• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jani, takže jsi nemusela ani tak pospíchat :grinning:
13. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
No musela, Mates byl nervozní kde jsem tak dlouho :grinning: a Lenča by z nás asi už zešedivěla :grinning:
13. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak právě obědvám tlačenku s cibulí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Naši se tady stavovali a vzali si Nelldu do obchodu na procházku, tak se aspoň provětrala.

Mic, tak už máte dveře vybraný? Jakýpak?
13. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Hoj ženy potřebuji radu...

které se Vám víc líbí nebo které bude lepší??

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23755277&tab=1

nebo

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22245622&tab=8

obě dvě teď mají v Bozaku v akci za 499,- samo že to levnější bych brala z netu, páč tam u paní budu objednávat jiné věci...
13. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Luc, tak to ti neporadím bo jsme ještě žádný nekupovali :grinning: , to první je fajn velký, ale není tam napsaná nosnost. Třebas ti holky poradí. :wink:

Mluvila jsem se Slávou, tak je pro změnu na sra.ky on :rolling_eyes: .
13. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Zdar ženy.

Jsem doam.

Luc mě se víc líbí to první ten tyrák. .... ale doma máme to druhý ...to dostal Miky od babičky kk roku.

Miky teď hodil pěknou tyčku ... je všechno nahozený a to mu jen zaskočilo jablíčko :sweat_smile:

Zuzi, dveře máme vybrané, ale ještě nevíme, kde je budem brát ........ barva budde asi olše.
13. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
My asi půjdeme do toho prvního barva modrožlutá... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mic olše se mi moc líbí má ji kamoš a já ji měla taky vybranou v laminátu od dveře Vrána z Vyškova....jsou lepší jak foliované a stejně odolné jako masiv....
13. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
pardon laminované...

http://www.vrana-dvere.cz/index.html kamoš je bral v boskovicích v sulkomu i se zárubněma
13. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Zítra jdem z Miruchem pařit .... narodil se Miškovi soused kamarád , tak ho jdem pořádně zapit ... ježiš , to zas bude blinkat :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
Zdar ženy ............ kde jako zase jste .......... to je flákando grando.
14. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
Hokky, potřebuju radu ............... malej jak včera doblil ten koberec, tak jsem to drhla jak blázen ...mám i jakej si pachovej a čistící sprej na koberce ............ flek kje vydrhlej ...ale pořád to strašně smrdí ...co mám dělat????
14. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Taže Miky bude spát dneska u našich ... my budem spát na baráku a vyzvednem si ho až zítra večer. Tak doufám, že něco udělám.
14. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
Zduř buřt při sobotním večeru :wink: ,
my se dneska spíš povalovali, Slávovi není dobře, mě je už skoro dobře :grinning: . Takže jsme si užívali celej den doma, poklidili jsme, jak svítilo sluníčko, tak jsme vylezli ven něco málo udělat a jinak se válíme u televize. Ale už mi to leze na mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Mic, s tím poblivajzovaným kobercem - těžko radit, neznám nic, co by ten smrad z toho dostalo - možná několikrát po sobě vydrhnout tím vanišem na koberce - to je smrad sám o sobě, zkusit to několik dní po sobě :wink: . Nechlastééé, budeš blit :grinning: .
14. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Ale teda kde só všici ostatní, to teda nevim :unamused: .
14. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Čao ženuchy.

No to je mmi oučast.

nAŠTĚSTÍ JSEMTO VČERA NEPŘEPÍSKLA, TAKže od rána jsem makala na baráku ..... tak jsem nachystala už jeden pokoj na malování .. jupí ... třeba to stihnem.

Před chvilkou jsme si vyzvedli Mišánka.

Zítra odpoledne vyzvednu Mirka u OBI a jedem zas kuli dveřím. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne.

Zítra se pokusím něco na ten koberec ještě koupit .. doufám, že to pomůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
To je teda morálka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
My jsme dnešek trávili rodinně, byli jsme na procházce a odpočívali jsme :wink: . Aspoň, že je v úterý ten svátek :wink: .
15. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Mic, držím pěsti na zítra s dveřama :slight_smile: a to stěhování snad klapne :dizzy_face: .
15. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahojky,

tak víkend byl u nás těžce pracovní....manža nám spravuje chodbu, takže jsme byli v jednom kole, včera jsem byla dělat a pak jsme skončili na čochu a dorazili dom kolem půl šesté ráno, takže se dnes těším do betle...doufám, že uvidím alespoň kousek superstár...

