• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Marky ta paní s tou sedačkou se mi ozvala ... měla nemocnou holčičku.
Tak jsem ráda ... né že má nemocnou holčičku, ale že se na mě nevysrala.
17. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoooj všem!
Byli jsme po obchodech, hlavně teda Nelldě, ale všeho všudy jsme jí koupili 2 malý dárečky - terč s kuličkama na suchej zip a jednu část k vláčkům, tak nic moc. A to jsme byli v Tescu, Sparkys, Bambuli a Puntanele :unamused: .
Jinak letos budem asi Vánoce řešit poukázkama, nevím co kupovat puberťákům :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
17. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hm ... tak já budu asi řešit Ježulu až po prosincové mateřině ..... no uvidíme.
17. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ráno valíme do bazošu.... Mirek jde z Miškou do bazénu, tak jsem ráda.
17. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojte,

teda to je oučast, kde se všechny flákáte, snad neprázdninujete :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem nakonec vyrazila do Brna, objela jsem Vaňkovku a Tesco v Krpoli, ale mám taky prdlajs, Toboušovi jsme koupila knížku Děti z Bulerbinu nebo Bulerbynu, netuším, hlavně jsem to nikdy nečetla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ALe prej je to super :grinning: Pak pexeso s motivem zvířátek z Madagaskaru, je dřevěný a ještě jednu sadu dřevěné vláčkodráhy, je tam asi 56 kusů a mám pocit že je to ta, co má Nellda :wink: Takž jseme s Vaškem usoudili, že pro Tobiše máme všechno :wink: Pro zbytek rodiny moc netuším :confounded: Mám pro máti a tchýni a pro Vaška dvě hadry, ještě nějakou maličkost a tím ho mám vyřízenýho, nejsou love, ale je to z lásky :sunglasses: A navíc máme ty hory :wink: A jináč musím něco vymyslet pro babičky, asi zase kalendář, přemýšlím o tom, že ho uděláme i s neteří a bude vyřešeno, to jim musí stačit, ale vůbec netuším co mýmu tátovi, tchán si nezaslouží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to je všechno. Aspoň že tak :sunglasses:

Zítra musím něco oběhat kolem školky a na poštu, koupila jsem dneska borůvkový knedle, tak je budem mít k obědu a odpoledne mám anglinu. Ve čtvrtek jedeme ke kamarádce do České Třebové, takže tu celej den nebudu a v pátek by už měl být doma Vašek :wink:
17. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
no to byla vyčerpávající zpráva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
SI piš, to abys věděla, že nemám moc velkou rodinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ty jo ... byla jsi na střeše? .. je to tam nové ... vůbec se mi to ale nelíbí :confused:
17. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz
Jdu chrápat ... pa pááááá
18. lis 2009 v 00:11  • Odpověz
Ale, ale, Makouš se snad konečně probudila z podzimního spánku?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: To je dobře.
Jinak hezkou středu!
Add dárky - Vánoce budou hlavně pro Nelldu - my si dáme minimum - budou ty hory :wink: . Jen jí musíme koupit ještě tu kuchyňku, v obchodech se nám žádná nelíbila, tak to asi objednám z netu. A ještě nějaký drobnosti jí koupíme a hotovo. Máme toho vymyšlenýho pro ňu celkem dost - tak musím zaúkolovat rodinu, stejnak se budou ptát co jí koupit :wink: .
18. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
Včera dávali na Markýze Princeznu se zlatou hvězdou, mám tu pohádku spojenou s Vánocema :slight_smile:, tak se už na ně těším, hlavně kvůli Nellince, letos už z toho bude mít zas o něco víc rozumu než loni. :dizzy_face: Hlavně se těším na kapříka a bramborovej salát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, už jsem hlásila Slávovi, že letos to s cukrovím nebudu přehánět - jen pár druhů jako perníčky - ty chcu dělat s Nellinkou, vanilk. rohlíčky a pak už nevím.
18. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
Jakto, že není na tom našem nicku Boskovicko žádná fotka? :unamused:
18. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
Dneska nebo zítra se musíme stavit v květinářství objednat kyťu tchýni na sobotu, bude slavit 55, tak tam budem na oběd, pro změnu budou řízky a br.salát. :grinning: V pátek a v sobotu dělají u nás hasiči zvěřinový hody, tak bych tam chtěla v pátek jít a dat si něco dobrýho :slight_smile: . Minulej rok jsme byli taky - celá rodina - naši, ségry, my, dávali jsme si srnčí medajlonky, zajíce na smetaně, dančí řízky :dizzy_face: .
18. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že jsem to zde teď flákala, ale nemám moc dobrou náladu...máme mamku v nemocnici, je v Bohunicích na ARO, měla anginu a přidal se jí hnisavý zánět celého krku, takže je po operaci, má provedenou tracheotomii ( to je tak díra v krku, kterou pak dýchá ) ale snad to bude v pořádku, včera ji probudili z umělého spánku, tak nás i vnímala, ale je moc zmatená a má strach....takže já nemám na nic náladu, do toho jsem sama nemocná, takže se tímto loučím a jedu domů, jdu na neschopenku, ale doma mi nefunguje net, mám zavirovaný PC, tak se ozvu až dojede Martin z práce...tak se mějte...pa pa.
18. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Tý jo Jani, to je na pytel s mamkou :frowning2: , držíme pěsti, ať je brzo ok. Tu tracheotomii má jen dočasně, ne?
Ty se taky uzdrav, hezky se vylež, ať tě Mates obskakuje :wink: .
18. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj,

