• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Luci ...mooooc díky za ten Arieeeel ...... do středy pojhedu do Bk na 100% v úterý máme i ty kyčlíky, tak bych seproto zastavila, ať ti nedlužím prašulky. Nebo můžem udělat příští tejden nějakej srazík. Co vy na to?

Mak .. kdy se vracíš? ...Nevím, zda jsi to psala, nebo jsem to zas prošvihla.

Jka dojde mateřina, tak potřebuju do Ikei.

Holky, nevíte kde prodávaj kvalitní sekyrky, ale za dobrej peníz? ..Vím že na proti špitálu ...ale jsou tak kolemm 1500,- ...ale levnější asi neseženu .............. ale bude to aspoň krásnej dárek pro tátu na dřevíčko :sweat_smile: .ale kdyby jstze věděli o levnějšícha dobrejch, tak řekněte ....tuhle už bude muset mít na celej život.
7. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ty brďo Luci ...myslím, že jsi měla obrovský štěstí, že jsi ji nemposlala peníze ... pokud chceš, tak mám paní za 35 za libru a už jsem od ní brala.

Holky, došla už vám někomu mateřská? ...čekám na ní jak na smilování.
7. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
7. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jupíííííííííííííí mateřina už je na oučtě :grinning:
7. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Mic a s kým pojedeš do té Ikei sama, já jen že mám jet s malým do Brna kontrolu že bych jela s Tebou ale nevím jak dlouho tam budu trčet to je zase na prd, že bysme si udělaly výletík...
7. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Luci ..ještě nevím, zda ne s kamarádkou z Kuřima ...já bych tam přece sama nedojela :grinning: ...a pokud pojed v pondělí, tak nevím zda pak nezůstanu v BK, jelikož bv úterý musím na tu ortopedii.
7. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
mic to byl jen takový nápad já tam taky pojedu s kamoškou....aby mě hlídala věci v čekárně :wink: :wink:
7. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
ty jo ..ještě 8 minut a jdu žehlit. :sweat_smile:
7. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
7. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Mic já jsem si vyhlídla něco takovýho co ty na to??

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28084115
7. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
ty vůbec nevypadaj špatně a jsou fakt za super cenu ... bejt tebou fakt nejdu do novejch bot ...jak ti začně chodit tak bych mu koupila nové. . vem si to že já jen za léto vystřídala 3 čísla.
7. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj babuchy,

tak padám na držku....

Dnešek byl hezkej,měla jsem tu celou rodinu :slight_smile: ,pěkně jsme si to užili od oběda až do 19hod.

Oslavičku můžeme udělat kdy chcete...jestli bude v týdnu srazík,tak klíďo u nás..ale až po O :pensive: .Dřív se z práce neutrhnu.

Jdu zalehat.pá a dobrou noc

Jo a děkuju za Davídka za přáníčka :slight_smile:
7. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Lani a co Davídek dostal k narozeninkám?
7. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
Čus bus bambule :wink: ,

jsem jakási přejetá, snad na mě nic neleze :confounded: .
Včera už jsem se neukázala bo jsme dorazili až v 20.30 :wink: , ale bylo to super bájo, užili jsme si to :dizzy_face: .
Dneska skáknem na otočku k našim po O, rozloučit se se ségrou.

Jen to počasí by mohlo být lepší :unamused: .
Dočítala jsem vás, ale prd si pamatuju :pensive: .
8. lis 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ráno,

já jsem večer vytuhla,sotva jsem lehla.Nějak mě ta oslava zmohla :sweat_smile: .

Davídek dostal:korunky,hračky,obléčo a nějaky to sladky....Z hraček:

http://www.kohoutcentrum.cz/?p=productsMore&iProduct=4185&sName=BRUDER-BR-2020--Cisterna-s-postřikovačem

http://www.kohoutcentrum.cz/?p=productsMore&iProduct=1338&sName=Bruder-BR-3030--Traktor-JSB-Fastrac-3220

http://www.pompo.cz/mattel-hot-wheels/matchbox-nakladak-rocky.htm

Ještě auto na ovládání a malej model traktora s vlečkou a sekačkou.Jo a ještě to kolo.
8. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
měl strašnou radost,bo ty věci od Brudera mu sedí k traktorům,co od té firmy má,má i obracečku a oračku :grinning: ,shrnovač,bagřík,na Vánoce dostane ještě totok:

http://www.kohoutcentrum.cz/?p=productsMore&iProduct=1286&sName=Stavební-pasový-Bagr-CATERPILLAR--BRUDER,-stavební-stroj,-BR2438-

a totok:

nemůžu to nají :rolling_eyes: ..je to takovej válec.

