• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Luci, já mám whirpool AWE 8725, tř. A se šestým smyslem :wink: Nevím kolik stojí teď, ale nás stála asi 14,5tis. :wink:
18. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Já ji koupila přes net za necelejch 12 000,-

Já jsem s ní pokojená ...někdy teda pozlobí ...ale to asi každá. ...Luci a le to že i máme z Makel stejnou neznamená, že e nejlepší :grinning: ...ale je i jednoduchá na obsluhu.
18. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Mišule mi teˇd spapal knížku :sweat_smile: ... jsem koukala že mu zaráz polezou 3 stoličky. ... takže se ani už nedívím :o)))
18. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
18. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
aha a ona už se vůbec neprodává jak teď čtu... :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
Luci ... já už ji mám přes 3 roky .... v září to myslím byli 3 roky.

Zítra asi zas Mikeše nafasuje Eva a půjdu na barách ... chjo .. potřebovala bych nějakýho otroka :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdu spát dobrou :wink:
18. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
i á ..pa páááá a brou nocinu
18. lis 2009 ve 23:28  • Odpověz
Ahojda,

o co se tu děje... :slight_smile: ..aspoň mě nevyčítáte,že na vás prdím :wink: .
Jsem už hodinu v práci,čekám,až dovezou zboží a pak si půjdu uvařit nějakej čaj na nachlazení a kafe na probuzení...Nějak mě bacil přemohl.Davídek chodí statečně do školky na celej den,včera jsem pro něj došla o půl 3,tak si pěkně hrál,byl po svačince :dizzy_face: ,a pak celou cestu domů jsme si povídali,co celej den dělali :dizzy_face: .Brouček můj malej... .Hned si vzpoměl taky na to,že si s Tobim povídali o školce :grinning: a Tobi mu říkal,že taky půjde,tak se mě Davídek ptal,jestli je Tobík taky ve školce :slight_smile: .

Tak jdu něco dělat,nahrnulo se sem nějak moc lidí,tak už nebudu mít klid.Zatím pá

Jo,s tou pračkou-máma má s vrchním plněním a já s bočním..každá má své pro a proti.do mamčiné nenarvu toho tolik,jak do mé,ale zase jak říkáte,s vrchním plněním tam můžeš kdykoli přihodit...to u té mé nee,to musím vypustit vodu a pak tepr¨ve můžu přidat.Jinak já mám elektrolux timeline se 6 smyslem

http://www.bilezbozi.cz/pracky-s-prednim-plnenim/electrolux-ewf-12680-w-inspire

akorát toto už je nová,já ji mám už 5 let :wink: ,ale jinak funkčně stejná.
19. lis 2009 v 06:44  • Odpověz
Zdarec ženy. ... já chci lééto ....nééé, nebudu náročná stačí mi jaro.

Fakt tohle počasí nemusím.

Pojedu do Letovek a pak na barák ...Mišku fásne zase Eva .............díky za to.
Akorát budu muset nechat auto skor 1km od baku, jelikož nám tam dělají silnici . díky za ni !!!!

No nic jdu se oblíct apádím ..... tak pa páááááááá amějte se tu krááásně.
19. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
si děláte prdel, ne?
19. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Přežívám :rolling_eyes: , zítra to nevidím na tu divočinu :unamused: .
19. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Hoj ženy, koukám, že to zde pěkně flákáte...no totok...já ležím a snažím se potit a potit a moc mě to nebaví...tak ráno aspoň uvařím a pak zase zalezu do pelechu.
Dneska převezli mamku na JIP, začíná trochu mluvit, ale ještě to nejde, tu tracheu má sice jenom do doby, než bude dýchat sama, ale stejně ji zůstane jizva na krku :pensive: jenom doufám, že se bude dobře hojit a nebudou s tím komplikace....snad ne...
ségra tam zítra a v sobotu jede, tak budu vědět víc....
tož se zde mějte a moc neplkejte :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
AHoj,

já jsem doma, den byl super, ale náročný :grinning: :grinning: Uvařila jsem si ještě čaj na zahřátí a jdu zaplout :wink:

ZUzi co je chřipajzna? :unamused:

dobrou
19. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jani, neměla jsi bejt na PINK????

Já byla taky celej den na baráku ... zítra maj přijet kuli uvěru pak valím do BK ..... budu tam chrnět a zase jdem pařit ....... chi chi chi ... doufám, že mě nebude zas boelt pupíček.
19. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
Zuzi ... jaká divočina??? ........ to jsem zas něco prošvihla????
19. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Mám zde takovej mrdník a nechce se mi vůbec uklízet .. ještě že aspoň nádobí mám hotové. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Třy jo ... tyky mě asi mrskne, než umyju v baráku všechny okn a... zatím to stahuju jen s toho nejhoršího ...ale i tak to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
Zdarec ženy.

