím, žes házela odkaz, jen jsi mohla ještě nadhodit, že ju budeš brát, mohly jsme se půlit o poštovný :wink: .

Mic, fotky superíto, ten obklad Bambus je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
6. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Já jsem tu zmenšenou nechtěla od začátku ...ale teď mě to zas nějak chytlo .... už kuli tomu, že tu postel co bych chtěla stojí majland :sweat_smile: .......ale prdím na to ... koupím tu matraci na válení a Mirek tomu udělá rám a bude.
6. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Máničky, jdu zalehnout, tož pěknej páteční večír a brou brou. :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Brou nocinu
6. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Pěknou sobotu!

Taky my jsme už všichni vzhůru, tak vás jenom pozdravím, musím ještě zabalit dárky a pak poletíme pro kýťu a k našim. Návrat dom bude až večer, počítám.
Tak si užijte hezky sobotu a večer zduř :wink: .
7. lis 2009 v 07:00  • Odpověz
Čao ženy.
Tak Mikeše jsem odvezla do BK a budu dneska doma gruntovat ....hlavně teda žehit, jelikož toh mám miliooon.

Na 12:00 jedu z obědem na los stavbos.

Chce se mi chrápat, nejradši bych šla spááááááááááááát

Přeji krááásnou sobotu.
7. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojky, tak včera jsem to už nestihla...byli jsme v Boskovicích dopoledne a odpo v Blansku na hřbitově, nakoupit a za prababičkou...to zase bylo cestování, ale mám vše koupeno. Táta koupil Kubíkovi rukavičku, čepičku a jako bonus jsem si místo pláštěnky z obchodu odnesla zimní bundu pro Kuby za pouhý 75 Kč neberte to vypadá jako nová, je psaná na 2 roky, ale našemu malému je ok...tak jsem moc ráda, protože jsem mu ji tam nechtěla zkoušet.

No a večer jsme byli zapíjet prďolky od kamošky, takže jsem jen uložila malýho a zase jsme frčeli pryč....

Mic balíček mám doma, jakmile bude srazík nebo příležitost tak ti ho předán....

A ženy se asi picnu, jsem objednávala ten next tady u paní, že se kouknu jestli už je zpět, má mi zjišťovat nějaké velikosti..tak jsem ji peníze ještě neposlala a dneska má všechny inzeráty vymazány a hodnocení tohle, tak jsem zvědavá co to má být nebo se už zde neukáže...

http://www.mimibazar.cz/hodnoceni.php?user=23762
7. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.