Rodina si to už zamluvila,tak teda nevím,co koupím já..Jsem si říkala,že si naježíme hory,že malýmu koupím jen nějakou maličkost,ze které bude mít radost než milionstopadesát sraček a bude to...ale co,že?
8. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Davídek je jakejsi marodnej :pensive: .Ráno měl laryngiální kašel..sice ne úplně,ale skoro jo :pensive: .Čekám,co se z toho vyvrbí..i tak blbě dýchá :cry: .Se z toho picnu..
8. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Zdarec ženuchy.

ty jo ro jsou hračky ...a ten žlutej náklad ... je zlatej, ne za ty prašule :grinning:
Tak to měl krásné narozeninky :grinning:
Leni, doufám, že se vám laringoša neprojeví, držíme paluchy.

Jás eidu pomalinku oblíkat a valíme do Békáčka pro Mišku a pak tradá d Rájce k brášulo.... Kačence na ty narozky ......... sem zvědavá, aké t bude :sweat_smile:
8. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
sehnala jsem ho o 600 levněji :grinning: v Boskovicích :wink: .

Davídek hajá a prohlíží sí vás všech alba :slight_smile: ...
8. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
8. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
zase mi nejela klávesnice ..............chjo

Tak už jsme doma ...byli jsme na těch narozkách a vcelku to bylo fajne :dizzy_face:

Zítra dopolko frknu Mikyho do BK .. povalím do toho Brna a pak spátky do BK ....... budu tam i spát, jelikož v úterý ráno pádíme na tu ortopedku. :sweat_smile:
8. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj ženy, tak já vás jdu pozdravit a zase půjdu....mrká na mě žehlička....
dneska za mnou byla na otočku teta Krejčulová s Davídkem, měla u mě nějaký věci, tak mě vzali do Rudky a tam jsme potkali jednu strašně drzou kočku, která Lence furt lezla do auta :grinning: :grinning: hlavně že Davídek se bavil :grinning: :grinning:
Já pak šla ke kámošce, zrovna šla s malou ven, tak jsem s ní asi hodinu vozila kočárek a pak jsem šla ke tchánovcům, kde mě poskákal pes, tak jsem se doma mohla celá hodit do pračky...

zítra mám na devět, tak se krapet vyspím...tož zduř...já jdu na to prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Já naštěstí stihla včera vyžehlit :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
tu je zas mrtvooooooo :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
Marky, jedna pro tebe http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3511569&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 ..... tady to jde trochu vidět.

Jdu chrnět ... pa páááááá
9. lis 2009 v 00:56  • Odpověz
Dobré ránko,

tak jsem už 2 hodiny v práci..do teď to uteklo jak voda,ale za to samej průser :confounded: ..ne teda můj,ale já to musím řešit :angry: .

Čekám,až bude porada,pak si uvařím kafíčko,čajíček a budu něco dělat.

Co srazík ve ST nebo ČT???Jak se to komu hodí?Jaňouch nemůže dneska a v pátek...

Davídek na dnešek spal hezky,tak nevím,co to bylo na ten včerejšek za šoky.Za to mě se nechtělo dneska vstávat!!!Byl to mazec,jsem usínala u čitění zubů :grinning: .

Pokusím se ještě ukázat.Pá
9. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
Zduř,
opět jsem jakási přejetá :confounded: . Včera jsem sledovala superstar tím stylem, že vždycky ukázali kdo bude zpívat, pak jsem usnula, vzbudila jsem se až bylo dopzíváno a takhle asi 5x. Oči jsem držela silou vůle, ale u Dominiky Staré jsem vytuhla už natvdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak jsme vzhůru už od 6 :rolling_eyes: , Nellda vždycky vezme svou peřinu a štráduje k nám, přitom na nás ještě volá. :rolling_eyes:

Jinak tento týden nemůžu zítra a ve středu, i když tu středu bych snad zvládla nějak vykoumat.
9. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Zdar ženuchy ... já tak ynemůžu zítra a ve středu ... takže co čtvrtek?
Zítra jsem v BK a ve středu čekáme že přijedou s papírama na ten úvěr a pak musíme do Olmika.
No nic , jdu se chystat a valím do BK.
9. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré skoro poledne, já se ještě mrknu, jestli nemám ve čtvrtek odpolední, ale myslím, že ne...jenom mi došlo, že ve středu je Martina, takže bych taky nemohla, chtěla bych být doma....
Tak já budu předběžně počítat se čtvrtkem,uvidíme co Marky, tak zde ještě nebyla, že??
Příští týden nemůžu vůbec, nebo leda ve středu, v pondělí mám do pěti, v úterý je svátek, středa asi jo, ve čtvrtek jedu na koncert a v pátek na seminář až do soboty...takže hotovo....
9. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Jani, na jakej koncert valíš? :confused:

My jsme byly dopo v obchodě, venku je fajn, 10°C a chvilkama tady kuká sluňátko :dizzy_face: :dizzy_face: . Jen Nellda má dneska jakejsi krizovej den, furt padá, bouchá se o něco a venku se natáhla do blata :angry: , na té její světlounkofialové bundičce to vypadalo úžasně :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: . Všichni se na mě dívali jak na blbce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
9. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.