já jsem zapadlá v práci a nic se mě nechce....

Jani,je mě to moc líto s mamkou :pensive: ,držím všechno,co mám,aby byla brzo o.k.!!!!!!Ty se pořádně vylež!...taky bych brala nějaky volno,víkendy mě vůbec nestačí...

Tak a teď se vracím dopsat příspěvek asi po 3 hodinách :slight_smile: .

Já se na Vánoce netěším....těším se na to,že bude mít Davídek radost z dárků,ale to je tak vše :pensive: .Chjo...

Micouši,že by?..budu muset testnout :slight_smile:

Cukroví nám napeče mamka jako každej rok,já toho moc nepojím,spíš abych měla,když někdo příjde.Já si udělám akorát vanilkovy rohlíčky a slepovany-to Davídek miluje,tak aby jsme to mamce všechno nevyjedli :wink: .
18. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
My jsme byly dopo na procházce, krásně svítilo sluníčko a bylo teplo :dizzy_face: , ale teď už se zase škaredí :rolling_eyes: .
Vůbec nic se mi nechce - mám tam kopu žehlení, ale asi to nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
18. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojky babuchy.

Dneska jsme bylki v plavču avypadá to, že se konečně Miškovi začíná v plavču líbyt. Nevím zda to od nového roku protáhnout .. na mě je ten bazén strašně přechlkorovanej a spolíhat na to, že bude kažeej týden jezdit Mirek, tak to nemůžu.
Pak nám usnul brouček v auti ... přenesla jsem ho do postýlky a spal celově tak 3/4 hoďky.
Tak ho ukecávám teď ž epůjdem hajat, ale asi to nedopadne.

Jani, jé to mi je líto ... to ti věřím, že nemáš na nic náladu :pensive: Budu držet palečky, ať je mamka co nejdříve zdravá. A ty se taky brzo uzdrav.
18. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Zuzi o žehlenáí mi ani nemluv ..jsem zde zaházená prádlem a nevím ve volným čase zsda žehlit, nebo jet na barák. Vypadá to, že žehlení budu muset přesunout na noc .....ale teď už večer padám na držku.
18. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jakto, že nemáme na Boskovicku Ikonku???, :angry: :angry: :angry: :angry: .... mám pocit, že je to ta nová aktivní adminka.
18. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ai nemá nic jiného na práci :angry:
18. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky...

tak dneska je překrásně tak jsme byli na dlouhé procházce, teď jsme se napapali a přemýšlím co dělat odpoledně...

Jani maminky je mi líto :pensive: :pensive: držím pěstičky ať je brzy doma...

