• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak to já zase doufám, že něco kápne protože nám dává každý rok, ale tak letos to může být jiné že...tak si honechám nadělit od toma a mamky...
11. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Ty jo ... sem musela na otočku do BK ... se mi nechtělo ....úvěr máme schválenej , ale musela jsem pro bráchův RL.... ale už jsme doma.

Ty jo ..to je ochrápaný počasí ...a doma mám vybuchlej granát.
11. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Mic tak to je super, gratuluji a ať jste co nejdříve v novém... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Jo a babule Mak už to bezemně nemohla vydžet, tak už je u nás a čeká do zítra na vás jak přijedete ... takže přijeďte joo ...ale žádla tu moc nebud e...los obídos tu ale nějak zvládnu :grinning:
11. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Hele jak vidíte ten zítřek? Já se teda moc dobře necítím, tak si řekněte, pokud sem teda někdo dojde.... :confused:
11. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Takže budu zde já, Makel, Tobí a Miekš a doufám, že se přidáte.
11. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Mám to teda chápat tak, že k Lence se teda nejede??A ví to??
11. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Hojda,

no totok?????A to jsem vám uvařila dneska majdu s rýží :pensive: .Zítra během dopo mě dejte vědět,pokud se rozhodnete někdo dorazit.

Včera jsme zapíjeli,tak jsem ještě dneska minimálně půl dne měla co dělat :sweat_smile: .No nic,jdu spát,jsem unavená.Tak zítra očekávám SMSky,že někdo dorazíte...pá a dobrou nocinu.
11. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Leni, jestli mi bude zítra dobře a pojede mi nějaký spoj zpátky, tak dojedu...ale napíšu během dopoledne....
11. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahááááááááááá .........tak to jsme zas nějak nepochopily ............. tak teda dorazíme do Oplatek ...v kolik máme teda přijet???
11. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
Hoj holky,

mně je furt prachbídně, tak to dnes nedám :frowning2: . Nelldu si vezmou naši, abych se mohla vyležet, včera jsem taky celej den ležela - co mi teda Nellda dovolila, pak se naštěstí o ňu staral Sláva a o mě taky :wink: . Vlezla na mě nějaká chřipka :confounded: , tak se dneska ještě budu povalovat a snad to už bude lepší.
Tak si to dneska užijte, příště se k vám snad už přidáme :frowning2: . Nejhorší je, že už to leze na Slávu, doufám, že Nellince se to vyhne.
12. lis 2009 v 06:30  • Odpověz
Dobré ráno,
tak koukám, že tady se nic neděje, takže pořád nevím jestli za tou Lenkou jedete nebo ne...mě je docela dobře, sice nesmím moc jíst, ale od úterý od večera jsem na záchodě nebyla, tak snad to bude OK, ale nevím jestli dojedu, bo nevím jestli mě šéfka pustí na ten vlak...včera jsem musela do banky, takže jsem šla o něco dřív a je mi blbé se ji chodit ptát i dnes...i když je to jenom o 10 minut, tak uvidíme, ale každopádně bych potom musela stejně na 18.00 na vlak, abych v Bozaku stihla bus....tak bych dojela vyloženě na chvilku....tak hlavně napište, jestli někdo jedete ať vím jestli dojedu sama...
12. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojte,

tak my s Makelínou dorazíme, tak Jani dojeď :wink:
12. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Mic, já se pokusím, ale nevím jak to budu stíhat...
12. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Dobré ranko,