Mám pocit, že bych tohle téma mohla nazvat micánkovo Boskovicko. :sweat_smile:

Luci , vyšla jsi ma na Fejsu jako kamarád dne :grinning:
20. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Zduř ženy,

dneska je krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Micino Janča přeci psala, že má neschopenku, s tou se jí na Pink asi jelo špatně :grinning: :grinning: :grinning:

A Zuzouš psala že maj zvěřinový hody ne? Jelikož jí není dobře, tak to bylo myšleno tak, že tam asi nepůjde :wink:

Já mám dneska opět lenoru, všude mi tu leží prádlo a nikdo ho ještě nevyžehlil :grinning: :grinning: :grinning: Ještě nejsem ani po snídani, jsem zdechlá jít si něco udělat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Odpolko vyrazíme s Tobim do města, potřebuju zařídit pár věcí a projít se, když je tak nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

NO joooooooooo, kolik oken si si namyslela, tolik jich máš, nezávidím :grinning: :grinning: :grinning: Já mám nahoře dvě do ulice a 3 do zahrady, naštěstí, aj to stačí :sunglasses:
20. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Zdarec všem!
Dneska nám pěkně přituhlo, měli jsme -2°C. Chjo nic se mi nechce, aspoň jsem vysála a utřela prach.
Mic, dneska a zítra tady pořádají hasiči zvěřinový hody - tím jsem myslela tu divočinu :grinning: , ale jaksi na to nemám chuť :confounded: . Stačí, že budem zítra celej den u tchánovců :unamused: .
V noci zas Nelliša řídila - no řádila, vzbudila se a volala Slávu, ale Slávovi se tam nechtělo, protože tam už jednou byl, tak na sebe pokřikovali, pak se Sláva naštval a řekl jí, ať přestane, tak zas začala hulákat :unamused: . Nakonec tam Sláva šel, bo chtěla čůrat, tak tam s ní zůstal, já jsem samo taky nespala. Díky tomu jsme slyšeli zas sviňu kunu na půdě :angry: , no teda né přímo na půdě, ale mezi křidlící a plachtou :angry: , tak Sláva na ňu bouchal, ať zdrhne, ona vylezla u vikýře a koukala se na Slávu do okna :grinning: :angry: , celkem dlouho, dokonce musel Sláva otevřít okno, aby zdrhla.
20. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
A já mám pro dnešní den kamarádku MICINU :grinning: :grinning: :grinning: Tak šup, přijeď Makelíně vyžehlit :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Dobrý kuna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Jo, Mic, okna jsou hnus :confounded: , co ti budu povídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:, o ostatním oklízení ani nemluvě. Každej den bych mohla vysávat. :confounded:

Včera jsme ani nestihly jít Slávovi naproti bo Nellda usnula v 12.30 a vzbudila se v 15.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Okna bych zrušila, bych je nejradši pokaždé vyměnila, než myla :grinning: :grinning: :grinning:

O vysávání ani nemluvím, já vysajua ten prach je tu za hodinu zas :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: zbytečný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

J0 a my včera ani nespaly po obědě a byla jsem večer pěkně přejetá :grinning:
20. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Tu divočinu jsem pochopila jako jídlo ...ale někde jsem zas prošvihla ty hody :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Makouši ... takže musíš bejt dnes na mě hodná, když jsem tvůj dnešní přítel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

V kuchyni z obejvákem mám 7 oken + ty velký prosklený balooky :sweat_smile: ........... nsi asi půjdu hodit mašlu. Ani tak mi nevadí normální umejvání oken ...ale tohle je šílený ...musím si koupit žedidlo, jelikož mi po samolepkách na okně zůstaly takové ty olepi a jak se natíralo, tak jsou na nich i kaňky od barvy ......... hnus flus

Makouši ...s tím žehlením jsme na tom brutálně ... mám 2 plné koše , ale plán kdy budu žehlit, zatím nemám.
20. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
tak nesmíš být takový čunče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a furt něco špinit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty jo, ty bys na mě měla bejt hodná a něco mi přijeď uvařit, už mám hlad :grinning:
20. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
O vysávání ani nemluvte ... u nás jede vysavašč pořád a nato, že už jsem dnes vysála, tak to nejde ani poznat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... jsem zvědavá, jak to bude vypadat v baráku.
20. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
A já jsem ještě v pýžu :grinning:
20. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Já jsem taky v pýžu .... uvařit jo ..... jak Mitrek příjde z baráku, tak oškrábe brambory a já mezi tím udělám špenát ... žádný velký vaření ... tak si příjdi na košt :grinning:
20. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Mak ... to víš, já drobím kudy chodím :grinning:
20. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.