Naše dítě právě zkoumá sušák na prádlo tak jsem zvědavá kdy na něho spadne, už nevím kam všechny ty věci oddělávat.... :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Holky poraďte mi jakou pračku pořídit pro mamku...jestli s horním plněním nebo s předním...oni na ni mají mikrovlku ale ta by se dala dát i na stůl, ale nevím co je pro ni lepší, vím že asi ta s horním, že se nemusí tolik ohýbat...neporadíte mi???
18. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Mic je v BK nějaké místo kam se dá jít sednout s prckama, kromě severky?? Kamoška mi psala, že by se chtěla sejí ještě s jednou kamoškou,ale Kubík už tak dlouho v kočárku nevydrží a Severka taky není ideál?? Vím že na Macoše vzadu mají hračy pro děti ale koutek tam asi žádný není že??
18. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Luci, já má z horním a jsem spokojená ... spíš bych řekla, že je to hodně o zvyku ...když jsem bydlelea v BK tak jsme měli z bočním a nepřišlo my, že bych měla mít někdy jinou, jenže kuli místu jsme museli volit tuhle afakt jsem spokojená ... hlavně můžu i během pryní přihodit nějaké věci a to se mi stává často :grinning: ...... no azohejbat se tyka nemusím.
Dá se říct, jediné proč bych chtěla z bočním, tak kuli tomu, že by se mohl apračka jakoby obezdít a na ní udělat odkládací stolek ...ale to je asi fakt jedinej ........... Luci, jinak si fakt myslím že je to o tom, na co je kdo zvyklej .naše máti by zas nikdy z vrchním nechtěla, jelikož je zvyklá na to svoje boční strkání .
18. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Čus bus,

šla bych spat :pensive: se mě chce :grinning: :grinning: A nešla jsem po obědě, bo jsme ráno vstávali v půl 9, tak jsem Tobouše ani nedávala. Za chvíli jdu na angličtinu, měli bychom jít ven, ale vůůůůůůůůůůůůbec se mi nechce :sweat_smile: ale asi půjdem :wink:

Jistě, podzimní spánek mi vyhovuje Zuzi, tobě snad ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Jani tak mamce taky přeju brzké uzdravení, hlavně, aby to bylo v pořádku :wink: a ty se uzdrav :wink:

Já mám tu samou co Micina, i stejnou značku a typ a vyhovuje mi, s vrchním plněním, narvu tam víc věcí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Prioč nemáme ikonku netuším, zas nějaká aktivka, i když jsme tam byly my :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Já chcu taky na guláš a na medailonky a podobný pičičmundičky, asi budu muset přemluvit muže, kdy že to Zuzi máte? :confused: :confused: :confused: :confused:

Cukroví jsem si vždycky nechávala píct, ale asi to budem letos patlat s Tobísem, jak říká Zuzka, určo perníčky, ale u nás jedou slepovaný, rohlíčky moc ne a pak kuličky, jakýkoli a mám tu recept na kávový zrna, tak je chci vyzkoušet :wink:
18. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
My byli dopoledne taky venku, je tu azurko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Byli jsme se domluvit na školku, Tobouš půjde v pondělí na půl dne, do oběda, tak jsem na něj zvědavá :sunglasses: a pak dle situace :wink: Už aby tam byl :grinning: :grinning: :grinning: Budu mít klíííííííííííííd :grinning: Byli jsme u Mudra pro razítka do papírů a ještě na poště. Teď děláme prd a nic se nám nechce.

V angličtině děláme budoucí čas, tak jsem z toho volaká zmeťěná :grinning: :grinning: :grinning: to zas bude ostuda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Tak mě vytáhla kamoška ze Světlé ať jdeme ven...tak jsme krásně pokecali..

Mic Mak a jakou značku a typ máte???

Já bych ráda Electrolux nebo Bosch...mamka by chtěla něco na 5 kg tak ji vysvětluji, že ty nové pračky už mají množstevní automatiky, že si sama určí pračka kolik čeho je potřeba podle toho kolik je tam prádla..mě se právě líbí ta vrchem plněná že tam můžu něco přihodit, když se něco zapomene...naší mamce, je to úplně jedno jestli je vrchem nebo předem hlavně když to bude prát... :grinning:
18. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.