tak koukám že se nakonec jede k Léni a ona je doma nebo tam jedete až po práci?? Dojela bych klidně vlakem podle toho na kolik tam jedete, nějak jsem nevyčetla jestli je Léna doma nebo ne..tak písnite a já uvidím. Teď valím ven vrátím se až před obědem... :wink: :wink:
12. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Léňa psala ať počítámě kolem 15:00 ...ale ž enás prozvoní ... tak tě Luc prozvoníme.
12. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Luc, to já totiž taky nevím, ale já pojedu až v tu půl čtvrtou, tak to snad doma už bude :grinning: ale mám za to, že asi bude doma dřív...tak nevím na kolik se tam holky chystají....
12. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Jani a ty pojedeš vlakem nebo busen??
12. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Luc já pojedu vlakem v 15.30 z Bozaka, tak pokud chceš a nepojedeš dřív, tak s ním jeď taky....
12. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak nevím nám jede zpět spoj v šest a nebo až v osm, a tak dlouho tam zase nechci otravovat, i když k Leni z vlaku to bude pekná štrecha takže bych kolem 7 musela stejně vypadnout...
12. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
No já budu muset zpátky jet v těch šest, protože musím ještě stihnout bus do Kunštátu, kdybych jela až v těch osm, tak bych musela čekat na desítku a to se mi nechce...takže já v těch šest pojedu...kdyžtak poprosíme holky, jestli nás na nádr nedovezou.... :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
no protože tam dojedem kolem půl páté a po páté zase musíme jít tak jestli to má cenu na hodku... :pensive: :pensive:
12. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
uvidíme...já zkusím holkám taky ještě napsat...nebo zavolat...
12. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahojky babuchy.

Tak dnešek supeeer jako vždy.

Jo a normálně jak v Letovicích se bude otevírat ten Peny ...třak tam bude ještě KIK :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tak já jdu umřít do postele...jsem se vykoupala a jak jsem ležela v té vaně,tak jsem zjistila,že jsem zapoměla vytáhnout filé na zítřejší oběd!!!Tak jsem valila ještě do práce :angry: :angry: :angry: ...Doufám,že neonemocním...mokry vlasy,rozpařená :unamused: :rolling_eyes: .

Jsem ráda,že jsem vás viděla....je mě po vás smutino :pensive: .

Jani,je mě trapně :pensive: ,že jsem si neuvědomila,že nejíš hříbky :pensive: ...promiň :pensive: .

Tak dobrou noc.
12. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak mě je dneska už o něco málo líp, ale ještě se budu povalovat :unamused: .

To je fajn, že ste si to užily :wink: , Leni, tys chtěla přiotrávit Janču houbičkama :grinning: :wink: .
13. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojky ženuchy.

Zuzi, škoda že jsi nemohla přijít .... bylo to fajne jako vždycky ....... Leňouch sice napral do omajdy houbule, ale když se to vybralo, tak to bylo mooooooc dobré. :dizzy_face: .......... Miky toho snědl velkou plnou misku ..... a ještě jsem mu nafasovala domů :grinning: ........ takže dneska bude mít tsaky plnej pupík po los obídos.
13. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahooooj..

tak včera jsem dorazila v pořádku na to jak jsem spěchala tak jsme tam pak asi ještě 4 minuty stály..Kubík to prospal jen pokaždé když houkali tak se lekl...doma jsem byla před devátou..

Bylo to suupppeeeer....ostatně jako vždy...Leni to jídlo byla jedna mňamka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Přeji všem krásný den, tady svítí sluníčko...my dnes budeme pracovat..táta chce natahovat fajnovou na chobě a já možná půjdu hrabat listí když se tam nějak dostanu i Kubíkem..tak papa a mějte se...
13. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Tak nám dneska přijede táta brzo a valíme do Brna kuli dveřím a do Olmika.
Tak asi dorazím až večer.

Jdu umejt nádobí t neodjedem s tohoto mrdníku.
13. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojky, Leni neomlouvej se, za to nemůžeš...nic se nestalo :slight_smile:
Ale bylo to super, i to koupání, já měla teda fest mokrý fusekle, ale dobrý, Marky mě hodila do Sebranic a já tam skoro do deseti čekala na Martina, domů jsme dorazili asi v půl jedenácté, no mazec, takže já rovnou zapadla do pelechu a kdy šel spát on vůbec netuším.... :grinning:
13. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.