Mic a nakdy vlastně plánujete to stěhování?? nějak na dřív nebo na ty Vánoce?? :confused: :confused: :confused:
15. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Luci ... stěhování? ... včera bylo pozdě .... chrtěla bych dřív než na vánoce, aby ty už byli v klidu ...ale zda to stihnem????
15. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
Zdar ženy ................. nejte nemocný????

Miky má chudák totál nateklé dásně .... mu porostou stoličky .......... a dnešní noc proplakal.

odpoledne pojedem do toho Brna, tak jsem zvědavá z jakou přijedeme.
16. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Zduř buřt,
nevím, kde všeci couraj :rolling_eyes: .
My jsme byly dopo v obchodě a na poště, tak nám to aspoň uteklo, teď už Nellda pije mlíko, tak to snad brzo zalomí a já si asi taky půjdu lehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Chudák Mišiš, to si ještě užije se zubama.
16. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Zas nejel kůň.

V 16:00 odjíždíme do toho Brna ... tak se tu opatrujte.
16. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Hmmm, zas nikdo :rolling_eyes: , krom pravidelné dopisovatelky Mic :wink: . Tímto tě chválím, ostatní dostanou na budku :confounded: :angry: .
Sláva ještě není úplně ok, chjo. Furt se modlím, ať nelehne Nellda :unamused: .
Já půjdu koukat na star, snad nevytuhnu :grinning: .
16. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Zdar ženy ... jsem doma.

Tak jsme dali nabídku na dveře a frčeli domů ....ještě Makelínové zavezli nabíječku k telefonu co nechala u nás a tradá domů. ... jo ařekli nám že dveře až v lednu ......... tak doufám že z Blanska nám napíšou, že to stihnou a za pár šušňů.

Jsem utahaná jak kotě, půjdu brzo spát.

Pokud bude zítra hnusně, tím pádem nepojede Mirek do práce, tak Eva adoptuje Mišku a půjdem oba na barák.

Jinak 25.11 máme to natáčenína Video ....Zuzi, necháš si to udělat znovu? Z Miškem půjde Mirek :grinning:
16. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
Zdarec palec!
Nellda tady strašákuje už přes hodinu, dívá se na TV :unamused: a tím pádem už nemůžu usnout :rolling_eyes: .
Mic, jasně, že se necháme natočit :wink: . Jestli teda budem zdravý :rolling_eyes:.
17. lis 2009 v 06:40  • Odpověz
Zdar ženy .... fákt je tu stávka ......... ještě že aspoň Zuzka nenarušuje docházku.

Mirek je tedy doma, takže jdu oblíct Mišku ...odevzdám ho sousedům a tradá na barák.

Tak se tu mnějte .......... večer se ukážu.¨

Zuzi, držím palečky, ať jste zdraví.
17. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
AHojte,

jdu vás pozdravit, Makelína nějak depkuje a není ji dobře od žlázy, tak se vyhýbá všemu možnýmu, PC jsem neměla zaplý aspoň 4 dny v kuse :wink:

Máme se dobře, Tobík jde za chvíli na oběd k MM tetě a já budu mít odpoledne veget, škoda že je zavřeno, i bych něco podnikla :wink: Ale přemýšlím, že se pojedu podívat do Svitav na nějaký dárečky :wink: :wink: :wink:

Máme tu dneska zedníky, bude se betonovat, budou tu až do soboty a snad už bude hotový to vyzdění, kéž by, mělo by to být nachystaný na věnec, kterej se během příštího týdne udělá, pak jsou kolem 1.-2.prosince už pozvaní tesaři a mezi 7.-9.prosincem přijede krytina, tak je to akorát :wink:
17. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojda,

taky vás jdu jen pozdravit,vidím,že depka nepanuje jen u mě.... .Já už něco pokoupeno mám,dětem a tátovi....mamka dostane poukaz na masáž a kosmetiku a velkou fotku Davídka dostanou společně s tátou.To mám moji rodinu a ještě druhou stranu....to teda nevím co :frowning2: .Babičky dostanou taky tu velkou fotku a ještě nějakou maličkost k tomu..ale co....to teda fakt nevím.

Od včerejška jsem jakási unavená,bolí mě kosti,hlava a chce se mě pořád spát,ale usnout nemůžu.Jsem taková jakási bez nálady,nic mě nebaví...
17. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Leni ... a nejsi těhotná???? :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Jinak zdaréééééc ... jsem doma.

Celej den jsem byla na baráku a zase jsem něco udělala, tak mám radost ...ale mám pocit, že tu špínu z baráku nikdy neuklidím . a toho prachu ...no hnus fialovej.
Tohle pokud to zvládnem, ta to fakt bude vánoční dáreček.
17. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.